Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar bu şekilde atışmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Zaten birşey de çözmez emin olun 🙂 Dileklerimiz tüm numaraların current olması. Hatta tüm Türkiyeyi taşıyalım oraya yalnız kalmayız 🙂

• Daha ne kadar tahammül edilecek bilmiyorum ki. kendi sürecinde yönetemeyen İnsanlar bir anda uzman oluyor saçma sapan sallamaya başlıyor ondan sonra.

• @grslarc red falan yemediniz inşallah? Yoksa bu anlamsız ifadeler niye ki. Zaten aklı başında olan her kes, sizin yorumlarınıza önem vermeyecektir. Çünki süreç tıkır-tıkır çalışıyor CURRENT`e doğru. Umarım bu sizi rahatsız etmiyor.

• Kendisine "Sizi saygıya davet ediyorum." diyen birisine "Terbiyesiz" diye cevap vermeyi uygun görmüş bir kişiyi çok da umursamamak lazım bence..

• ⭐⭐

arkadaşlar bence yurt dışında yaşayan Türklere dikkat edin destek değil köstek olabiliyorlar deniliyordu ya tam bunun canlı bir kanıtını görmüş bulunmaktayız 😃

• @lordbolton yalnız arkadaşımız henüz yurtdışında yaşamıyor 🙂 Açıkçası ben her türlü genellemeye karşıyım. Zira 1 yıl abdde bulundum ve bir gece vakti sokakta kaldım. Beni sokağa atan bir Türktü. Ama yine beni bu durumdan kurtaran ve çok büyük iyilikler gördüğüm insan da bir Türktü 🙂 Demem o ki bu tarz genellemelerde yanlış. Bahsettiğim kişilerin hepsi Türk ama arada bir fark var. Beni sokağa atanların ne yüzünü ne ismini hatırlıyorum. Hafızam da cidden kuvvetlidir 🙂 Ama diğerleri ile her daim görüşürüm. Buraya geldiklerinde de el üstünde tutarım. Malum 1 kahvenin 40 yıl hatırı var 🙂

• @mel sizle kahveyi Ankarada içtik ama Abdde irtibatı kesmeyelim :)Eyaletlerimiz uymasa da nerde ne zaman ne şekilde karşılaşırız belli olmaz 🙂

• @the-black-eagle katılıyorum

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @grslarc sycho silly lanet olası federaller reyiz kızma sen bence de son bülteni, mülakatları iptal edip 18.000 e çekecek ve konsolosluğu kapatıp gidecekler. and olsun ki seni savunacağız:)

• Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@the-black-eagle Bu forumda ciddiye alınabilecek az sayıda saygın insanlardan birisiniz. Teşekkürler. İyi ki varsınız.

• forumda okudugum kadarıyla AP ye kalanların hepsi onaylarını alıyor mülakattanda geçemeyen hiç görmedim üstelik ds260 formu dolduran tüm numaraların hepsi mülakata gidecek gibi görünüyor. dv2019 talihlileri olarak ćok şanslıyiz baksana 2018 e 25 binlerde kapandı. harika ilerliyor süreç gerçi bana dokuman maili gelmedi ama daha 4 bülten var gelir bu ay umarım hepimiz için bu süreç anı olarak kalır

• @tekinistanbul DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

forumda okudugum kadarıyla AP ye kalanların hepsi onaylarını alıyor mülakattanda geçemeyen hiç görmedim üstelik ds260 formu dolduran tüm numaraların hepsi mülakata gidecek gibi görünüyor. dv2019 talihlileri olarak ćok şanslıyiz baksana 2018 e 25 binlerde kapandı. harika ilerliyor süreç gerçi bana dokuman maili gelmedi ama daha 4 bülten var gelir bu ay umarım hepimiz için bu süreç anı olarak kalır

18binde kapanacak, bence cok heveslenmeyin 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@grslarc Forumda kufur iceren veya kiskirtici ifadeler kullanamazsiniz. Insanlar yasiniza saygi gosterip dediklerinizi alttan aliyor, ama bunu yapmak zorunda degiller, bilginize.

• kendi sürecini bile yönetemeyip, attığı her adımı kavgayla, nefretle ve forumdan gelen destekle çözmeye çalışan birinin böyle kesin ifadeler yazması da çok hoşmuş.

• Yasaklı

@the-black-eagle Yok öyle bir şey. Sadece petrol milyarderi hırsızlara ve yandaşlarına veya CIA ajanı olmayı kabullenenlere vize veriyorlar. Yoksa normal İran vatandaşı ABD'nin uzağından bile geçemez.

• Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |