Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tufank evet ciddi anlamda buyuk bir yuk kalkiyor permden cikinca. darisi sizlerin basina 🙂

• @btek14 tufan bey yazınca farkettim gözünüz aydın önemli bir aşama daha bitmiş oldu 🙂

• @btek14 Gözünüz aydın, darısı bizlerin başına diyelim :))

• ⭐⭐

@btek14 hayırlı olsun. I140 premium mu yoksa normal mi yürüteceksiniz?

• @serel cok tesekkurler, cidden buyuk bir adim 🙂 darisi basiniza...

• @Riethian evet kesinlikle 🙂 cok tesekkurler, cidden buyuk bir adim

• @selamibasaran tesekkurler, darisi basiniza. premium niyetim var acikcasi.

• @btek14, içinde söyledi: EB-3C (EW) Other Workers Vizesi Aşamaları

@tufank evet ciddi anlamda buyuk bir yuk kalkiyor permden cikinca. darisi sizlerin basina 🙂

Aaa gözünüz aydın çok sevindim 🥳🥳 Şimdi sıra I140 aşamasında, umarım yeni bültende yeniden dates for filingi baz alırlar ve I-485 ve diğer formları beraber gönderebilirsiniz 🙏🏻🙏🏻 ya da en güzeli A tablosunda current olursunuz 🙏🏻
    Ayrıca audite kalmamış olmanız da harika, dosyaların %30una audit geliyor dedikleri için bu da beni korkutuyor açıkçası 😅

• @dytmelek Aklıma geldikçe bakıyorum. Umarım bir gün audite takıldığımızı görmeden atlatırız şu süreci :)) Bu arada audit'e takılma ne kadar sürede ortaya çıkan bir bilgi. Bununla alakalı bilgisi olan var mı? @tufank hocam varsa en yüksek ihtimal sizde vardır bu bilgi 🙂 Auditsiz süre bitiminde mi yoksa random bir sürede mi çıkabiliyor acaba?

• ⭐⭐

@Riethian bildiğim kadarıyla dosya işleme alındığı zaman audit e girip girmediğini öğrenmiş oluyoruz. Yani mevcut duruma göre 12-13 ay içerisinde ya onay aldığını ya da audit e girdiğini görüyoruz.

• @dytmelek cok tesekkurler darisi basiniza 🙂
    insallah insallah.
    son zamanlarda audit ile normal process birbirine cok yaklasti eskiden gecerli olan %30 orani sanki biraz dustu gibi ama zaman gosterecek acikcasi. cok detaylara girmek istemiyorum ama sadece bir tanim karisikligi yuzunden iptal olma durumu vardi PERMin o yuzden gergindim acikcasi ama sukur 414 gunde de olsa onay geldi.

• twitter / x 'te gordugum ama dogrulugundan emin olamadigim bir bilgi paylasayim.

DOL'da 12 analyst full time calisiyormus, gunde 50 case / kisi ortalamasi ile ayda ortalama 12.000 dosyaya bakiyorlarmis.

ne kadar dogru yanlis bilemem ama bu sekilde bir paylasim var.

• ⭐⭐

@btek14 kürek mahkumu gibi çalışıyorlar o zaman. aşağıya temsili görseli bırakayım 🙂

sddefault.jpg

• @tufank 🙂 iyiymis bu, kaptana soyleyelim de 3-5 kurek mahkumu daha alsin olmazsa gemiye...

• ⭐⭐

@btek14 yani umarım 12 sayısı doğru değildir. Birikmiş dosyaya göre aşırı yetersiz eğer öyleyse. Sadece audit'e giren dosyalar detaylı inceleniyorsa, audit'e girmeyenler için ne bekleniyor onu çözemiyorum. Audit'e girmemiş dosyalara göz ucuyla bakıp "pending" durumdan "approved" a mı geçiriyorlar 🙂 Bunun için mi 12-13 ay bekleniyor.

• @tufank acikcasi bu sebeple emin olamadim bu dedikodunun dogrulugundan. bu kadar basite indirgenecek bir calisma yapmadiklarini dusunuyorum. sonra da yapilan basvuru ve sonuclanan dosya oranina bakiyorum aslinda mantikli geliyor sayilar 😃 yani sonuc olarak kafalar karisik kendi adima yine 🙂

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   S selamibasaran 

• Nisan 2024 bulteni ortamlara dustu.

• ⭐⭐

@btek14 kıpırdama var 🙂 en azından 1 ay ilerlemiş Other workers kategorisi ve 08OCT20 a gelmiş. 3rd kategorisi ise 2 ay ilerleyerek 22NOV22 a gelmiş. Hayırlı olsun.

• @tufank evet 🙂 kipirdanma olmus.

akillarda o malum soru acaba USCIS hangi tabloya bakacak, o da gun sonunda belli olur 🙂

• @btek14 12 ne ya :)) Her başvurudan 3-5 daha fazla alıp eleman arttırsalar ya 🙂 Çok saçmaymış 🙂

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 929
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |