Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kanada da 9 ay kaldim. Kanadanin ekonomisi amerikayla neredeyse ayni. Hatta saatlik ucreti 2018 de 10 dan 15 e yukselttiler. Daha guvenli. Saglik ucuz. Herkes kafasina gore silahlanamiyor.

• @aysegul teşekkür ederim 🙂

• @hcanbyrm Evet söylenenlere göre sağlık ve bireysel silahlanma ciddi durumlar. Amerika sohbetleri isimli youtube kanalında kadın dil kursundaki bir durumu anlatıyor. Öğrenci sınıfa silah ile gelmis ve lavaboya giderken öğretmen çantanı da yanında götür demiş. Birde diyor ki başlarda anlamamıştım ama öğretmenler her ders başlangıcında silahınız varsa görünmeyecek biryere koyun ders esnasında vs diye uyarıyor🙄.

• Bu forum sitesinde 3800 kişi var. Her 100 kişiden 1 kişiye çıktığını düşünürsek bu forumdan en az 38 kişiye çıkması lazım en iyi ihtimalle . Kötü ihtimal diyelim forumdan 1000 kişiden birine çıksa en kötü ihtimal de 4 kişiye bu forumdan çıkacak green card.

• @suv2019 Kaçıncı başvurun? Açıkçası ben geçen yıl büyük hayaller sonucu kazanamadığımı öğrendikten sonra bu yil çok fazla şaaapmiyorum🙂. Ha çıkmasını istemiyor muyum tabi ki cok istiyorum. Ama ihtimaller dahilinde kendimi frenliyorum bir yandan.

• Ben de Kanada konusunu araştırmıştım, ilets'ten 8 almak çok zor, rafa kaldırdım mecburen, şimdilik umut GC bakalım inşallah çok kişiye çıkar aramızdan. Hepimize bol şans...

• Merhaba arkadaşlar biliyoruz şansımız az ama bir umut olabilir diye düşünüyorum.. Eşimle beraber başvurduk bakalım neler olacak biraz heyecan bastı strese girdik inşallah hayırlısıysa olsun diye dua ediyoruz..

• Bu ileti silindi!

• @2020dvwinner 17. başvurum.

• Öğlenden akşama kadar ne geyikler ne fırtınalar kopmuş. Dolandırılanlar bir yandan hayaller ile sonrasına yönelik yorumlar öte yandan. Umarım çoğu arkadaşın dediği gibi bu sene buradan sayı artar da en azından sevinçlerine ortak oluruz. İnşallah hepimiz kazanırız. Dolu dolu söyleyesim geldi. 🙏🙏🙏

• @labrador Yaz aylarında gittim açıkçası😂. Insulin direnci demişken cumartesi doktora gittim hap kullanıyorum şimdi🤣. Teyzem bir hafta hastanede kaldi Kanada da. Tertemiz ilgi super ama bilgi olduguna inanmadim acikcasi ben😀. Iki hemsire geldi damar yolu acamadi da 3. hemsire geldi yapti. Dedim bizde olsa lisede saglik okuyanlar bile yapardi simdiye kadar. Kan da mikrop varmis. Kadincagiz geldi de Turkiye de ıyi oldu gitti. Acikcasi ben saglik derken maddi anlamda dedim. Hangi youtuberi izlesen kesinlikle saglik konusunun asiri oneminden bahsetmistir. Ha uyuşturucu küçük yaşta ilişki hamile kalmalar sana burada kesinlikle katılmıyorum. Yani kanada da vardır da amerika da olmadığına katılmıyorum eğer bunu kastediyorsan. Umarım dediğin gibidir amerika. Bende çok isterim. Sonuçta gitmek istediğimiz yer orası🙂.

• @suv2019 süpersin🤐. Umarım bu yıl olur.

• .........

• ⭐⭐⭐⭐

@2020DvWinner hocam ben hemşireyim ve şu 2 hemşire açamadı damar yolu 3. açtı dediğiniz laf aşırı saçma ve hemşirelerin tamamını kızdıran bir durum belirteyim.

• @rhonster Hocam ne diyebilirim ki? Çok haklisiniz kizmakta. Ama ben gördüğümü söylüyorum. Dedim zaten bizim ülkemizde olsa böyle bir durum yaşanmazdı diye. Ama maalesef Kanada da ki sağlık konusunda @Labrador haklı. Anlattığım olaya yüzde yüz şahit oldum.

• ⭐⭐⭐⭐

@2020DvWinner türkiyede de bolca yaşanan bir durum dediğiniz durum o yüzden dedim ben 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

çalıştığım zamanda bazen serviste bizde alamıyorduk bazı hastalardan kan veya damar yolu açılmıyordu hemen yoğun bakımı arardık.

• @rhonster 🤪 Benimde akrabam var emekli oldu. O artık uzmandı o konuda😁. Doktorlar da öyle inanın kanada da. Bence sorumluluk almak istemedikleri için kolay kolay iğne ilaç birşey vermiyorlar. hizmet kotu olsa da kanada fena değil ne diyeyim😀 abd de de aşırı sağlık ücretlerinden bahsediyorlar.

• @hcanbyrm DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Kanada da 9 ay kaldim. Kanadanin ekonomisi amerikayla neredeyse ayni. Hatta saatlik ucreti 2018 de 10 dan 15 e yukselttiler. Daha guvenli. Saglik ucuz. Herkes kafasina gore silahlanamiyor.

Tamamen kafama göre silahlanmak için gidiyorum.

• ⭐⭐ Yasaklı

Iyı gunler herkese tekrar. Sızlere bır hususta bılgılendırmek isterim.2015 te cekiliş sonucunu kontrol etmeden bir gün önce e-mail geldi, öyle bir mail ki, Kazandınız sayfası ismim haric birebir kopyalanmıs idi. Isım kısmında DEAR PARTICIPANT yazıyordu ve Travel gov mavi kısayoldaki kartala tıklanmıyordu. Böyle olunca fake oldugunu anladım.Continue kısmına basınca, birebir bakanlıgın yazı karakterinde ve düzgün beyaz Amerikan ingilizcesiyle(Hint-Indonez vb tarzında degil). 3000 doları bir hesaba aktarmamı ve elçilik secmemi yazmıslardı.Ben EMAILLERE BILDIRIM GELMEYECEGINI instruction sayfasından Ekim ayında okumustum.

Bu sebeple arkadaslar,sizlere gelen para isteyen E mailleri dikkate almayın.Katiyetle. Selamlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |