Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hadi-BE Bir ara Oregon fotoğrafı bekliyorum senden beklenmedik bir anda gözümüz gönlümüz açılsın 😃 🙂

• @GizemYılmazz Oregon kesinlikle amerika'da gitmek ve görmek istediğim yerlerin başında geliyor eşimle birlikte oranın doğasında yürümeyi çok istiyorum...

• @hadi-BE bu yol kaç şeritliymiş 5 şeritten fazla gibi, ya iş dönüşü yada sabah işe giderken ki saatler muhtemelen 🤔 (işsizlik böyle bişey işte kafayı olmadık şeylere takıyorsun.)

• Yasaklı

@GizemYılmazz

Ben normal sohbet ortamında takılıyordum. Kaos sizler tarafından yaratıldı ve toplu bir şekilde olumlu yorumlarımı bile eksiliyorsunuz.
    Gruplaşma yapma çabası mevcut.
    Konuyu uzatan sizlersiniz ben değil.

Hep beraber olmuş gönderin bunu baskısı yapıyorsunuz.
    Görünen köy kılavuz istemez.

Benim hakkımda canınızın istediği gibi çıkarınlar yaparak cümleler kürüyorsunuz.

Bence artık bir dur demeniz lazım normale dönmek adına.

Engelleyip geçmek yerine tartışma ortamı yaratmak için çaba sarfediyorsunuz.

Ben size olanı söyleyeyim.
    Sayın @crazycells in aklıyla alay ediyorsunuz resmen.
    Tarafsız olarak incelediğinde mantık içerisinde yapacağı cikarimlar sizleri mutlu etmeyecektir. Çünkü sizin aksinize ben kendisinin zeki bir insan olduğuna eminim. 🙃

Ama siz yine de mutlu olabilirsiniz. Mantıklı bir adam olarak o kadar eminim ki tekrar ban yiyecegim. Ama bunun sebebi herhangi bir hatam vesaire olduğu için değil. Ben sebebini anlayabildiğim için çok sorun etmiyorum.

Ben bu kadar kötü niyetin bir arada olduğu bir ortamda uzun süre sessiz kalamayacağını biliyorum. O yüzden hesabımın banlanmasini değil kendi talebimle direkt olarak silinmesini rica ediyorum Sayin @crazycells 🙃

Sevgiyle kalın…

• ⭐⭐⭐

@GizemYılmazz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Bir ara Oregon fotoğrafı bekliyorum senden beklenmedik bir anda gözümüz gönlümüz açılsın 😃 🙂

Geçenlerde burada da muhabbeti dönmüştü. Doğası müthişmiş ama ben komşu eyaletin fotoğrafçısım be arkadaşım 😂 Ara ara sen at da biz offff çekelim. 😂

• ⭐⭐

@Ping-PONG Tabii ban sebebiniz kesinlikle kurduğunuz cümleler olmaz. Gayet düzgün cümleler kuruyorsunuz sonuçta değil mi? Bunca insanın da zaten hobisi her gün gidip birilerini engelletmeye çalışıyor el birliğiyle. Bunca kadın alınmış forumda, tepki gösteriyorlar acaba neden, ben ne yaptım, ne söyledim, hatam nerede diye düşünmek yerine, karşı tarafı gruplaşmakla, kaos ortamı yaratmakla, canlarının istediği gibi çıkarımlar yapmakla suçluyorsunuz. Gerçekten birçok şeyin özetisiniz. Zaten artık diyecek sözde yok. En iyisi cevap yazmamak. Artık gerekeni yöneticiler yapar. Fikirler bizi ayırır hayaller birleştirir. Hepinize iyi akşamlar hayaldaşlarım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici ormanlari cok guzel cok fazla hiking yapilacak yerlerde var kisa sureligine bulundum orada

• ⭐⭐⭐

@Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE bu yol kaç şeritliymiş 5 şeritten fazla gibi, ya iş dönüşü yada sabah işe giderken ki saatler muhtemelen 🤔 (işsizlik böyle bişey işte kafayı olmadık şeylere takıyorsun.)

Şimdi oraya yeni gittiğimizde kalabalık ama akıcı yollar göreceğiz. İşte yanımızda arkadaş, eş dost diyecek ki, " ay ne çok trafik var" İstanbul'dan gelenler de diyecek ki " hahaayyy bu da trafik mi?"

Benim de merak ettiğim olay, " hahaayyy bu da trafik mi?" demekten " ay ne çok trafik var" demeye ne kadar sonra başlayacağız.

Ben de böyle bir işsizim işte 😂

• ⭐⭐

Bu arada @hadi-BE kazanıyor muyuz sence bu sene? Herhangi bir işaret çıktı mı karşına rüya olsun, Amerika plakalı araba olsun 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE Istanbuldan gelenler bazi yerlerde diyecek ki bu trafik ne 😂 kac seritli yollarda kac mil trafik oldugunu gordu bu gozler burda 😂

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bu arada @hadi-BE kazanıyor muyuz sence bu sene? Herhangi bir işaret çıktı mı karşına rüya olsun, Amerika plakalı araba olsun 😃

Valla imzamda yazdığım gerçek olacak diye korkuyorum.

"Hobilerimden bazıları; yürüyüş, fotoğraf çekmek ve green karta başvurmak."

Kısacası bilmiyorum. Sadece şu an'ın tadını çıkarmak istiyorum. Güzel güzel masumane hayaller 😊 (nedense efkar çöktü bak üzerime 😕 )

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Edit:
    Bu arada biraz geç algılatmışım.
    Çok güldüm. İşte bundan bahsediyorum. İlk düşündüğünüz şey doğrudur gibi bir yaklaşım sergiliyorsunuz. Akrabalarin ilişkinin içine girmesinden bahsediyorum. 🙃

@yaren94 O zaman o arkadaş o şekilde ifade edebilirdi, ilk düşündüğümüz şey doğru olmayabilir diyaloglarda kişiler her zaman birbirlerini yeterli derecede anlayamayabilir ama bu kadar insan da yanlış anlıyorsa ki (yada yeterli ölçüde anlamıyorsa) burda anlayan değil anlatan kişi hatalıdır (şahsi düşüncem) ve halen daha arkadaşlar beni yanlış anladınız, o maksatla demedim demekten ziyade ben anlatır geçerim siz istediğiniz gibi anlayın ama benim düşündüğüm gibi anlamazsanız da umrumda değil, yine siz hatalısınız tutumu hatalı bir yaklaşım. Hayır arkadaşım ben ilk anladığım şey doğrudur demiyorum, benim anlattıklarım da doğrudur bu şekilde anlayacaksınız da demiyorum, yanlış anlayabilirim de yanlış anlatabilirim de(inanın bunun olmaması için günlüğüme not tutar gibi yazmıyorum, karşımdakinin beni yanlış anlamaması için çaba gösteriyorum.) ve bunu düzgün bir üslup ile karşı tarafa aktarabilirim ama saygısızlığı ve iletişimden kaçan bir üstüncülük ve alaycılık anlayışına karşıyım.

Sağlıklı bir iletişimde taraflar birbirlerini duygu ve düşünce anlamında net anlamalıdır. En üste kopyaladığım mesaja gelince, kendi fikirleri anlaşılmayan('geç algılatan' değil yanlış algılatan) birinin tutumları gülüp geçmek olabilir lakin ben üstüme alınmıyorum. Kendi iletişim becerisine gülsün çünkü ben kelam ettiğimde anlaşıldığımı düşünüyorum.

Bu konuyla alakalı da daha mesaj yazmayacağım, herkes kalbinin ekmeğini yesin. Saygılar.

• ⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 ben aldim plakami sansima dogum tarihim geldi ozel istek yapmadigim halde 😂

• @Rhonster çok şanslısınız allah nasip ederse oraları görmeyi çok istiyorum

en çok merak ettiğim yerlerin başında burası geliyor;
    hobbit beach trail oregon

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Istanbuldan gelenler bazi yerlerde diyecek ki bu trafik ne 😂 kac seritli yollarda kac mil trafik oldugunu gordu bu gozler burda 😂

Şimdi yürüyerek 25 dk'da gittiğim yere otobüsle 30dk'da giden biri olarak genelleme yaptım. Eminim oralarda da kötü trafik oluyordur. (Ama İstanbul kadar sık ve kötü değil 🤣)

• ⭐⭐

@Rhonster Bütün şansınızı kullanmışsınız 😃

• ⭐⭐

@hadi-BE Çökmesin çökmesin hiç bu sene efkarlanmak, umut kaybetmek yok 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE oyle olsun senimi kiracam abi ya 😂

• @hadi-BE mağdem istanbul trafiği dedin bir anımı yazayım, galiba ümraniye çakmak o civarlardı, bizim Cumhur abi var Ankara da oturuyor onu aradım konuşma şöyle

• napıyosun olum yoldamısın
    • yoldayım abi nereden bildin 🤔
    • İstanbuldakiler genelde yolda olur olum 🙂 😂
      sahiden kalabalığa bakmadan trafik akıyorsa araç sayısı artık önemli değil gibi geliyor.
  • ⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 ihtiyacta yok artik pek 😂 olursa surec kolaylasir o kadar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |