DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tufank evet ya doğru diyorsunuz ben bir an lc onayına da usxis bakıyordu siye düşündüm 😅

• @dytmelek bulten takip et, tablo yorumla, forumlara bak, danis gorus derken inceden bir kafa kirilmasi oldu bende zaten 🙂 hukum giysem en azindan surem belliydi simdi her sabah kalkip o gun bugun mu o ay bu ay mi diye dusunur oldum 🙂

• @Duygu-Çelik ceken biliyor. ben AOS yapicam benim bekleme challenge biraz daha degisik olucak tabi su sevgili PERM ile vedalasabilirsek.

• @dytmelek cidden dogru demis hatta su an %60-70 diyelim. gecmis senelere bakiyorum 6-7 ayda tum perm sureci bitiyormus. ne diyelim kismet.
    sizin her sey yolundadir umarim bu arada.

• @btek14 ahahaha bizim bir de e2 durumları devam ediyor, yetişmezse diye e2miz de devam etmeli vb of of gerçekten kafalara huni takmaya az kaldı 😅😂

• @dytmelek 🙂 onlar da yasandi bizde. kasim 2023 itibari ile uzattik, 2 seneye perm biter diye dusunuyorum yoksa zaten ustumu basimi parcalarim...

• @btek14 az kalmış sizin de endişe etmeyin 🙏🏻 biz daha yolun başındayız ama sıkıntı yok çok şükür 🙏🏻

• @btek14 ahahahah o kadar da sürmez ya, yakında güzel haber alırız sizden 🙏🏻

• @dytmelek valla artik "hayirlisi" kelimesini kullanmaktan da soylemekten de bikkinlik geldi ama yapacak bir sey yok, hayirlisi 🙂
    hepimiz icin guzel olsun...

• @btek14 amin hepimiz için ben de aynı şeyi diliyorum 🙏🏻

• ⭐⭐

@dytmelek bülten bizi görürse AOS yapacağız 🙂 biraz daha ilerlemesini bekliyoruz diyelim.

• @dytmelek Mart vize bülteni yayınlandı, maalesef hem 3. Kategori hem de others kategorisinde bir ilerleme yok, yanlış bakmadıysam sadece final action dates tablosunda 7 günlük ilerleme olmuş. En azından gerileme olmadı diye mi sevinmeli acaba artık.

IMG_6774.jpeg

IMG_6773.jpeg

• ⭐⭐

@dytmelek evet maalesef A tablosunda 1 hafta ilerlemiş sadece. Bu tarih aralığında birikmiş çok dosya var sanırım, kotaları dikkate alarak temkinli ilerliyorlar. Ekim 2024 e kadar çok hızlı bir ilerleme olmayacak gibi Other Workers tarafında. En azından gerilemiyor diye sevineceğiz artık.

• evet dediginiz gibi maalesef ilerleme A tablosunda 1 hafta
    Takip ettigim baska bir forumdan alinti su sekilde;

Here is a summary of the changes:
    <<<<< EB2 >>>>>
    ===Final action===
    ROW: 15NOV22 → 22NOV22 (Advanced 7 days)
    China: 01JAN20 → 01JAN20 (No change)
    India: 01MAR12 → 01MAR12 (No change)
    Mexico: 15NOV22 → 22NOV22 (Advanced 7 days)
    Philippines: 15NOV22 → 22NOV22 (Advanced 7 days)
    ===Filling date===
    ROW: 15FEB23 → 15FEB23 (No change)
    China: 01JUN20 → 01JUN20 (No change)
    India: 15MAY12 → 15MAY12 (No change)
    Mexico: 15FEB23 → 15FEB23 (No change)
    Philippines: 15FEB23 → 15FEB23 (No change)

<<<<< EB3 >>>>>
    ===Final action===
    ROW: 01SEP22 → 08SEP22 (Advanced 7 days)
    China: 01SEP20 → 01SEP20 (No change)
    India: 01JUL12 → 01JUL12 (No change)
    Mexico: 01SEP22 → 08SEP22 (Advanced 7 days)
    Philippines: 01SEP22 → 08SEP22 (Advanced 7 days)
    ===Filling date===
    ROW: 01FEB23 → 01FEB23 (No change)
    China: 01JUL21 → 01JUL21 (No change)
    India: 01AUG12 → 01AUG12 (No change)
    Mexico: 01FEB23 → 01FEB23 (No change)
    Philippines: 01JAN23 → 01JAN23 (No change)

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   serel serel 

• Merhaba benim konum aslında farklı biraz ama NVC ile ilgili aşamada olduğum için burayı görünce yazmak istedim eb3 unskilled green card başvurusu yaptım priorty date 01/08/2020 şuan Ocak 22 2024 evraklarım NVC teslim edildi şuan at NVC de gözüküyor ne kadar süre de dönüş yapıyor NVC bilen var mı bana da bir mail geliyor mu yoksa sadece avukatıma mı gelecek ? Eğer eksiksiz olursa konsoloslukta mülakat bekleyeceğim

• ⭐⭐

Şöyle bir şeye denk geldim. Tam detaylı inceleyemedim ama 5 yıl boyunca EB kategorisine ekstra her yıl 18.000 kota eklenecekmiş. Sanırım sınırdan giriş yapanlarla alakalı olacak. Ama bize de bir faydası olur umarım.

• ⭐⭐

@Riethian bu yasa tasarısı hiç görüşülmedi sanırım. ( cumhuriyetçiler istemedi) bize faydası olması için öncelikle 10k sınırı kaldırmaları gerekiyor sanırım. şu tıkanıklığı açmaları gerekiyor bir şekilde.

• bu arada bir seyi simdi farkettim. USCIS (AOS yapacaklar icin) March 2024'te Tablo A'yi (Final Action Dates) baz alacagini aciklamis.

image.png

• @btek14 bu iyi bir şeymi ?

• @yunus-karataş AOS yapacaklar icin degil. tarihler geriye cekilmis oluyor bazi kategorilerde yani basvuru yapamiyor.

Benzer Başlıklar

• 2
  • 4
  • 2
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

211

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.4k

| | | |