Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Acaba 20 yıl basvurupta kazanamayan insan var mıdır?

• @murat34 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar Bey eşinizden aldığınız sözün hatırına Allah sizede nasip etsin inşallah
    Ayrıca canı gönülden gitmek isteyen herkese

Sayın @murat34 O kadar güzel duygularla yazmışsınız ki çok teşekkür ederim. Allah sizde nasip etsin. Umut edip gün sayan gerçekten gitmek isteyen bütün arkadaşlarıma çıkmasını temenni ediyorum..

• @rüzgar Bey bu güzel dileklere tabiki canı gönülden AMİİN Diyoruz

• Bu ileti silindi!

• geçmiyor yine zaman 🙂 ilk başvurumda çıkacak gibi hissediyordum . ama forumda yazılanları okudukça herkes ilk başvurusunda çıkacak gibi hissediyormuş 🙂 değişik bi psikolojiye sokuyor insanı ilk başvuru , daha sonra ki başvurularda geçiyor bu seferde çıkmıcak gibi hissedip ama her sene başvurcam hissi geliyor

• @murat34 insallah hepimize randomly has been selected nasip olur 🙂 . teşekkür ederim gidipte üzülmemekte olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@honesthope DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@yekta dıploma yeter bence. lıse mezunları ıs tecrubesı goturuyor sanırım?

hayir lise diplomasi olmayanlar meslek sartini saglayarak vize alabiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet-34 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar Amerika da çalışıp parayı buraya taşıma olayın da havaalanın da nakit para ne kadara kadar geçirebiliyoruz bilgisi olan ❓❓

bir siniri yok fakat 10.000 dolar veya ustundeyse nasil kazandiginiza dair dokumanlar da yaninizda olsun. Bu konularda sorular gelebilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@apex :)))) Ben ilk defa katıldım beklemek gerçekten çok zormuş bir askerlik çok zor geçmişti nişanlıydım o zamanlar birde greencard geçmiyor Ne günlerdi :))))))))

Bu arada aklıma gelmişken sayın @crazycells ben askerliğimi 20 yıl önce :))) Kıbrıs' ta yapmıştım olur da kazanırsam Kıbrıs' ta bulunduğum süre hakkında bir bilgi vermem gerekecek mi şimdiden teşekkürler.

askerlik gorevi oldugu icin forma yazmaniza gerek yok.

• @honesthope Evet şu an oraya yerleşmiş olan ve yeni gidecek arkadaşlarada umut ettiklerinin katbe kat fazlası nasip olsun inşallah

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@apex :)))) Ben ilk defa katıldım beklemek gerçekten çok zormuş bir askerlik çok zor geçmişti nişanlıydım o zamanlar birde greencard geçmiyor Ne günlerdi :))))))))

Bu arada aklıma gelmişken sayın @crazycells ben askerliğimi 20 yıl önce :))) Kıbrıs' ta yapmıştım olur da kazanırsam Kıbrıs' ta bulunduğum süre hakkında bir bilgi vermem gerekecek mi şimdiden teşekkürler.

askerlik gorevi oldugu icin forma yazmaniza gerek yok.

Teşekkür ederim

• @crazycells teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

samli bir dosy

eşime çıkar ise ne yapabilirim onun için bilgi almaya çalışıyorum eşimin15 yıllık yaptığı mesleği var ama son 5 yıl içinde 2 yıl şartını sağlayamıyor.sağlayamadığı için resmi belge istenmezse yani sgk vs den sadece iş yerinden belge istenirse alırız belirli tarihler arasında burada çalıştı anlamında.yani eşime çıkar ise mülakat sıkıntılı olur durumu olumluya çevirmek için ne yapabilirim onun peşindeyim.bana çıkar ise sıkıntı yok her türlü belge gösterebilirim.

Resmi belge istenmiyor diye bir durum yok, diyor ki bu iste calistiginizi bize kanitlayin. Dolayisiyla goturebiliyorsaniz kesinlikle resmi belgeleri de eklemelisiniz dosyaniza. Bu belgeler soylediklerinizin dogrulugunu resmi olarak da kanitlamis olur. Sadece bir iste calistigini soyleyen bir mektup gotururseniz ve buna dair baska hicbir belge olmazsa, bu yazilanlarin dogrulugunu kontrol etmek icin arastirma yapabilirler, verdiginiz numaralari arayip, is yerlerinin varligini sorusturabilirler... eger ikna olmazlarsa vize vermeyebilirler.

Sartlar konusunda yaniltici bilgi vermenizi kesinlikle tavsiye etmem, vize surecinde durustluk onemli.

Not: Bu arada forumda alinti yaparken, bazi kelimeleri tarayip "alinti" tusuna basarsaniz, o iletinin sadece taradiginiz kismini alinti yapiyorsunuz. Sanirim siz istemeden bu sekilde alinti yapiyorsunuz ("kapsamli bir dosya" yazisinin "samli bir dosy" kismini taradiginiz icin sadece bu kismi alintilamis), tum yazilanlarin alintisini yapmak icin alinti yapmadan once hicbir cumlenin ya da kelimenin taranmamis olduguna emin olun.

• ⭐⭐

@lordbolton DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Vardır kesin. Şans işi olmayınca olmuyor.

• @chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@onursevgi DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Şu çekiliş yılda iki kere olsaydı keşke zaman geçmiyor bir türlü 🙂

şahsi düşüncem başvurunun paralı olması kökten çözüm bence 😃

Hem paralı hem de yılda iki kere olsun 🙂 Valla Mayıs ayında çıkmayınca direkt bir sene atıyor. Bekle bekleyebilirsen. Tabii Trump manyağı varken bırak senede iki kere olmasını şu haliyle kalsa bile şükür diyelim.

inşallah bizlere çıkar 😃 şans yüzümüze güler belki bir seferlikte olsa 😃

• Modumuzu her daim yüksek tutalım. Güzel günler göreceğiz arkadaşlar.

• @lordbolton DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Acaba 20 yıl boyunca o umudu koruyabilecek insan var mıdır? 🙂

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Resmi belge istenmiyor diye bir durum yok, diyor ki bu iste calistiginizi bize kanitlayin. Dolayisiyla goturebiliyorsaniz kesinlikle resmi belgeleri de eklemelisiniz dosyaniza. Bu belgeler soylediklerinizin dogrulugunu resmi olarak da kanitlamis olur. Sadece bir iste calistigini soyleyen bir mektup gotururseniz ve buna dair baska hicbir belge olmazsa, bu yazilanlarin dogrulugunu kontrol etmek icin arastirma yapabilirler, verdiginiz numaralari arayip, is yerlerinin varligini sorusturabilirler... eger ikna olmazlarsa vize vermeyebilirler.
    Sartlar konusunda yaniltici bilgi vermenizi kesinlikle tavsiye etmem, vize surecinde durustluk onemli.
    Not: Bu arada forumda alinti yaparken, bazi kelimeleri tarayip "alinti" tusuna basarsaniz, o iletinin sadece taradiginiz kismini alinti yapiyorsunuz. Sanirim siz istemeden bu sekilde alinti yapiyorsunuz ("kapsamli bir dosya" yazisinin "samli bir dosy" kismini taradiginiz icin sadece bu kismi alintilamis), tum yazilanlarin alintisini yapmak icin alinti yapmadan once hicbir cumlenin ya da kelimenin taranmamis olduguna emin olun.

teşekkürler.

• @ua127 haklısın ilk başvuruda kesin çıkacak diye düşünüyor insan.sonraki başvuruda çıkmayacak gibi hissediyor ama bir yandanda umut etmeye devam ediyor.

• @ua127 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

geçmiyor yine zaman 🙂 ilk başvurumda çıkacak gibi hissediyordum . ama forumda yazılanları okudukça herkes ilk başvurusunda çıkacak gibi hissediyormuş 🙂

Yılbaşı biletlerinde de aynı mevzu söz konusu :). Hatta bununla ilgili bir sendrom vardı ama adını hatırlayamadım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |