DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 ne zaman sikayet edilirse ileti o zaman gorebiliyoruz o yuzden gec gibi durdu bu gibi durumlarda lutfen aninda sikayet edin bizde ona gore erkenden mudahale edelim

• Yasaklı

Arkadaşlar, hayiflanabilirsiniz. Ben sizin hayıflanmalariniza normal gözüyle bakıyorum ama yaptığınız yalancı ibrazdır. Ben Türk kızları ile ilgili kötü bir cümle kurmadım.

Türk kızları ile evlenmenin akraba evliliği gibi bir şey olduğunu ve bunun can sıkıcı bir durum olduğunundan bahsettim.

İstediğiniz gibi algılayıp o şekil deymiş gibi dayatamazsınız. Sizi bundan men ediyorum…

• ⭐⭐⭐⭐

@HilalÜstün lutfen rahatsiz oldugunuz iletileri sikayet edin eger siz suan bana yaptiginiz gibi eylen alsaydiniz bizde ona gore erkenden mudahale eder asil sikayet edilen ileti olarak onlari gorebilirdik malesef yogun tempoda calisan insanlariz ve tek tek iletilere bakma sansimiz olmuyor ancak siz sikayet ederseniz farkina variyoruz

• @Rhonster Merhabalar, iki şahsı da tanımam ve bu başlığı da ara sıra takip ederim. Sayın @gucarslan 'ın süresiz uzaklaştırdığı birinin tekrar hesabının açılmasının açıklaması yapıldı mı göremedim. Süresiz yasaklamanın tanımı forum çerçevesinde belli bir güne mi karşılık geliyor bunu merak ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@Revolter gecici olarak acildi sayin crazycells te bizde bu aralar cok yogun oldugumuz icin degerlendirmedik bu arada yanlis anlasilmasin @Ping-PONG email ile daha once uyarilmadigini cezanin degerlendirilmesi icin istekte bulunmasi uzerine "gecici" olarak acildi o kadar

• ⭐⭐⭐⭐

Uzun zaman sonra foruma girdim denk geldigim gune bak 😂

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Uzun zaman sonra foruma girdim denk geldigim gune bak 😂

Sayemde okuma yazmayı hatırlıyorsunuz sayın @Rhonster
    En son bıraktığımda cümle kurma konusunda sıkıntı yaşıyordunuz. 😂😂😂

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG uslubunuza dikkat etmezseniz degerlendirmesi icin sayin crazycells i beklemeyecegim!

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Türk kızları ile evlenmenin akraba evliliği gibi bir şey olduğunu ve bunun can sıkıcı bir durum olduğunundan bahsettim.

Öncelikle Akraba evliliğinin tanımını yapacak bir bilginizin olduğunu düşünmüyorum ki akraba evliliğinin ne olduğu hakkındaki fikrinizin yanlış olduğunu bilmekle beraber bir fikir sahibi olduğunuz zaman beyan etmeden önce konuyu bilimsel çalışmarı baz alarak düşünmeniz biz forum üyeleri için ziyadesiyle iyi olacaktır.

Ayrıca kullanmış olduğunuz ifadeleri eğer biraz daha açarsanız ve yanlış olan fikrinizi yorumlarınızla biraz daha detaylandırırsanız yazdıklarınızın bir eleştiri mi olduğunu yoksa Türk Milletini aşağılama suçunun maddi unsuru mu olduğunu öğrenebiliriz.

• @Revolter Türk kültüründe akrabalar da evliliğe çok karışıyor aslında bunu söylemek istedi

• @yaren94 biz yanlış anladık yani…. O yüzden daha fazla büyütmeyelim bence

• Yasaklı

@newbie97

Karadenizliyim hocam.
    Doğma büyüme İstanbul’ luyum.

Söylemek istediklerinizden pek bisey anlamadım.
    O yüzden bisey diyemeyeceğim. 🙃

Ben de tartışma yanlısı değilim.

Ama konunun uzatılma şekline bakılırsa hissettiğim şeyi size açıkça ifade edeyim.

Biz 3-5-10 kişiyiz o tek. Banlayın şunu yaptırımı yapıldığını hissediyorum. 🙃

Bu konuyla alakalı da herhangi bir paylaşımda bulunmayacağım.

Çok uzadı bence burada bitsin. Ben olayı 69 olarak degerlendiriyorum. Benim için uzatilacak bir tarafı yok.

Edit:
    Bu arada biraz geç algılatmışım.
    Çok güldüm. İşte bundan bahsediyorum. İlk düşündüğünüz şey doğrudur gibi bir yaklaşım sergiliyorsunuz. Akrabalarin ilişkinin içine girmesinden bahsediyorum. 🙃

• Arkadaşlar evet bu olay çok uzadı artık ortada bi yanlış anlaşılma var daha fazla konuşmanın bi anlamı yok ….

• ⭐⭐

@Ping-PONG Şaşırmadım karadenizli olduğunuza, olayı 69 olarak değerlendirmek ne demek açar mısınız biraz malum ben mesela o mesajı cinsel laf sokma olarak tanımladım, yanılıyorsam lütfen düzeltin

• Yasaklı

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG Şaşırmadım karadenizli olduğunuza, olayı 69 olarak değerlendirmek ne demek açar mısınız biraz malum ben mesela o mesajı cinsel laf sokma olarak tanımladım, yanılıyorsam lütfen düzeltin

Yuh artık daha neler 😂

Artık kötü niyet arayacağım ama 😂

69 un psikolojide iki farklı açıdan bakan insanları ifade eder. Tek bir doğru yoktur yani 🙃

Şaşırmadım karadenizli olduğunuza

🤔 Enteresan.

IMG_0371.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐

Arkadasin durumu buyuk ihtimal su videonun kiz versiyonu gibi geldi bana

😂

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadasin durumu buyuk ihtimal su videonun kiz versiyonu gibi geldi bana

😂

Üst komşu kapıya gelir birazdan, biraz yavaş efendim çocuklar uyuyor diye. Ağır güldüm. 😂

• ⭐⭐⭐

Ara ara benim de rahatsız olduğum muhabbetler dönüyor. Yazılanların herkese açık olarak okunduğu bir yerde ara ara saçmalayabiliyoruz. Belki ben de gaza gelip saçmalamışımdır. Özür dilerim. Saygıyı aşmadan güzel güzel yazışmalarımıza devam edelim. He gidip özelden her telden muhabbet edelim ama ana konu tam olarak yeri değil sanırım.

Zaten çoğumuzun hayatı iyi değil, zaten nefesimiz tükenmek üzere. Foruma gelip hayaldaşlar ile iki geyik çevirelim diyoruz.

Masum muhabbetler dönsün lütfen.

Los Angeles / California

429526449_736930781907116_711461410890445446_n.jpg

by mcgeephotgrafy

• Olan biteni şimdi gördüm ve okudum. Öncelikle @Atlantis00 @SonsuzlukVeÖtesine @HilalÜstün ve diğer yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim desteğiniz için. Ben yokken benim için destek olmuşsunuz haberim yokken. Bu yüzden bu forumu çok seviyorum. Üzüldüğüm nokta @Rhonster 'ın beni bir günlüğüne uzaklaştırması değil olabilir saygı duyarım fakat birkaç gündür çok tatlı sohbetler dönerken tekrar @Ping-PONG denen arkadaşın engelinin kaldırılması ve ortalığın yine kaos alanına dönmüş olması. Türk kızları olarak ''Türk kızları ile evlenmek mi PEHHH , Türk kızları ile evlenmek akraba evliliği gibi'' cümlelere maruz kalmamıza rağmen hala @crazycells 'in bekleniyor olması bunun tamamen engellenmesi için. @Rhonster Umarım gerekeni @crazycells gelmeden yaparsınız. Çünkü durum ortada. Neyse konuyu daha fazla uzatmayacağım arkadaşlar. Sadece engelim kalktığı için ancak okudum ve yazmak istedim. Hepinize tekrar çok teşekkür ederim. 71 gün sonra o güzel kalpleriniz size şans getirsin. 🙂 ❤

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

208

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.8k

| | | |