Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serkanist Bekarım henüz 😊 evlilik vb gibi düşünceleri hayallerim sebebi ile erteliyorum. Beklettiğim birisi olmadığı için problem de yok. Özel sektördeyim. Özel olduğu için herhangi bir gelecek göremiyorum. Yarın teşekkür edip gönderebilirler yani😊 Burada bir ailem var lakin kendimi geliştirmek adına gitmeyi istiyorum. Her ne kadar gözümüz korksada bir şekilde tutunacağımı düşünüyorum. 37 gün sonra daha detaylı konuşmayı ümit ediyorum. Türkiyede belirli bir mevkiye gelebilmek için özel de olsa birilerini tanımak gerekiyor. Memurluk mülakatlarına girdiğim zamanı hatırlıyorum bazı teklifler de almıştım torpille alakalı ama reddettim herhangi birinin hakkını yememek için. Pişman değilim 😊 Sırf bu sebepten bile orada yaşamak tercih edilebilir bana göre.

• Bir süredir üye olmadan forumu takip ediyordum okudukça heycan bastı üye olup yazmak istedim ben de 🙂
    2 kez gittiğim USA hayran kalarak yerleşme kararı almış ve tüm umudumu Greencard a baglamış bulunmaktayım 🙂 herkese bol şans

• ⭐⭐

@famadihana DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bir süredir üye olmadan forumu takip ediyordum okudukça heycan bastı üye olup yazmak istedim ben de 🙂
    2 kez gittiğim USA hayran kalarak yerleşme kararı almış ve tüm umudumu Greencard a baglamış bulunmaktayım 🙂 herkese bol şans

Aramıza hoşgeldiniz, iyi şanslar diliyorum. 🙂 Sonuçların açıklanmasına yakın heyecan artıyor doğal olarak. Umarım hep birlikte hayalimiz olan yere gidebiliriz.

• @chromium :)) Aynı kaderi paylaşıyor, aynı şeyleri düşünüyor muşuz.

• ⭐⭐ Yasaklı

36 days 23 hours 12 minutes kahpe safak at

• @Calibraturbo Biraz sakin 😊 ömür bitiyor da 36 gün 23 saat mi bitmeyecek.
    Demişler ya hani umut fakirin ekmeğidir diye. Beklemeye devam...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@calibraturbo şafak attı 7 mayıs geldi kazandın tamamda ilk mülakat 1 ekimde başlıyor 150 gün daha beklicen ondan amerikaya gidecek sağlam kafanın olmasını istiyorsan biraz sakin bekle

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Şu anda askerliğimi yapıyorum asteğmen olarak. 2020 ocak sonu bitecek. Olurda green card çıkarsa herhangi bir sorun çıkar mı? Nasıl hareket etmeliyim? Lütfen bilgilendirin

• Yasaklı

@frusciante DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar bir sorum olacak. Şu anda askerliğimi yapıyorum asteğmen olarak. 2020 ocak sonu bitecek. Olurda green card çıkarsa herhangi bir sorun çıkar mı? Nasıl hareket etmeliyim? Lütfen bilgilendirin

kardeşim çıksa bile mülakatlar case no sırasına göre ilerlyor eger case no küçükse erken sıra geliyor büyükse geç hatta case no çok yüksek olup sıra gelmeyip hayalleri suya düşenler de var galiba @asilcenk bu durumu yaşadı... Dolayısıyla senin kazandıktan sonra mülakatın ocak sonu şubat başı gibi gelirse gider mülakatını verirsin daha erken gelirse bir günlgüne rapor almak zor olmasa gerek... Bol şans hepimize 🙂

• @sinem-akçam teşekkürler. Herkese bol şans

• Merhaba arkadaşlar. Heyecanlı bekleyiş devam ederken aklımdaki soruyu sormak istedim. Hem Tr hem Bg vatandaşı olup greencard çıkan var mı? Öyle bir durumda süreç nasıl ilerliyor? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

• yanlış yere yazdığımı düşündüğüm için bir de burada sormak istedim.

DV2020 için başvuru yapmıştım ama; bachelor seçtim diye hatırlıyorum ama yerine postgraduate de seçmiş olabilirim yanlışlıkla tam hatırlamıyorum. Bunu kontrol edebileceğim bir yer var mı? Eğer yok ise; olur da seçilirsek elenme sebebi midir?

Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alina sen hangi ülke doğum yeri gösterdin o ülkeye göre çekilişe gireceksin aynı anda 2 ülkeyi yazma gibi hata yapmadın umarım hangi ülkeyi seçtiysen diğer ülkede 6 aydan fazla kaldıysan gidip o ilkeden sabıka kaydı alacaksın

• @hüseyin-coskun DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

yanlış yere yazdığımı düşündüğüm için bir de burada sormak istedim.

DV2020 için başvuru yapmıştım ama; bachelor seçtim diye hatırlıyorum ama yerine postgraduate de seçmiş olabilirim yanlışlıkla tam hatırlamıyorum. Bunu kontrol edebileceğim bir yer var mı? Eğer yok ise; olur da seçilirsek elenme sebebi midir?

Teşekkürler.

Mülakat gününe kadar Diplomanın(Lisans ve/veya Y.lisans) olması durumunda sorun değil. Mesela Haziran itibarıyla mezun olabileceklerin başvurduğu gibi.

• Hobaaa, bak şimdi neyi hatırladım. Ben başvuru formuna kayıtlı olduğum ikamet adresimi değil, reel ikamet ettiğim adresi yazdım. Lakin sanırım olur da kazanırsam ikametimi başvuru da gösterdiğim adrese alsam sıkıntı olmaz herhalde? Olur mu ki?

• @likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@hüseyin-coskun DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

yanlış yere yazdığımı düşündüğüm için bir de burada sormak istedim.

Teşekkürler.

Mülakat gününe kadar Diplomanın(Lisans ve/veya Y.lisans) olması durumunda sorun değil. Mesela Haziran itibarıyla mezun olabileceklerin başvurduğu gibi.

yok çoktan mezundum 2017 ocak İşletme Lisans mezunuyum 🙂

• Bende geldim gayri 🙂 Haydi az kaldı hayırlısıyla. Heyecandan öleceğim el atın dostlar 🙂

• ⭐⭐

@stardium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bende geldim gayri 🙂 Haydi az kaldı hayırlısıyla. Heyecandan öleceğim el atın dostlar 🙂

İnşallah heyecanınız boşa gitmez de hayalinize kavuşursunuz 🙂

• @stardium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bende geldim gayri 🙂 Haydi az kaldı hayırlısıyla. Heyecandan öleceğim el atın dostlar 🙂

benim de ilk basvurum hadi hayırlısı 45 gün kaldı 🙂

• Yasaklı

@dreams_usa olmas bişi. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |