Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Viyana konsoloslugunun iyi niyeti sayesinde icim rahat. 20 binlere kadar CN sorun olmaz. Insallah denk gelir

• ⭐⭐

@serel Teşekkürler ❤🙏

• @lawyergirl rica ederim ☺

• ⭐⭐

@serel Hemen izledim biraz geç denk geliyormuş bu sene şu sonuçlardan önce denk gelseydi iyiydi 🙂

Geçen sene siz denediniz mi

• @newbie97 ben de aynı şeyi düşündüm yine de yakın sayılır belki etkiler 😅

• ⭐⭐⭐

@serel, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Astroloji meraklılarına 🙂

Aaa benim doğum günüm. Henüz izlemedim ama dur şu bavulu bir bulayım sonra izlerim 😂

• Sayaç 19'u gösterirken ABD'ye 19. eyalet olarak kabul edilen Indiana ile günü karşılayalım.

Hayallere son 19 🤞 🇺🇸

alt text

alt text

alt text

alt text

Indianapolis, Indiana

• ⭐⭐

@korki Sizden başka da eyalet bilgisi paylaşan yok hakikaten teşekkürler 🙂

• ⭐⭐

@BurakA-0 Merhaba bu konuda endişeniz olmasın Amerika’da yaşayan forum üyeleri bu konuda destek sağlamaya çalışıyorlar

• @serel Hiçbirşey anlamadim 🙂 paylaşim için teşekkürler genede .)

• @lawyergirl Rica ederim, geçen sene paylaşan arkadaşımız kadar güzel ve detaylı olmasa da elimden geldiği kadarıyla paylaşmaya çalışıyorum 😀 Bence resimlerle, görsellerle sanki daha hızlı geçiyor zaman, gözümü bir an kapatıyorum kendimi orada hayal ediyorum.

• selam herkese , bir sorum olacak .. sonuçlar açıklanınca dosya numarası veriliyor anladığım kadarıyla ve dosya numarasına göre mulakat alabiliyoruz ... o zaman ds 260 dosyasını hızlı doldurmanın erken mulakat almakla ilgisi pek yok .yanlışsam düzeltin lütfen ..

Dv 2024 – Has Not Been Selected.
    Dv 2025 - Olduğu kadar , olmadığı kader ...

• @yigit-ahmet-ipek bunun kesin kuralı yok yani bir önceki sene ds260 erken doldurmak önemliyken bu sene erken dolduranlar aynı olmadı diye okuyorum sayfalarda. ama ne yapacakları belli olmadığı için genede erken doldurmakta fayda olcağını düşünüyorum tabiki kişisel şartlara bağlı ( aos yapmayı düşünüp turist vizesine başvurucaksanız erken doldurmak dezavantaj gibi gibi) tecrübeli kişiler tekrardan yorum yazarlar iletinize

• ⭐⭐⭐

Ciddi ciddi 19 gün kalmış 😀 meşhur ds260 soruları tahminen ne zaman başlar o zaman geri dönmek istiyorumda 😀

• Yavas yavas yerimizi alalim, herkese iyi aksamlar 🙂

• ⭐⭐

@waterman Yaa bana çıktı ama şu an gitmek istemiyorum... ds260 ı gitmek istediğim zaman doldursam olur mu?

Birde kaynıma da çıkmış ama nasıl dolduralacağını bilmiyor, kaynanam da duyunca şükür namazı kılmış. Yardım etsem beni de götürürler mi acaba...

• Herkese iyi akşamlar dostlar. Bir şey danışmak istiyorum sizlere. Bir arkadaşıma miras olarak 2+1 daire geldi. Arkadaşımla biraz konuştuk sohbet ettik. Kendine ayrı olarak 1+1 bile olsa ev alıp, bu 2+1 'i satıp sattığı para ile 2 adet 1+1 daire alıp bunları kiraya vererek pasif gelir elde etmek istiyor. Yaklaşık 24-26 bin tl kira geliri oluyor böylece. Özellikle korona olsun, işsizlik problemi vs. olsun bu tür nedenlerden dolayı pasif gelir elde etmek istiyor. Sizce mantıklı bir hareket olur mu bu acaba?

• ⭐⭐

@SonsuzlukVeÖtesine Bu soruya ben bi avukat olarak cevap verecek olsam tek bir daireyi kiraya vermesini yeğlerim. Kiracıyla uğraşmak hukuki zeminde bile çok zor yargı zaten çok yavaş işliyor , kiraya verenler haklarına iş işten geçtikten sonra kavuşuyor. Bu yüzden sadece 2+1 i kiraya vermesi daha makul aksi takdirde hukuki ihtilaflar x2 olacak …

• @gtx295 önümüzdeki yıl için dileklerinizi dileyin gerçekleşme ihtimali daha yüksek diyor özetle ☺

• @lawyergirl Peki tahliye taahütnamesi imzalatsa mesela onun bir faydası olmuyor mu acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

155

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |