Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @icore DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@vermaynen Dostum kader diyelim, malesef 😞
    Bu sene icin hayirlisi olsun 😉

Eywallah tsk ettim iyi dilekleriniz icin 🙂

• @yekta DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@batu maillik bi durum yok ya . ben kazandigim zaman mail gelmemisti . eger kazanirsaniz basvuru esnasinda ki numaranizla kontrol ediyorsunuz . sonradan ds260 iniza girip mail adresinizi guncelleye bilirsiniz

@crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@batu hayir, basvurudan sonra email gelmiyor. Ilk emaili talihli olduktan sonra ve DS260 formunu doldurduktan sonra aliyorsunuz. Fakat email adresine erisim olmasa da surece devam etmek mumkun.

Teşekkürler.

• @volkan-uzun 2021 başvuruları başlayacak Ekim-Kasım ayında oluyor başvurular

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vermaynen DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

merhabalar, bende cok eski form uyelerindenim usa-turk, mezun vb forumlarin acilmasindan yana diyebiliriz. 2009 dan bu yana duzenli olarak her yil green card basvurusu yapiyorum ve son 3 yildir da bu yil da dahil olmak uzere evli olarak yani sansimi ikiye katladik sozde ama yine bugune kadar hic sans gulmedi yuzume. ilk 2 yil baktim olmuyor green card cikacak gibi degil kanada abd arasinda kalip kanadaya bireysel bir basvuru gerceklestirdim fakat direk red yedim tr ye geri donmeyecek seklinde dusunmusler sonra 1 hafta zaman gectikten sonra danisman firma ile abd basvuru yaptim daha oncesinde baska firmalara gittim ama herkes kanada dan red yedin abd alamazsin dedi 1 dk icinde 5 yillik abd vizesi almistim ve 1 yil abd de ogrenci olarak kalmama ve amerikada da green card a basvurmama ragmen yine husran. Ilk 2-3 yil cok heyecan oluyordu basvuru icin ama yillar gectikte insan heyecanini yitiriyor acikcasi ama istek hic bir zaman degismiyor hala istekliyim bu konuda bakalim kac sene daha bekleyecegiz omur yetecek mi bunun icin. (Butun basvurulari kendim bireysel yaptim resmi siteden.)

hosgeldiniz.
    bu sene size de bol sanslar 🙂

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

merhabalar, bende cok eski form uyelerindenim usa-turk, mezun vb forumlarin acilmasindan yana diyebiliriz. 2009 dan bu yana duzenli olarak her yil green card basvurusu yapiyorum ve son 3 yildir da bu yil da dahil olmak uzere evli olarak yani sansimi ikiye katladik sozde ama yine bugune kadar hic sans gulmedi yuzume. ilk 2 yil baktim olmuyor green card cikacak gibi degil kanada abd arasinda kalip kanadaya bireysel bir basvuru gerceklestirdim fakat direk red yedim tr ye geri donmeyecek seklinde dusunmusler sonra 1 hafta zaman gectikten sonra danisman firma ile abd basvuru yaptim daha oncesinde baska firmalara gittim ama herkes kanada dan red yedin abd alamazsin dedi 1 dk icinde 5 yillik abd vizesi almistim ve 1 yil abd de ogrenci olarak kalmama ve amerikada da green card a basvurmama ragmen yine husran. Ilk 2-3 yil cok heyecan oluyordu basvuru icin ama yillar gectikte insan heyecanini yitiriyor acikcasi ama istek hic bir zaman degismiyor hala istekliyim bu konuda bakalim kac sene daha bekleyecegiz omur yetecek mi bunun icin. (Butun basvurulari kendim bireysel yaptim resmi siteden.)

hosgeldiniz.
    bu sene size de bol sanslar 🙂

Tesekkurler crazycells 🙂

• ⭐⭐

Merhaba hoşgeldiniz, iyi şanslar diliyorum. Belki sizin için o sene bu senedir, kim bilir? 10 sene gerçekten uzun bir süre ama insanın içindeki o istek hiç kaybolmuyor değil mi?

• Heyecan dorukta GC için son 48 gün içerisine girdik 😁🤔

• ⭐⭐ Yasaklı

days to 7 may yazınca 47 cıkıyor sızler hep bırgunfazla soyluyosunuz safakları.

• @calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Tamam, dert değil

Son 47 gün 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

smileysmiley

• Attı artık bugünü neden sayıyoruz bugünü ve 7 mayısı saymazsak 46 🙂

• @calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Burdan yakalım, days to 7 Mayıs dedik yine 48 çıktı. Yok öyle günleri 2şer 2şer saymak🤪😁

alt metni

• öyle bakarsak geceleri uyuyoruz, saymazsak 24 😛

• Ozaman ne diyoruz, Have a nice day 😉

• ⭐⭐⭐⭐⭐

7 mayısa kadar ki günleri saatleri dakikaları sayan o kadar insana şunu tavsite etmek isterim "Has Not Been Selected" görünce asıl kendini nasıl kontrol edebileceksin. O travmadan dolayı şimdiden destek alın bence bu kadar da kaptırmayın kendinizi

• @ayvalik10 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

7 mayısa kadar ki günleri saatleri dakikaları sayan o kadar insana şunu tavsite etmek isterim "Has Not Been Selected" görünce asıl kendini nasıl kontrol edebileceksin. O travmadan dolayı şimdiden destek alın bence bu kadar da kaptırmayın kendinizi

kendi adıma konuşmak gerekirse geçen seneye göre daha ağır bir travma olacağını söyleyebilirim 🙂 çünkü son 1 aydır kontrolden çıktım iyice. Psikolojim için çok tehlikeli olduğunu biliyorum ama gidecekmişim gibi hareket etmeye başladım..

Allah yardımcımız olsun.

• @omertug DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

öyle bakarsak geceleri uyuyoruz, saymazsak 24 😛

ben geceleri çalışıyorum gündüzleri uyuyorum. benim açımdan bakınca yine de 24 gün mü kalmış oluyor? 😛

• @loser DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@omertug DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

öyle bakarsak geceleri uyuyoruz, saymazsak 24 😛

ben geceleri çalışıyorum gündüzleri uyuyorum. benim açımdan bakınca yine de 24 gün mü kalmış oluyor? 😛

Kesinlikle :))

• @apex DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@ayvalik10 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

kendi adıma konuşmak gerekirse geçen seneye göre daha ağır bir travma olacağını söyleyebilirim 🙂 çünkü son 1 aydır kontrolden çıktım iyice. Psikolojim için çok tehlikeli olduğunu biliyorum ama gidecekmişim gibi hareket etmeye başladım..

Allah yardımcımız olsun.

evet kendi adıma biraz fazla kaptırdığımı söyleyebilirim. Alışverişler, kariyer planları vb. mayısa göre yapılıyor. Hatta iş yerinde kendimi çok veremiyorum sürekli düşünmekten... Tehlikelimi? Olabilir 🙂 ama iyi hissettiriyor. Çıkmazsa da canım sağolsun tepetaklak da olmam neler gördüm neler atlattım.
    Ne demiş Mevlana "Olursa bir hayır olmazsa bin hayır ara."
    Canı gönülden isteyen herkese bol şans diliyorum.

• @ayvalik10 puanlamada sıkıntı dil olmazsa olmazlardan.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.2k

| | | |