Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tncymz tarafiniza gonderilen talimatlarda yaziyor hocam , orayi dikkate alarak gerekli evraklari toplayiniz.

• @Munzurlu-24-62 2 ay civari bir sureyi daha gozden cikarin , uscis dosyayi genelde 30-40 gun civarinda NVC ye gonderiyor oradan gelmeside asagi yukari 20 gun surer. Biseyi hatirlatmak isterim onumuz christmas haftasi genellikle ofisleri ya kapali oluyor ya da cok dusuk kapasite ile calisiyorlar o yuzden sure uzayabilir. Bunlar sadece benim gozlemlemlerim en son bu sekildeydi belki simdi kisalmistir sure. Tatil kismi kesin ama orayla ilgili degisen bisey yok tatillerde bu abiler calismiyor ya da cok az calisiyor.

• @yasmnksc Herkesten istenen ek kanitlar farkli kimisinden tekrar gonderdikleri pasaport tipi vesikaligi tekrar istiyorlar kiminden niyet mektubunu tekrar gonder diyorlar, o yuzden degisken bisey bu.

• Arkadaslar genel olarak I-134 formu ile ilgili bir bilgi vereyim , Amerikan vatandasi nisanlinizin imzalamasi gereken sayfayi islak imzali istiyorlar, bazi memurlar buna takilmiyor scan edilmis olani kabul ediyorlar ama kendimden ve baskalarinin tecrubelerine dayanarak bu isi sansa birakmayin sonra caniniz sikilarak elcilikten ayrilirsiniz. Bana memur sormustu i-134 islak imzalimi diye mesala.

• @Navy Orjinal evrak yeterli yaninizda da bir tane fotokopi goturun baska biseye ihtiyac yok geri veriyorlar zaten o evragi diger sorunuz ile ilgili genel olarak cevap yazdim ona da bakarsiniz.

• @pınar-pınar-0 Bu ay 2 kere açıldı. Daha fala açılır mı bilmiyorum ama toplu şekilde mail atın işe yarıyo. Biz bi kaç arkadaş toplu şekilde mail attık ve ikisinde de işe yaradı 🙂

• @Halid-Yasin-Avgın Benim de 7:45 de sorun yok. 7 de orda olucam. erken olması çok daha iyi. orda ki güvenlik ne yapamız gerektiğini söylüyo zaten.

• @secilöz sabah 8 akşam 5 her 2 dakikada bir bakın edanurla bence numaralarınızı alın. burda bi kişi daha vardı randevu arayan onu da bulun. Whatsap gruplarına dahil olun çok faydası oluyo. Ve son olarak toplu şekilde konsolosluğa mail atın dikkate alıyolar emin olun.

• @ob16222 teşekkürler

• @ob16222 Gozlemlerini ve bildiklerini aciklayici ve detayli bir sekilde paylastigin icin cok tesekkur ederim.Rast gitsin isin gucun...

• @tncymz Cok tesekkur ederim deneyimini paylastigin icin ,rast gelsin...

• @secilöz bir çok tecrübe edinen arkadaşlar sizin dediğiniz gibi toplu mailin faydalı olduğundan bahsetmiş . Bizimle aynı durumda olanlar varsa bir şekilde haberlesip mail atmayı deneyebiliriz.

• @Munzurlu-24-62 Rica ederim , surecte basarilar.

• @ob16222 Tesekkur ederim.

• randevular bu ay acilir mi sizce arkadaslar?

• @lunad siz hala alamadınız mı? Demekki sistemi yeterince kontrol etmiyorsunuz. Sizin dosyanız uzun zamandır ready. Yapmanız gereken özellikle mesai saatleri içerisinde 3-5 dakikada bir takip etmek. Aralık ayında 2 kez randevu sistemi açıldı.

• ben haftalardir her 5 dakika da bir bakiyorum ama maalesef yakalayamadim bir randevu. O acilan diger 2 sini maalesef kacirdim, simdi daha dikkatli bir sekilde bakmaya calisiyorum, Eger baska randevu arayan varsa randevular acildiginda buraya yazarsaniz cok sevinirim.

• @lunad ben de aynı şekilde uzun süredir bekliyorum. Bu hafta çok sık kontrol ettim ancak açılmadı. Geçen aylarda ayda ortalama iki kez açılıyor Ocak’ta açılır diyorlar ama umarım o kadar beklemeyiz. Açıldığı an buraya da yazarsak birlikte alabiliriz.

• Herkes sık sık mail atarsa ocağı beklemeyip açabilirler mümkün olduğunca arkadaşlarınıza akrabalarınıza mail attırın.

• Merhaba randevum 12 ocakta. Konsolosluk Military Card istiyor fakat askerliğimi yapmadım ve tecilimde yıl sonunda bitiyor. Ne yapmalıyım?

Benzer Başlıklar

• 1476
  • 1
  • 116
  • 57
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |