Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ilkemm merhaba sayfayı kontrol edin sürekli olarak yenileyin. en son 1 marta randevu açıldı 29 ocakta 13:15 te açıldı. randevular yarım saatte tükendi. randevu bekleyen birilerini bulup birlikte hareket etmeye çalışın. en azında sizin bakamadığınız zamanlarda aklınız kalmamış olur.

• @DOGANLEYLA çok teşekkür ederim

• @DOGANLEYLA çok teşekkür ederim

• @spenb siz hala pasaportunuzu almadınız mı?

• @tncymz maalesef. 25 ocak approved. Hala bekliyorum. Konsoloslugu arayinca bekleyin diyorlar. Mail atinca geri donmuyorlar. Anlayamadik.

• @spenb en azından durumunuz approved. İnşallah yakında güncelleme olur.

• Merhabalar,
    14 Kasım 2022'de aldığımız NOA1'den yaklaşık 14 ay sonra 25 Ocakta NOA2 aldık 🙂 suan NVC'den ready yazısı bekleme sürecindeyiz. Fakat benim adres değişikliği yapmam gerekiyor, Ben K1 vize alıp Amerikaya gitcek olan tarafım 🙂 İstanbul'dan Ankaraya taşınmam gerekiyor, her hangi bir ilerleyen aşamada etkiler mi? Belirtmemiz gereken bir durum olur mu?

• merhabalar;
    3 aydır USCİS'in evrakları NVC göndermesını beklıyorum.10 ez inqurıy yaptık.USCİS defalarca aradık... sonuç beklememizi soylemeleri,,Benzer süreci yaşayan varmıdır? her yolu deniyoruz fakat USCİS sanki evrakları inatla NVC yollamıyor. NVC den case number almak 3 aydan fazla sürmüyordu.... şimdiden yorumlarınız için teşekür ederm.
    noa1 8 kasım 2022
    noa2 1 kasım 2023
    nvc case number ?

• Merhaba herkese. 7 gün sonra vize görüşmem var. Nişanlımın eski evliliği 2015'te Türkiye'de başlamış, 2017'de ABD'de bitmiş. Elimde ABD'de gerçekleşmiş orijinal boşanma dökümanı var. Sorun şu ki boşanma Türkiye'ye tanıtılmış mı, emin değiliz. Sizce görüşmede bu bir sorun olur mu, boşanmanın Türkiye'ye tanıtılıp tanıtılmadığı sorgulanır mı? Bir öneriniz var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

• @ddaricali etkilemez sizin adresinizin bir önemi yok süreçte.

• @Navy vukuatlı nüfus kayıt örneğinden teyit edebilirsiniz boşanmanın Türkiye’de de kayıtlarda olup olmadığını.

• @ob16222 teşekkür ederim yanıtınız için. Nişanlım hiç Türk vanatadaşı olmamış, yabancı kimlik No'su da hiç olmamış. Sorgulamakta zorluk çekiyoruz. Beni esas tedirgin husus, bu boşanmayı tanıtma davasının 4 5 ay sürecek olması, avukatın dediğine göre. Merak ediyorum elimde ABD'de gerçekleşmiş bir boşanma varken, bu boşanmanın Türkiye'ye tanıtılıp tanıtılmadığı sorgulanır mı? Bir fikriniz var mı?

• @Navy konsolosluğun bunu problem yapacağını düşünmüyorum. Boşanma Amerika'da gerçekleşmiş bu belgeyi kabul edeceklerdir.

Türkiye'de nişanlınızla evlenmeye çalışsaydınız belki o zaman Türk makamlarının sorun çıkarma ihtimali vardı.

• Arkadaşlar yakında k1 vize mülakatım var. Ancak ds160 formunu doldururken nişanlımın doğum gününü 3 nisan yazmam gerekiyorken 4 nisan yazdığımı farkettim. Bu durum olumsuzluk yaratır mı? Veya yeniden mi ds160 formu doldurmam gerekiyor?

• @ob16222 çok teşekkür ederim.

• Merhaba, bende de bir yanlışlık vardı. Ufak birşeyden tekrar sorun yaşamamak adına tekrar düzeltmiştim. Her ihtimale karşı da her iki formuda götürmüştüm. Mail göndererek bu durumu da belirtmiştim. Cevap olarak güncellendiğine dair bir mail almıştım. Ama sonra fark ettim ki (mülakattan sonra) hala düzeltilmemişti. Randevu hizmetlerine bağlanarak orada tekrar düzelttirmem gerekti.
    Belki bu durumun size de faydası olur. Bilginize

• @wsk234 o halde bende konsolosluğu arayıp bilgilendireyim. Yeni bir form doldurmam gerekiyor mu bilmiyorum

• @Navy bir fikrim yok bununla ilgili

• @tncymz yeni form doldur hocam. Yenisini de yanında götür sistemde ki mevcut ile güncelliyor

• Nasilsiniz arkadaşlar forum eskisi kadar canlı değil gibi artık… 🤣 ben hala onaylandı statüsünde bekliyorum uçuşumu 2. Kez ertelemek zorunda kalacağım çünkü hala gelmedi pasaportum.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 1476
  • 57
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |