Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hiç, bir yerde doğmuş orda uzun zaman geçirmiş ve yine ordan nefret etmis birileri var mi? yoksa sadece bende ortaya çıkmış bir tür virüs ya da hastalik mi

• Arkadaşlar merhaba dv2025 başvurusu yaparken dv2023 de kullandığım fotoğrafı kullanmıştım biraz önce bir yerde, kullanılan eski fotoğrafın tekrar kullanılması direkt elenme sebebidir diye bir bilgi gördüm bunun doğruluk payı var mıdır acaba ? eğer öyleyse çok üzülücem

• ⭐⭐

@Birgariphayat Emin olun farkındalığı yüksek gelecek kaygısı taşıyan her insan türkiye-like memleketlerinden nefret ediyordur.

• ⭐⭐

yarın oy vermeyenlere ceza keseceklermiş oy vermek şart yani apolitik olamıyorsun şu siyaset sahnesinde. ABD'de var mı acaba böyle bir şey.

Tepki olarak malum kişinin kafasına mühür vurmayı düşünüyorum.

• ⭐⭐

@celica Eskiden de vardı o durum ama hiç ceza kesildiğini görmedim. Yarın da oy vermeye gitmeyeceğim bu yüzden

Millet kağıt katlayıp zarfa koyacak diye 1 saat sırada bekleyeceğime 300 lira veririm daha iyi

• @Doğukan-Gürsoy-0 bu daha öncede çok kez konuşulmuştu, eski fotoğrafların kullanılmaması gerek, direk elenme sebebi, ama eski fotoğrafı kullanıpta kazananda var, kullanılmasa iyi olur.

• @Doğukan-Gürsoy-0 Başvuru klavuzunda bütün ihtiyacınız olan bilgiler mevcut. Burada açıkça belirtildiği üzere,

"Submitting the same photograph that you submitted with a prior year’s entry, a photograph that has been manipulated, or a photograph that does not meet the specifications below may make you ineligible for a DV."

ve,

Fotoğraf gereksinimlerinde sayıldığı şekilde;

"Your photos or digital images must be: Taken within the last six months to reflect your current appearance"

Direkt elenme sebebi olması gerekmesiyle beraber eski fotoğraflarla başvurup kazanan adaylar da yok değil. O nedenle sonuçlar açıklanınca yinede siz kontrol edin.

• Alın benden de o kadar gözlerimdeki ışık tukenmek üzereydi.Bazi yaşadığım olaylar son darbeyi vurmuş gibi görünüyor.Kendimi artık buralara ait hissetmiyorum,ruhum başka yerde atarken

• Bugünü fotoğrafsız geçmeyelim 🗽

Dünyada kumar denilince akla gelen ilk yer Las Vegas, Nevada'dan güzel bir fotoğrafla 777 ailesine selamlarımı iletiyorum 😀

💰 Şansınız yaver gitsin 💰

Hayallere son 34 🤞 🇺🇸

alt text

• ⭐⭐⭐

@Doğukan-Gürsoy-0 hiç üzülmeyin dert etmeyin. Daha önceki senelerdeki başvuru fotoğrafıyla katılıp kazanan ve vizesini alan bir çok kişi var

• ⭐⭐

@korki 34 gün sonra sevinçten uyuyamayacağım hala inanamıyorum 🙂

7 7 7 ✈

• ⭐⭐

@newbie97 çıkarsa sevinmeyi kısa tutup direkt ds260'ı yollayın. kim bilir belki sırf bu yüzden şansımız yaver gider :))

• @newbie97 Çıkarsa naparım ben hala bilmiyorum, büyük ihtimalle bende uyuyamam galiba giderim tatlı falan alırım çoluk çocuk birilerine bir şeyler ısmarlarım 😀

• ⭐⭐

@celica Bir uyuyup uyanıp öyle doldururum valla ben sakin kafayla doldurmak lazım 😁

• ⭐⭐

@korki Ben tüm sevincimi yaşarım valla hatta öyle bir yaşarım ki o ekran gördükten sonra CN ye bile epey sonra bakarım 😁

• ⭐⭐

@newbie97 uyuyabilecegine inanıyorsun yani 😄

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan Valla şok felan geçiririm herhalde kitlenip kalırım, düşün bu hayat bir gün bana gülecek şans bana gülecek, sadaka felan da vermedim hayrolsun inşallah diye sebebini düşünüp dururum, hatta kesin bunun altında bir iş var diye 3-5 sefer de kontrol ederim 😁

Evde muska nazar boncuğu felan ne bulursam takınır ds260 ı doldururum

• ⭐⭐

@newbie97 kalbim eğer o heyecanı kaldırırsa 1-2 saat sonra şampanya eşliğinde yavaş yavaş hallederiz 😄

• @celica O gece uyku yok :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

159

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |