Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nilfersev Diğer arkadaşlarında dediği gibi çok merkezli bir şehir İstanbul. Şu sektör Anadolu yakasında bu sektör Avrupa yakasında genellemesi yapamayız. Sektöründe en büyüklerden bir firmanın merkezi Tuzla' dayken diğerinin Beylikdüzü' nde olabiliyor. Benim iş hayatı için kendi çemberim mesela; Anadolu yakasında Kadıköy' den Bostancı - Avrupa yakasında Beşiktaş' tan M.köy, Levent arasıdır. Kolay kolay dışına çıkmamaya çalışıyorum. Kolaylıklar dilerim.

• İstanbul - Bakırköy ...

• Merhabalar hayırlısı inşallah

İst-üsküdar-çamlıca

• sonuçlardan önce bence bir araya gelerek yeni arkadaşlıklar kurmalıyız gidecegmiz yeri belirleyip birbirimize destek olarak gitmeliyiz maliyetlerimizi düşürmeliyiz sonucta çogumuzun tek atımlık kurşunu var mesela iyi niyetli arkadaşlar 4 5 kişilik grup yaparak maliyetleri baya düşüre bilir en azından barınma masrafları vb bilmem mantıklımı ama kusura bakmayın yeniyim öyle bir yorumlama yapıyım dedim

• Bende ist güngören görüşelim buluşalım bir ara😊#29#

• toplu bir görüşme olmalı bence birbirimize destek amaclı buluşmak isterim tşk.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yasinusa DV 2020 istanbul adaylari burada mi? içinde söyledi:

sonuçlardan önce bence bir araya gelerek yeni arkadaşlıklar kurmalıyız gidecegmiz yeri belirleyip birbirimize destek olarak gitmeliyiz maliyetlerimizi düşürmeliyiz sonucta çogumuzun tek atımlık kurşunu var mesela iyi niyetli arkadaşlar 4 5 kişilik grup yaparak maliyetleri baya düşüre bilir en azından barınma masrafları vb bilmem mantıklımı ama kusura bakmayın yeniyim öyle bir yorumlama yapıyım dedim

evet, forum bulusmalarini takip edin. Bulusmalarda kafa dengi arkadaslarla birlikte hareket edebilirsiniz.

• Çekmeköyden selamlar 🙂

• @nilfersev DV 2020 istanbul adaylari burada mi? içinde söyledi:

Herkese merhaba arkadaşlar.
    Benim siz İstanbul grubuna bir sorum olacak. İstanbul'a yerleşmeyi düşünüyoruz. Siz yaşayanlar daha iyi bilir. Semt olarak ulaşım olarak verebileceğiniz tavsiye var mı acaba ? İnternette ki sitelerden evlere bakınca hepsi çok güzel ama çevreyi ve ulaşımı bilmediğimiz için kararsız kalıyoruz . Şimdiden teşekkürler

İş yeriniz belli olmadan ne kimse tavsiye versin ne de siz karar vermeye çalışın..
    Çünkü yerleşeceğiniz bölgeyi iş yeriniz belirleyecek biraz.
    O yüzden anadolu avrupa diye şartlandırmayın kendinizi, ikisinin de çok güzel ve çok zor yerleri var.
    32 yıl avrupa yakasındaydım, 6 yıldır da anadolu yakasındayım. Dediğim gibi ikisinin de farklı güzellikleri ve avantajları var. Canlı bir çevre istiyorsanız belli semtler, sakinlik yeşillik huzur istiyorsanız farklı semtler.. yani işinize ve sonrasında işinizin bağlı bulunduğu semte ulaşımı kolay olabilecek çevre semtleri değerlendireceğiniz kriterler önemli. Sonrası kolay.
    Ben arkadaşlara şu anlamda katılmıyorum, istanbul benim aşklarımdan biri.. evet yaşanması bazen zor olabiliyor ama verdiği haz da mukayese kabul etmez, pardon 🙂 eğer kazanç anlamında sıkıntınız olmayacaksa istanbul a gelin bence de, bambaşkadır.. istanbul kalp ben 🙂

• @aysegul teşekkür ederim. evet kazanç anlamında sıkıntımız olacağını sanmıyorum mesleklerimizden dolayı. şuan rolanti aşamasındayız desem yeridir. bakalım sonuç ne olacak

• @nilfersev hayırlısı olsun 🙂

• @sadikcagan Beylikdüzü

• Dv2020 kazanıp abd de buluşuruz inşallah

• Istanbul Avcılar
    selamlar !

• ⭐⭐

yakın zamana kadar bizde kağıthanedeydik

• İstanbul avcılar dan

• Koşuyolu-Üsküdar burada görüşemezsek orada görüşürüz 🙂 dünya küçük

• istanbul da yaşayan arkadaşlar umarım abd de görüşürüz.sonuçların açıklanmasına 8 gün kaldı.cesaret edip bakabilirsek 8 gün 🙂

• o kadar beklemişiz tabii ki bakacağım 🙂 sonrasında hazırlıklar felan filan

• ⭐⭐

Eger zamanım olursa size destek için gelmeye çalısırım. Tarih belirlersiniz haberim olsun. Sevgiler, bol sanslar 🙋

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |