Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @spenb kardeşim lütfen rahat ol senin vizen onaylandı. Eksik evrak olduğunda sistemde refused olarak görünüyor. Eğer eksik evrakları doğru şekilde gönderdiysen durumun kontrol edildikten 1-2 gün sonra issued olarak değişecek. Bunu geçmiş sayfalarda görebilirsin. Vizen red olmadı moralinizi yüksek tutun.

• @thisnew ben bulundugum sehırde aşı bulamadım. mecbur ankarada olmam gerekecek. umarım vakıt kaybı yasatmaz. bu konudan emın olmaya calısan baska arkadaslar da var. son zamanlarda randevuya gıdenlerın de bu konudakı tecrubesını almak ısterız

• Arkadaşlar bir bilgi soracaktım benin borcumdan dolayi adlı sicil kaydı vardı yazısı çıkıyor borcu odedim ama yine yazı arşivinde var bu vize almaya engel mi mukakata giderken. Her hangi bir yazı olmalimiyim ödediğim dair tesekkur ederim

• @spenb ben yabancı bır forumda da okudum burada da gordum. refused demesı reddedıldıgı anlamına gelmıyor cokca yasanan bır durum gordugum kadarıyla

• @spenb eksık evraktan dolayı bekletılıyorsanız case refused e cevrılıyormus. evrakları teslım aldıklarında case durumunu guncellıyorlarmıs. ben arastırdım bunu ogrendım. sız de arastırmaya devam edın lutfen

• @thisnew sana mı sorucam ne yazacağımı istediğimi yazarım , yazdıklarımı okumak zorunda değilsin engelle butonu var engellersin olur biter ya da yazdıklarımdan rahatsız oluyorsan yönetime şikayet et onlar inceler yanlış bişey yazdıysam şayet olur biter. Aynen gerçek yüzümü gösteriyorum. Hata bende , yorumunu okuyup boş yere zaman kaybedip tartışmaya giriyorum. Aynı süreçten bende geçtim merak etme sadece burada ki insanlar geçmedi. Kimseye bişey kanıtlamak zorunda değilim ihtiyacımda yok zaten.

• @spenb denied yazmadığı sürece sorun yok diğer arkadaşın dediği gibi , moralinizi yüksek tutun. Bugün yarın issued olarak güncellenir.

• @yagmur-vanberg Merhaba, kaç tane covid aşınız olursa olsun 1 yıl içinde hatırlatma dozu yaptırmanız gerekiyor. Zaten Unganlar’ın sitesinde de
    (doctorun.com) bu konuda uyarı var.

• @yagmur-vanberg teşekkür ederim. Ben 2 doz biontech olmuştum üzerinden 1 yılda geçmişti. Unganlar ile görüştüm K Vizesi şart değil ama Amerikaya girişte sorunyaratabilirler diye cevap verdi bende riske atmamak için 3. Dozumu sinovac oldum.

• @aristocrat merhaba teşekkür ederim. 06.02.2022 I-129 başvuru tarihimiz

• @Karamurat58 onu bır arastırayım ben cok sagolun. medıcal exam gunu sehır hastanesıne gıdıp mı oldunuz nasıl hallettınız bır gune sıgdı mı her sey? onemlı olan zaman oldugu ıcın sızlerın verecegı cevaplar planlarımız konusunda cok onemlı

• @yagmur-vanberg eğer aşısız unganlar merkezine giderseniz sizi şehir hastanesine yönlendirecekler. Aşınızı yapıp zaman kaybetmeden gelirseniz aynı gün içinde randevu almadan da sizi alıyorlar. Ayrıca en az iki gün orada kalacaksınız. İlk gün muayene ve aşılar ikinci gün sonuçları alacaksınız.

• @yagmur-vanberg ben ankaraya gitmeden önce istanbuldan şehir hastanesinde yaptırdım 3.dozumu. Medical exam günü değil yani

• @Karamurat58 ben de mumkun mertebe gitmeden yaptirmaya calisacagim cok sagolun

• Merhabalar, ank numarası aldığımda randevu bakmaya başlayabilir miyim?
    Bir de randevular kaç ayda bir açılıyor acaba bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

• @spenb hocam çok üzüldüm umarım bu durumu düzeltirler. Bende şu an ilk aşamada olduğum için bu aşamalar ile ilgili bir şey söylemem yanlış olur. Sizi çok iyi anlıyorum umarım her şey yolunda gider bahtımız açık olsun inşallah.

• @Emir-1 sanırım bakmaya başlayabilirsin başka bir üyeden o şekilde okumuştum. Randevular tamamen random gözüken o.

• @Emir-1 case ready olmadan kayit olma veya randevu alma konusunda site uyariyor. size bir talimat gelmeden bunu yaparsaniz randevu gununuzde konsolosluga gittiginizde randevunuzun iptal edilecegi uyarisi var.

• @Emir-1 dosyan ready olmadan, ank numaran geldiyse randevu bakmaya baslayabilirsin, once ds-160i doldur ve randevu bulmaya calis hic vakit kaybetmeden, hicbir sorun olmuyor merak etmeyin. bizim dosyamiz ready olmadan konsolosluk randevusu bakmaya basladik ank numarasi gelince, ve sorunsuz bir sekilde vizemizi de aldik. sizin yapacaginiz en onemli sey vakit kaybetmeden vize randevusu bulmak. iyi sanslar.

Benzer Başlıklar

• 116
  • 1476
  • 57
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |