Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

belki de.. Amerika nın zorluklarına binaen video atmış arkadaş biz daha önce izledik kendisi yeni oldugu için izlemedik sanıyor olabilir sakin ve anlayışlı olmak lazım kanımca...

• Yasaklı

@mhepekiz siz bilet aldınız mı ?

• @mhepekiz herkesin yaşadığım yeri bilmesine gerek yok. istesem isviçre almanya vs der sallar geçerim demekki söylemek istemiyorum.senin yaşadığım ülkeyi bilmen gerek olsaydı sana söylerdim. bana hakaretler yağdıran birisine kişisel bilgilerimi yazacak değilim.

• Yasaklı

@sinem-akçam tamam işte bu yolda olan kişiler bunları takip ediyor zaten bu yolda olmayan birinin bunları aktarması karşısındakilere zekasız muamelesi yapmak

• Yasaklı

@pakaji çok laf okumaya gerek yok.. bir lafa bakarım bir söyleyene

• Yasaklı

ben kendimi zekasız hissetmedim nedense. sadece deneyimini dinlemek istiyorum günün birinde bana faydası olabilir atışmayı kesip birbirimzi dinlemeliyiz diye düşünüyorum

• Yasaklı

@sinem-akçam deneyim, gideceğiniz yerde yaşayan birisinin size anlattıklarıdır bu karşılaştığınız şey deneyim paylaşımıysa ciddi yanlış bir şeye bakıyorsunuz

• Yasaklı

deneyim, yurt dışında yaşamış amerikaya gitmeyi düşünen ama tereddütleri olan kişinin tereddüdünü sorglamaktır

• Yasaklı

benim için önemli bir ayırım bu yurtdışında başka ülkede olup abd ye gitsem mi gitmesem mi diyen birinin fikirleri önemlidir diye düşünüyorum ben hiç yurt dışında bulunmadım o bulundu karşılaştırmaları benden daha saglıklı olacagı şüphesizdir böyle bakmak lazım zeka meselesi degil deneyim meselesi

• Yasaklı

evet üslubu hatalıydı evet yalnış başladı ama adama bi fırsat versek laf sokmadan bi dinlesek diyorum

• Yasaklı

@sinem-akçam ABD'yi bilmeden bu konuda size verebileceği bilgi, sokakta görebileceğiniz herkesten alabileceğiniz bilgidir.. Dahası dediğim gibi sohbet birebir yapılabilir neden bu kadar üzüyorsunuz ki kendinizi? Onlarca kişi aynı insana tepki gösteriyorsa bu konuşmaları ortaya değil özel iletişimde yürütmek daha mantıklı

• yurtdışının olumlu ve olumsuz yanları var.. herkes işine geleni yapar.

• Yasaklı

Yurtdışını tek gören kişi konuşuyor dinleyin

• Yasaklı

@mhepekiz kendimi niye üzeyim güzel kardeşim dinlemek lazım diyorum insanları usluplar hatalı da olsa uyarıp sabırla dinlemek lazım biz hep buradan kaybediyoruz birbirimizi dinlemiyoruz.... Bak bişeyler anltmaya çalışıyor bi dinleyelim ne diyor

• Yasaklı

@pakaji Sürü psikolojisinden kaçının içinde söyledi:

o paylaştığım videoda diyorki.. amerikaya söz ettirmiyordum. forumlarda çok tartışmıştım olumsuz şeyleri duymak istemiyordum diyor 😀

millet yurtdışını çok farklı bişey sanıyor.yurtdışının olumlu yanları elbette var ama bazen herşey para ve alım gücü değilmiş dersiniz. bazen acaba ben tüm arkadaşlarımı ve tüm akrabalarımı paraya mı sattım diye düşünebilirsiniz? çünkü zamanla tüm arkadaşlarınızdan kopacaksınız. bir laf vardır gözden ırak olan gönülden de ırak olur. çok doğru. şimdi öyle bir hale geldim ki tr ye gidiyorum oraya ait değilim yurtdışına çıkıyorum oraya ait değilim 😉

evet bayanın duydugu yalnızlık alıştıgı ortamdan kopuşu ve yerine koyamayışı üstelik bnm gibi bir ögretmen olmasına ragmen bunu başaramayışı onu geri dönmeye itiyor ama aşacaklardır bu durumu yaza kadar diye düşünüyorum ben

• Yasaklı

@sinem-akçam neden birebir dinlemiyorsunuz? yani karşılıklı sohbet şeklinde.. çünkü bu tarz yaklaşımları kimse istemediğini belirtti dün? birebir iletişim kurmak daha sağlıklı siz dinlemek istiyormuşsunuz biz istemiyoruz ve daha birçok insan? en azından ben sizin konumunuzda da değilim yurtdışında da bulundum, Google'da çalışıyorum bende sır dolu konuşmalar da yok nerede çalıştığım nerede yaşadığım belli.. Neden birebir yapmıyorsunuz bu konuşmayı diyorum?

• Yasaklı

rahatsız mı oldunuz .. çok afedersiniz... Amerikanın farklı yönlerini tartışmaktan rahatsız olacagınızı düşünemedim çok özür dilerim sayın @mhepekiz çok afedersiniz vallahi ...

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

bu forumda herkes herşeyi hani tartışabiliyordu biz bir aileydik? neden herşeyi özelimde konuşuyorum? özelimde konuşulacak bir konu degil ki bu herkesin konuşması gereken bir konu... neyse...

• Yasaklı

@sinem-akçam bu konuşmaları insanlar dinlemek istemediklerini dün söylediler açıkça o nedenle "ben dinlemek istiyorum" diyorsunuz bunu birebir konuşmak en akıllıcası diyorum basit nesi anlaşılmadı ki?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |