DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aysegl12345 Mükerrer sayılır ve tüm başvuruları iptal edilir.

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 İnşallah kaderimizde randomly selected görmekte vardır amin amin aminnn valla gün yaklaştıkça korku kaplıyor içimi

Korkulacak birşey yok.. Benim en büyük korkum Ftx battiginda olmuştu. Malum yüklü miktarda para kaybedince. 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Hocam ben az çok anlarım borsadan, bir eğitim serisi izlemiştim zamanında baya detaylı. Bende tabi para kısıtlı varım yoğum dövizde. Elimde de az bir miktar tl olarak para var ne kadardı 1-2 bin tl öyle hesap edin. Borsa düşmüş düşmüş kontrol ederken 2 tane hisse senedi kestirdim gözüme çok iyi yerden. Paramın yarısına birini öbür yarısına diğerini aldım. Sanırım 1-2 ay gibi kısa sürede %20 mi 30 mu 40 mı ne kar etmiştim tam sayıyı hatırlamıyorum bunlardan birisiydi. Tam hedeflediğim bölgeye bi vardı zınk diye sattım hepsini. Sonra döndüm baktım kazandığım paraya, sonra gittim aidatı ödedim ona yetti sadece. Bu da böyle bir anımdır 🙂

@gtx295 Hocam ben az çok anlarım borsadan, bir eğitim serisi izlemiştim zamanında baya detaylı. Bende tabi para kısıtlı varım yoğum dövizde. Elimde de az bir miktar para var ne kadardı 1-2 bin tl öyle hesap edin. Borsa düşmüş düşmüş kontrol ederken 2 tane hisse senedi kestirdim gözüme çok iyi yerden. Paramın yarısına birini öbür yarısına diğerini aldım. Sanırım 1-2 ay gibi kısa sürede %20 mi 30 mu 40 mı ne kar etmiştim tam sayıyı hatırlamıyorum bunlardan birisiydi. Tam hedeflediğim bölgeye bi vardı zınk diye sattım hepsini. Sonra döndüm baktım kazandığım paraya, sonra gittim aidatı ödedim ona yetti sadece. Bu da böyle bir anımdır 🙂

Bu kripto borsasi hocam. 🙂 keske 3000-4000 yada 30000$ kaybetseydik... Bir arkadasim kaybettiği para için kendine gelemiyor ilaçlar malesef çok fazla çökertmiş adami ve çok üzülüyorum 😞

• 78Gün kaldı sonuçların açıklanmasına 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Hocam ben kriptoya hiçbir zaman şöyle bir güvenemedim, en tutarlı grafik btc de onun da ancak nereden döneceğini kestirebiliyorsunuz, grafiği düzgün olan forex var eur/usd pariteleri vs olsun düzgün, onların da aracı kurum derdi felan var hiç rahat değil kripto gibi hissettirmiyor. Aslında baksam iyi güzel hoş ama yapım gereği her şeyden sıkılıyorum, bundan da sıkıldım galiba yoksa baya baya iyiydim, aylar sonra eur/usd yi açıp tüm fiyat hareketlerinin yada petrolün fiyat hareketlerinin çizdiğiniz yerlere milimetrik dokunması kadar tatmin edici başka bir olay yok 🙂

@gtx295 Hocam ben kriptoya hiçbir zaman şöyle bir güvenemedim, en tutarlı grafik btc de onun da ancak nereden döneceğini kestirebiliyorsunuz, grafiği düzgün olan forex var eur/usd pariteleri vs olsun düzgün, onların da aracı kurum derdi felan var hiç rahat değil kripto gibi hissettirmiyor. Aslında baksam iyi güzel hoş ama yapım gereği her şeyden sıkılıyorum, bundan da sıkıldım galiba yoksa baya baya iyiydim, aylar sonra eur/usd yi açıp tüm fiyat hareketlerinin yada petrolün fiyat hareketlerinin çizdiğiniz yerlere milimetrik dokunması kadar tatmin edici başka bir olay yok 🙂

Bizde para direk usd deydi. Burada paylaşmiyim ozelden resim atiyorum durumun ne kadar kötü oldugunu.. FTX TR kisminda olsaydi o parayi çoktan almiştik... 🙂

• ⭐⭐⭐

@aysegl12345 hile oluyor elenir

• ⭐⭐⭐

@aysegl12345 bir çok insan olamaz ancak nadiren olabilecek bir konu. Kaldı ki bunların yanında belki fotoğraf incelemesini yapan sistemleri çok detaylı bir sistem illa aynı fotoğrafı değil yüz hatlarından aynı kişi olma ihtimalini algılıyor belki bilemeyiz

• ⭐⭐⭐

@aysegl12345 olmaz, yaptığı şansını arttırmaya giriyor. Çıkmadan elenmiş olcak zaten yüksek ihtimalle, yapay zeka maruz görmez. O kaçırsada konsolosluk çalışanı farketmiş olursa maruz görülebilecek bir durum değil. Herkesin bir bilet alma kuralı olduğu bir çekilişte birden fazla bilet alıp şansını arttırmaya çalışıyor

• @T-C-Kubilay-Dikici Sizin imzanızı görünce hala içimde bir sevinme hissi uyanıyor.

• iyi geceler herkese.

• ⭐⭐

@aysegl12345 Şöyle söyleyeyim başvuru kılavuzunda aynen şöyle yazıyor kopyala yapıştır yapıyorum. "Birden fazla başvuru yapan katılımcılar diskalifiye olacaklardır. "
    benim haberim yoktu, efenim ahmet mehmet benim yerime başvurmuş işte bende gittim başvurdum üstüne bilgim dışında akrabalar başvurmuş, çekilişi gerçekleştiren kurum lütfen bana ayrıcalık tanıyın bana torpil yapın falan filan Öyle bir şey yok. hiç yoktan kılavuzda öyle yazıyor.

• Günaydin herkese... 🙂

• Haftanın son gününden günaydın herkese

• @lavender, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Haftanın son gününden günaydın herkese

günaydin... Benim için öglen oldu gerçi 🙂

• Günaydın arkadaşlar

• @Ufuk-Sener, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Günaydın arkadaşlar

Günaydin. Bugün çok güzel bir gün... Kendimi bir başka mutlu hissediyorum... 🙂
    Şu şarkiyi dinleyip oynuyorum hahaha 🙂

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Günaydınlarr 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.8k

| | | |