Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@bfs fotoğraf sistemi çok gelişmiş oradan tanınıyor diye biliyorum çift başvurular direk diskalifiye ediliyor + mülakatta da ek bir kontrol yapılıyor.

• @lordbolton DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@bfs fotoğraf sistemi çok gelişmiş oradan tanınıyor diye biliyorum çift başvurular direk diskalifiye ediliyor + mülakatta da ek bir kontrol yapılıyor.

Peki.Aynı mail iki farklı kişi durumunda sorun olur mu?

• ⭐⭐

@bfs problem yaratabilir bence pek sağlıklı bir durum değil çünkü

• @batu maillik bi durum yok ya . ben kazandigim zaman mail gelmemisti . eger kazanirsaniz basvuru esnasinda ki numaranizla kontrol ediyorsunuz . sonradan ds260 iniza girip mail adresinizi guncelleye bilirsiniz

• @ayvalik10 3400 🙂

• @ebrubas e nabiz a girin eger varsa boyle bir kayit hessp ayarlarindan kayitlari benden baskasinin gormesini istemiyorum u seçip kaydedin artik sizden baska kimse kayitlarinizi goremez.

• @daydreamer ozel sirketler gorebiliyo iş goruşmesinde 2 sene once aldigim 20 gunluk raporumun nedenini sormustu bir keresinde

• @mustafacil DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@daydreamer ozel sirketler gorebiliyo iş goruşmesinde 2 sene once aldigim 20 gunluk raporumun nedenini sormustu bir keresinde

Onlar SGK kayıtlarında raporlu göründüğünüz dönemleri görmüşlerdir. O farklı birşey, kişinin hastalığıyla ilgili bilgiler özeldir. Üstelik orada 15-20 yıl önce olmuş bir olaydan bahsediliyordu. O konuyla ilgili herhangi bir hastane veya polis kaydı filan hiçbirşey olması mümkün değil. Birisi gidip arşivden 20 yıl öncesinin hastane protokol defterini bulup, tozlarını filan üfleyip kontrol ederse o tarihte "intihar teşebbüsü" diye bir kayıt bulup karşısındaki isim soyismi kontrol edip görebilir belki. Emin değilim ama Kemal Kılıçdaroğlu'nun SSK genel müdürü olduğu henüz TC kimlik numarası kullanılmayan bir tarihten bahsediliyor bile olabilir 🙂

• Vay be 49-50 gün kalmış şunun şurasında. Bende fikrimi söyleyeyim, New York’a yakın olmak şartıyla küçük yerleşim yerlerinde yaşamak isterim. Sheriff amca gelde bir çay içek 😉

• @mustafacil e nabızdan kontrol ettim fakat 2015 öncesine dair bir bilgiye ulaşamadım öncesini göstermemiyor yada başka bi ayarı varsa onu da bulamadım.benim bu olayda 14-15 yıl önce olan bişey.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bfs DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Aynı mailden 2 farklı kişinin başvurusu sorun oluşturuyor mu?

Hayir sorun olmaz, ayni email adresini kullanabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@batu hayir, basvurudan sonra email gelmiyor. Ilk emaili talihli olduktan sonra ve DS260 formunu doldurduktan sonra aliyorsunuz. Fakat email adresine erisim olmasa da surece devam etmek mumkun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@apex DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Aynı mailden 2 farklı kişinin başvurusu sorun oluşturuyor mu?

onu bilmiyorum ama ekşi sözlükte okudum geçenlerde aklıma gelmişken paylaşayım sizinle. Farklı resim ve mail adresi kullanarak haftalık 8-10 başvuru yapanları görünce çok şaşırdım. Bu şekilde kontrolden kurtulma şansları var mı gerçekten.

Tabii ki kurtulma sanslari yok 🙂 bazi troll arkadaslar digerlerinin hatali basvuru yapmasini saglamak icin yaziyor bu tur bilgileri. Cok itibar etmeyin 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lordbolton DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Peki.Aynı mail iki farklı kişi durumunda sorun olur mu?

yok, sorun olmaz. Misal tum aile uyelerine aile babasi basvuru yapip, tum basvurularda kendi email adresini kullanabilir.

• Bu e-nabız uygulamasını ben de indirip inceledim. Uygulamada aşı takvimi diye bir bölüm var (Mülakatlar için ilgimi çekti) hangi yaşta hangi aşının olduğu ve vurulup vurulmadığı. İşin garip tarafı ben aşıları hatırlamama rağmen yapılmadı olarak girilmiş.Tereddütlüyüm 🙂

• Yasaklı

@tanti e nabızdaki bilgileri siz güncelliyorsunuz dr unuza söylüyorsunuz giriyor bilgileri. (aile hekimi) ben 45 yaşındayım çocukluk aşılarımın hepsini yaklaşık tarihlerle söyledim ve aile hekimim ona göre kaydetti bir de maşallah çekti bana nasıl hatırlıyorsunuz diye. ben de nasıl unuturum her aşıyı zorla yapmışlardı saglık ocagından (veya okuldan) kaç defa kaçtım zorla getirip yaptılar demiştim 😃

• Yasaklı

hatta e-nabız daki bazı bilgileri kendiniz grebiliyorsunuz da. 🙂

• merhabalar, bende cok eski form uyelerindenim usa-turk, mezun vb forumlarin acilmasindan yana diyebiliriz. 2009 dan bu yana duzenli olarak her yil green card basvurusu yapiyorum ve son 3 yildir da bu yil da dahil olmak uzere evli olarak yani sansimi ikiye katladik sozde ama yine bugune kadar hic sans gulmedi yuzume. ilk 2 yil baktim olmuyor green card cikacak gibi degil kanada abd arasinda kalip kanadaya bireysel bir basvuru gerceklestirdim fakat direk red yedim tr ye geri donmeyecek seklinde dusunmusler sonra 1 hafta zaman gectikten sonra danisman firma ile abd basvuru yaptim daha oncesinde baska firmalara gittim ama herkes kanada dan red yedin abd alamazsin dedi 1 dk icinde 5 yillik abd vizesi almistim ve 1 yil abd de ogrenci olarak kalmama ve amerikada da green card a basvurmama ragmen yine husran. Ilk 2-3 yil cok heyecan oluyordu basvuru icin ama yillar gectikte insan heyecanini yitiriyor acikcasi ama istek hic bir zaman degismiyor hala istekliyim bu konuda bakalim kac sene daha bekleyecegiz omur yetecek mi bunun icin. (Butun basvurulari kendim bireysel yaptim resmi siteden.)

• @vermaynen Dostum kader diyelim, malesef 😞
    Bu sene icin hayirlisi olsun 😉

• 2019 başvurulari ne zaman basliyor arkadaslar? İlk kez başvuru yapacağım cekilis için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |