Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gözde doğru beyan olayı var ya ben verdiğim tarihte adres belirttiğim gibiydi bilgilerndirmeden yapılmış bir değişiklik için ben soru almam heralde değil mi. doğru beyan esaslığı için sormuştum bir sorun yaratmayacaksa guzel kafamı yoruyordu bu iş.

• @nazo siz başvuru yaptıktan sonra taşınmışta olabilirsiniz burada doğru beyandan derken aslında bahsedilen evli olup bekarmış gibi başvurmanız ilkokul mezunu olup kendinizi lise mezunu göstermeniz gibi şeyler adresin hiç önemi yok bu durumda .Güzel kafanızı yormayın yani boşuna .

• Herkese merhabalar.. olur da çekilişi kazanırsam die soruyorum bi ihtimal oldu da çıktı acaba birebir her konuda neler yapmamız konusun da yardımcı olabilcek birebir olabilcek şekilde varmı bildiğiniz ücretli yada ücretsiz fark etmez ❓❓

• @ahmet-34 ahmet hocam tüm forum olarak bir aileyiz emin olun merak ettiğiniz çoğu sorunun cevabı var burda olmayanları da uygun yerlerde sorarsanız bilen varsa illaki cevap verecektir

• Sayın @ahmet-34 formu baştan sona okumanızı tavsiye ederim emin olun bir çok konuda kafanıza ne takılsa sorularınız cevaplarını alabilirsiniz. Endişelerinizi azaltmak için kafanıza takılan her konuyu okuyun araştırın bir çok aile video çekiyor onları izleyin emin olun endişeleriniz azalacak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet-34 sen buraya yeni mi düştün dicektim 3 ekim - 25 ocak hiç gelmemişsin. Ondandır aklına ne takılıyorsa arama kısmına yaz ozaman cevabını bulabilirsin burada o kadar çok bilgi dönüyor ki buradaki kişileri konsolosluğa koysalar daha fazla bilgi biliyoruz işler daha da hızlanır.

• @calibraturbo güncelleme olsun ocağı bitti sayıp 96 gün diyorum 🙂

• @crazycells tamam güzelsin hoşsun çok iyisinde iki göz korkutsaydın yahu 🙂 insanların hayalleriyle alay etmek hiç hoş bir durum değil yani.. evet yatıp kalkıp bunu düşünüyorum yönetici pek birşey diyememiş hani tanıdığım kadarıyla demez genelde bilgi paylaşımı yapıp aydınlatır sağolsun da benim iki çift lafım var daha önce konu nasıl açıldı ne yazdın bilmiyorum ama değişiksiniz yorumuna katılmıyorum değişik olduğumuzu düşünüyorsan çık değişiklerin arasından biz bunaldık sıkıldık demekki tutunuyoruz bu hayale ya gerçekten çok sinirliyim evet abartıyoruz sanane yahu!!!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemb sinir olduğun kişinin bugün kü paylaşımı. Önce SİYAH ondan sonra BEYAZ diyor. ALLAH aşkına neden kendinin sinirlerini yıpratıyorsun. Zaten TR de yaşıyorsun sinir tavan da bir de üstüne üstün böyle bir yazı için sinir kat sayısını 2 ye çıkarıyorsun.
    Sonuçta insan o kadar bencil bir hayat yaşamış ki yardımlaşma olsun. Grupça sorunları çözme gibi insanı mutlu eden olaylardan uzak birisi ki bu kadar aciz bir yazı yazıyor. Herşeyi para zannediyor ki bu forumda PARA GEÇMEZ

"
    ahmet-34 25 Oca 2019 12:39

Herkese merhabalar.. olur da çekilişi kazanırsam die soruyorum bi ihtimal oldu da çıktı acaba birebir her konuda neler yapmamız konusun da yardımcı olabilcek birebir olabilcek şekilde varmı bildiğiniz ücretli yada ücretsiz fark etmez ❓❓

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemb arkadasin forumdaki uyelerden yeterli tepkiyi aldigini dusunuyorum 🙂 Forumun zaten bu konularda olumlu bir kulturu olustu, aksi karakterdeki arkadaslar ya bu kulture ayak uydururlar, ya da forumdan giderler/gonderilirler; bu tur surtusmeleri uzatmanin gereksiz oldugu kanaatindeyim. Nitekim, burasi kavga edip stres atma yeri degil, bilgi ve deneyim paylasma yeri. 🙂

• kazandığınızı öğrendikten sonra nasıl bir süreç işliyor bir dünya bilgi var en özet şekliyle nasıl olur . Para biriktirmeye başlayalım mı ? gerek var mı? evrak işlemlerimi başlıyor kazandığını öğrenenler için neye göre düzenlenecek iletişime geçilecek mi şu şu evrakları getir diye

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

geçen sene bu lottery e ilk başvurdugumda, ilk yaptıgım gidip teb de hesap açtırmak oldu. BoA da da hesap açtırıp eş güdümlü kullanabilmek için... Ve o günden beri 1- Para biiktiriyorum 2- İngilizcemi geliştirmeye çabalıyorum. 3- Gerek bu forumu gerekse gitmeyi düşündügüm şehrin belediye, haber kanalı, hava durumu , okulları vs face hesaplarına ve web sitelerine kaydoluyorum ya da inceliyorum.Abd ile ilgili herşeyi ögrenmeye anlamaya ve kaydetmeye çalışıyorum. Sanki ders çalışır gibi çalışıyorum ki yabancılık çekmeyeyim ya da en az düzeyde çekeyim. Forumdan olsun faceden olsun iyi Amerikalı ve Amerikada yaşayan Türk dostlar edinmeye çalışıyorum. Ve bu hiç kazanamasam da hiç gidemesem de benim ufkumu genişletiyor ki bu bile bence güzel bir kazançtır. Dilerim ihtiyaç duyan herkese VE BANA.:) Greencard çıkar ve current olup herkese gidiş imkanı bulunur. 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Safak 100

• ⭐⭐ Yasaklı

@gizemb tesekkurler ve herkese slm

• tek temenni açıklanma tarihiyle tekrar başvuru tarihi arası çok değil 😃 dört gözle bekleyip çıkmayınca ümidi kaybetmemek mühim olan

ELBET BİR GÜN 😃

• @ayvalik10 ya bak ben bu yorumuda gördümde emin olamadım 2 kişiler galiba.. hayır madem o gözle bakıosun ne yardım istiyorsun bizden masum ayağıyla gti çöz araştır bize sorma.. doğru diyorsun zaten sinir yüklenmemin sebebi işte yaşadığım bir sıkıntıydı üstünede bu yorumu okudum küplere dahada bindi. zaten stresin içindeyiz dediğiniz gbi kafa dağıtma için forma girdim güzel şeyle okuyayım belki olur bu senede kurtulurum buralardan diye ha evet çözzüm değil oraya gitmek ama tebdili ülke değişikliğinde belki ferahlık varddır diye avuntu benimki de hani nacizane isteğim @crazycells böyle kişileri bloke edin bence bilmiyorum yani nese cumartesi cumartesi 🙂 herkese selam olsun olanlara olmayanlara az kaldı olur veya olmaz 🙂

• @gizemb :))

• hep olur da çıkarsa diye başlayarak bilgi sahibi olmaya çalışıyoruz.inşallah bir gün bana'da çıktı şu konu hakkında bilgi alabilir miyim diye sorabiliriz.inşallah abd den de foruma yorumlar yazabiliriz.inşallah her şey gönlümüzce olur.mayısta güzel haberler alırız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@honesthope DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

kazandığınızı öğrendikten sonra nasıl bir süreç işliyor bir dünya bilgi var en özet şekliyle nasıl olur . Para biriktirmeye başlayalım mı ? gerek var mı? evrak işlemlerimi başlıyor kazandığını öğrenenler için neye göre düzenlenecek iletişime geçilecek mi şu şu evrakları getir diye

https://yesilkartforum.com/forum/topic/524/dv2019-2019-green-card-lotosu-asamalari

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |