Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @the-black-eagle teşekkürler. ben soruma cevap aldım.

• @destro inşallah bu hızla gider de sene sonuna herkese sıra gelir.

• @atapolat rica ederim. Yardımcı olabildikse ne mutlu bize 🙂

• sayın @coder facebook grubunda bir arkadaş mail geldiğini yazmış bende onun üzerine hatırlatma yapmak istedim.

• ⭐⭐

Sn. @destro geçen sene bu sıkıntılı süreçleri yaşamış biri olarak nacizane tavsiyem şudur. Söz konusu mailleri falan kafanıza takmayın. Sizin numaranız için o mailin gelmesi hiç bir şey ifade etmez. Bu ay açıklanan rakam bana göre Eylül de Current i hedefleyen bir rakam. Size mail Haziran gibi gelir ama gelir merak etmeyin. Hazirana da herşey belli olmuş olur. Önümüzdeki ay 21-22 bin aralığında açıklanacak bir rakam zaten yazın güzel geçeceğini müjdeler.
    Selamlar,

• @onrozr doğrudur, ben de 23000'lerde case numarasına sahip olan biri olarak bilgi vermek istedim. 23000'lerin tamamına gitmemiş olabilir, o yüzden. Bu arada etkisi var mı bilmiyorum ama DS260 formunu Haziran 2018'de submit etmiştim.

• çookkkkk teşekkür ederim....

• Arkadaşlar numaramız 19XXX DS260 formunu 7 Haziranda gönderdik. Şimdiye kadar hiç mail almadık, DS260 formunu gönderdiğim zaman da dahil. Endişe etmeli miyiz, kendimiz iletişime geçelim mi? Yoksa bu mailler gelmeden de mülakat tarihi alabilir miyiz? Aydınlatırsanız sevinirim. @crazycells

• @lilsam DS260'ı onaylayıp gönderdikten sonra, formda verdiğin e-mail adresine confirmation mail'i gelmiş olması lazım. En azından bana gelmişti.

edit: confirmation maili, siz isterseniz bir seçeneği işaretlerseniz geliyormuş. yanlış anlaşılmasın. Sanırım ben o seçeneği seçtiğim için almışım. Formu gönderdikten sonra confirmation number gördüyseniz ve o numara elinizdeyse sorun olmaması lazım.

• @coder Gelmedi dostum. Ama sonuç çıktısında "This is not a visa" yazan bölümde "Confirmation No" verdi. Yani form gönderme sorunsuz tamamlandı. Kendim eşim ve kızım için de durum aynı.

• Sanirim orda bir thick bölümü vardi.oraya thick atarsan gönderiyordu conformation

• @lilsam orada bir opsiyon vardi diye hatırlıyorum "mail olarak da gönder" şeklinde, muhtemelen onu isaretlemediniz.

• @lilsam o zaman form gönderme ile ilgili bir sorun olmamış demektir. ancak e-posta alma ile ilgili bir sorun olabilir. ya da tam hatırmıyorum ama @lilsam 'ın dediği gibi e-posta gönder seçeneği varsa ve onu seçmemişsen o yüzden gelmemiş olabilir. bir problem olduğunu düşünmüyorum senin senaryonda.

• @coder @baha @eem1978 Kendim de IT sektöründeyim. Formu gönderirken çok titiz davrandım, net hatırlamıyorum ama öyle bir seçenek varsa atlamış olacağıma pek ihtimal vermiyorum. O kadar titiz davrandım ki her sayfanın sonunda screenshot aldım ve hepsini saklıyorum. Sakınan göze çöp batar misali.. İster istemez endişe ediyorum, 20binler mail almış ben henüz almadım. Bu sene mail gelmeden mülakata giden kimse var mıdır acaba?

• @lilsam ds260 submit için email gönderme seçenekliydi. Yani işaretlersen geliyordu. Eminim. Asıl talihli eşimde işaretlemedik gelmedi. Benimkinde işaretledik geldi. Ama maili seçmemen sorun teşkil etmiyor çünkü asıl talihli eşim ve formda seçmemiştik. Ama evrak mailini aldık.

• @lilsam merhabalar, mail almadan mülakata giden yok ama endişe etmeyin. Mail gönderme sırasının neye göre olduğu belli değil. Çünkü 21 binlerden bazı kişiler geçen ay mail alırken 15 binlerden çoğu kişi dün mail aldı. Sizin daha sıranız gelmediği ve muhtemelen mayıs ayında current olacağınız için mail atarak sorabilirsiniz. Mail içeriğindede avrupa bölgesinde benim numaramdan yüksek numaraya sahip olanların mail almasına rağmen bana henüz mail gelmedi gibisinde soru sorarsınız. Muhtemelen ya evrakları göndermenizi isticekler ya da bir kaç haftaya kendiliğinden isteyeceklerdir.

• ⭐⭐

@lilsam formu submit ettikten sonra tekrar kontrol ettiğinizde COMPLETED yazıyorsa sıkıntı olmaz. SPAM lerede düşmüş olabilir mail. Confirmation numaranız varsa sıkıntı olmaz.

• @arnblt Şimdi tekrar kontrol ettim, hepimizde COMPLETED yazıyor. Anladığım kadarıyla Mayıs rakamları açıklanana kadar beklemek doğru olacak. İlgili arkadaşlara teşekkür ederim.

• @crazycells var, onda sıkıntı yok

• @lilsam sizin numaranız daha current olmamış olsa bile mayıs ayında olucak büyük ihtimalle.. nerden baksanız 3 ay var biraz sabırlı olun mail mutlaka gelicektir burada ki bazı arkadaşlarımız cok heyecanlı ve panik halindeler ve istemeden de olsa diğer kişilerde panikliyor burada kaç kişi mail alamadığı için kcc ye mail attılar hatta evrak gönderdiler ondan 3-4 hafta sonra tekrar evrak maili istediler bunun bir sırası var ama neye göre göre sırası bilmiyorum yani demem o ki sabırlı olun daha size 3 ay var.. Biz napalım numaraya bak ölme eşşeğim ölme .D

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

40

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |