Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Tutmadı, hatta çıksa da gidecek çıkmasa da, o kadar tutmadı yani 🙂 Bu arada 5 üstteki; kesinlikle hiç kimsenin öyle birşey düşünmediğine eminim, hatta ben kendi açımdan çok da sevimli buluyorum, hatta
    alttaki de benimle aynı düşünüyor 🙂

• Tuttu 😌
    Alttakinin çorabı delik 😛

• ⭐⭐

tutmadı, alttaki iş yerinde sinirlenmiş bugün

• Tuttu 🙂
    Alttaki bugün gömlek giymiş.

• Tutmadı.
    Alttaki bugün rakı balık yaptı.

• @hasnotbeen ah tutmadı keşke tutsaaaaa. Alttaki yaz tatilinde bir yere gidebilecek miyim diye düşünüyor

• tutmadı, plan bile yapmıyorum, bırak tatili gc yüzünden iki senedir hiç bir konuda plan yapmıyorum.
    alttaki yarın çalışmıyor.

• Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

tuttu alttaki yemiyor içmiyor dolar biriktiriyor. 🙂

• Tutmadı acayip yiyorum 🙂 Alttaki hayatını planlamaya devam etmek için çekiliş sonucu bekliyor.

• Yasaklı

tutmadı hayata devam. 🙂 alttaki iki kere yurt dışına çıkmış. 🙂

• Tutmadi 3 kere 😀 Alttaki diyet yapıyor

• Yasaklı

tutmadı alttaki arkadaşımızın elinde bir adet kek var. 🙂

• Tutmadı
    Alttaki; alttakinin canı çıksın demeyenlerden...

• Tuttu
    Alttaki Bugün cani sufle çekti..🙂

• Tutmadı
    Alttaki yarın hafta sonu diye seviniyor:)

• Tutmadı yarında çalışıyor 😞 Alttakinin eski bir arabası var

• Tuttu😊
    Alttaki türk kahvesi içiyor😊

• ⭐⭐

Tutmadi filtre kahve iciyorum 😀

Alttakinin annesinin yasinin 14 fazlasinin 3 te 1i ile babasinin yasinin toplami kendi yasinin 2 katinin 12 fazlasidir.

• Yasaklı

ımm annem 64 yaşında. 🙂 64+14=78/3=26 babam 70; 70+26=96 kendim 45 yaşındayım 45*2=90+12=102 96 102 ye eşit olmadıgından tutmadı. 😃 Alttakinin en sevdigi tatlı kazandibi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |