Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Teşekkürler Receuiter a sordum sözleşmeyi devam ettirerek officer eğitimine katılabileceğimi söyledi, benim PhD (doktora) derecem var ve bir officer türünde PhD derecesi istiyor sadece o mesleğe girmeye çalışıyorum onun için vatandaş olmam gerekiyor.

• @caner1245 yolunuz açık olsun hocam. Hangi branch i düşünüyorsunuz?

• chemistry officer. air force da sivil kariyer de var araştırma laboratuvarlarında o açıdan daha cazip geliyor.

• Arkadaşlar merhaba, Türkiyeye ailemi ziyarete gitmek istiyorum. Bunun için nasıl yol izlemeliyim? DoD ile konuş demişti komutanlar.

• @isotti, içinde söyledi: Amerikan Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerine Katilmak

Arkadaşlar merhaba, Türkiyeye ailemi ziyarete gitmek istiyorum. Bunun için nasıl yol izlemeliyim? DoD ile konuş demişti komutanlar.

Hangi branstasiniz? Bulundugunuz birligin security ofisine gidip bilgi alabilirsiniz. Army ise S-2 oluyor.

Arkadaşlar merhaba, Türkiyeye ailemi ziyarete gitmek istiyorum. Bunun için nasıl yol izlemeliyim? DoD ile konuş demişti komutanlar.

Sürekli değişiyor neler gerektiği @tfnsylmz dediği gibi en iyi bilgiyi S-2 verir

• Herkese merhaba.
    Sizlere birkaç sorum olacaktı, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Amerikan Kuvvetlerine katılmak için Türkiye'deki zorunlu askerlik görevini yerine getirmiş olmamız gerekiyor mu? Yani, orduya başvuru yaptığımız zaman, askerlik hizmeti zorunlu olan bir ülkeden geliyorsak ve askerliğimizi yapmadıysak, bu orduya girmemize engel midir?

• Eğer bu durum orduya girmemize engel olmuyorsa, ABD Kuvvetlerine katıldıktan sonra, Türkiye'deki zorunlu askerlik görevimiz düşüyor mu?

• Yeşil Kart ile Amerika'ya geldik diyelim. Geldikten ne kadar süre sonra orduya başvuru yapabiliyoruz?

• goarmy.com sitesi şu anda güncel mi? Oradaki bilgilere güvenebilir miyiz?

• Eğitimlere katılırken herhangi bir ücret ödüyor muyuz?

• Eğitim süresi boyunca herhangi bir ücret alıyor muyuz?

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, daha fazla sorum olursa sorarım.

• @Pençe

1. hayir
    2. hayir
    3. bir kisitlama yok
    4. duzenli olarak guncelleniyor, recruiter ile double check etmek de fayda var
    5. hayir
    6. evet

• @berke1998
    Cevapların için teşekkür ederim.

• @tfnsylmz hocam navy deyim

• ⭐⭐

@isotti Hiç USA dışına çıktınız mı hocam? En uzak nerelere gittiniz? Bootcamp bitmişti değil mi?

• @celica hocam boot camp bitti A school dayım meslek eğitimi alıyorum. Daha Abd dışına çıkmadım

• Bu ileti silindi!

@tfnsylmz hocam navy deyim

Navy'de ne olarak geciyor bilmiyorum, Intelligence office vs olabilir. Sergeant'ina sorarsan yardimci olabilir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |