Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells teşekkürler

• ⭐⭐ Yasaklı

Yine 4 5 sayfa Ortadogu low life muhabbeti? Smileyler eşliğinde oryental seviciliği Okumucam...atarsa 14

Beçça dont know whats goin on? Ismımı hazırlıolar databasede unkle Sam

• Yasaklı

hatta 13 @Calibraturbo .:)

• ⭐⭐⭐

@calibraturbo Kardesim acik soyleyeyim sanirim en cok cikmasini istedigim kisilerden en onde gelenisin.
    Yazilarindan gordugum kadari ile sanki suan neredeysen orasi geciciymis gibi sana.
    Gecenlerde bir pickup gordum, burada NC'da onde plaka yok ve onun yerine plaka takmis, kocaman redneck yazmis. Dedim bir kardes vardi forumda @Calibraturbo diye sen aklima geldin 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Sagolun hakkını verebilecek birisiysem cıksın. Hatriniza gelip anilmak cok güzel oldu moral oldu. Gidersem napacagım belli olmaz pikapa belki tesla swap yaparım o rednekler beni linç eder. Cogu onlarınkuzenını bademleyen hiristiyan comarı, ben farklıyım yurekten countriciyim,Köleci sömürücu vb kafasında degilim.

• #14# ON DÖRT # 10 + 4 # 7 + 7 # 4 + 10 # 5 + 9 # FOURTEEN # ne kadar da güzel bir rakam değilmi ama? 😂 Söylenişi bile dolu dolu, buram buram mutluluk kokuyor... Gelecek olan güzel günleri anımsatıyor... Çocukluktan gençliğe geçiş yılları... Dün gibi, ama şimdi güzel taze başlangıçları bize haber veriyor gibi... 🤗🤗😘

• Herkese merhabalar. Bu yıl greencard başvurusu yapmayı planlıyorum. Doktora yapıyorum ve araştırma görevlisiyim. Hedefim Amerikada bir üniversitede çalışmak. Eğer bir üniversitede iş bulursam Greencard olmadan da çalışma imkanım olur mu? Bunun tek yolu mutlaka greencard mıdır?teşekkürler

• @hbilge DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese merhabalar. Bu yıl greencard başvurusu yapmayı planlıyorum. Doktora yapıyorum ve araştırma görevlisiyim. Hedefim Amerikada bir üniversitede çalışmak. Eğer bir üniversitede iş bulursam Greencard olmadan da çalışma imkanım olur mu? Bunun tek yolu mutlaka greencard mıdır?teşekkürler

Bunun tek yolu green card değil bildiğim kadarıyla. Forumdaki vize türleri sayfasından detaylı bilgi edinebilirsiniz. Arama kısmından akademisyenlik diye aratarak araştırabilirsiniz de.

Instagramdan takip ettiğim bir çift var, biri usa da akademisyen olarak iş bulmuş uzun yazışmalardan sonra, diğeri de aynı üniversitede doktora yapmaya başlamış gittikten sonra yanlış hatırlamıyorsam, kendilerine uygun olan vize türünü bilmediğim için yazamıyorum ama demek ki mümkün.. Kendilerini idare edebilecek kadar para da kazanıyorlar, ama kazançları salt üniversiteden mi başka bir işte de çalışıyorlar mı onu hatırlayamadım. Green card denerken bir taraftan bu imkanları da kovalayın bence, süper 👍🏻

• Say say bitmiyor 😐#14#

• @aysegul hanım çok teşekkür ederim cevabınız için. İnstagramdaki akademisyenin ismini söyleyebilir misiniz rica etsem?

@aysegul hanım çok teşekkür ederim cevabınız için. İnstagramdaki akademisyenin ismini söyleyebilir misiniz rica etsem?

sanıyorum bu arkadaşlardan bahsedildi.

• @tanti çok teşekkür ederim. Ayşegül hanım teyit ederse çok sevinirim ama bu hesap da faydalı olacaktır 🖒🖒

@tanti çok teşekkür ederim. Ayşegül hanım teyit ederse çok sevinirim ama bu hesap da faydalı olacaktır 🖒🖒

Tabii ki, yardımcı olması adına araya girdim. Rica ederim.

• @tanti vallahi bravo, ben hatırlayamamıştım 🙂
    @hbilge evet bu arkadaşlar, küçük bir stalk yaptım tekrar siz de yapmışsınızdır, gerçi ben biri üni de iş bulduktan sonra diğeri doktoraya basvurdu zannediyordum, ikisi de buradayken doktora programlarına kabul edilip asistanlık teklifi almıslar, küçük çocuklarını da üni.nin kreşine kaydettirip (büyük bir şansla 🙂 ) öyle gitmişler. İnşallah kısmen de olsa faydası olur size, başarılar tekrar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

foruma 2 gün girmedim 6 sayfa yazı birikmiş 2 sayfasını okurken farkettim ki yine sinem hanım yardırmış gidiyor 😃 diğer 4 sayfayı atladım direk önemli yazı yazanlar olduysa affola @aysegul göz işareti çooook güzel birşey olmuş dediğiniz gibi.

• @tanti tekrardan teşekkür ederim yardımınız için. 😊

• @aysegul hanım size de çok teşekkür ederim. 😊 bize de kısmet olur inşallah.

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@Sinem Hanim, sanki TC hukumetinin bir sucu yokmus, butun suc baskalarinmis gibi davranirsaniz tabii ki elestiri yagmuruna tutulursunuz, gordugum kadariyla tam bu nedenden oturu konu isitilip isitilip tekrar sunuluyor... Bu konu oldukca gereksiz yere de uzuyor, size bazi bilgiler vereyim (herkesin bildigi ama sizin farkinda olmadiginiz), umarim siz de hangi kisimda yanlis yaptiginizi gorebilirsiniz ki biraz daha gercekci cozumler uretebilirsiniz, ayrica bu konu kapanir ve baslik da eski haline doner...

Turkiye'deki Suriyeli vatandaslarin yasadiklarindan o kisiler sorumlu degiller tabii ki, o nedenle ben de bu kisilere karsi bir nefret ya da onyargi olusmasina karsiyim, ama ben gercek sorumlunun kim oldugunun da farkindayim. Bugun Turkiye'de yasanan problemlerin asil sorumlusu zamaninda "Emevi camisinde namaz kilma hayali kuranlar"dir. Turkiye'de yasayan biri icin durumun baska sorumlusu yoktur. Bunun disinda Ingiltere suclu, ABD suclu, o suclu, bu suclu demek maalesef size hicbir fayda ya da gecerlilik kazandirmayacak. Eger asil sorumlunun ABD oldugunu dusunuyorsaniz, bundan sonraki ABD secimlerinde bunu engelleyecek bir adaya oyunuzu verin, eger asil sorumlunun Ingiltere oldugunu dusunuyorsaniz yaptirim gucunuzu uygulayip tum masraflari onlara odetin... ?? Secimde oy kullanamiyor musunuz? Ingiltere hukumetine yaptigim gucunuzde mi yok? O durumda yapacaginiz sey belli... Herkes kendi kapisinin onunu supururse mahalle temizlenir.

Sen varya sen adamın dibisin👏👏👏😀😀

• ⭐⭐

@hbilge DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese merhabalar. Bu yıl greencard başvurusu yapmayı planlıyorum. Doktora yapıyorum ve araştırma görevlisiyim. Hedefim Amerikada bir üniversitede çalışmak. Eğer bir üniversitede iş bulursam Greencard olmadan da çalışma imkanım olur mu? Bunun tek yolu mutlaka greencard mıdır?teşekkürler

Öğrenci olacağınız için aldığınız F1 vizesi size üniversite bünyesinde çalışma imkanı veriyor.

• @rhonster sinem hanım zaten volkan demirel gibi öfkelendirmekten nemalanıyor çok hoşuna gidiyor bu durum belli ki o yüzden uğraşmayın bırakın kendi haline 🙂 bakın bugünde 23 nisan zaten ne güzel birgün, baharda geldi daha ne olsun olumsuzluklardan uzak duralım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |