Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nahya123 inşallah 🙂

• Peki acaba kcc’ye hic mail atan var mi bize mail ulasmadi bi problem mi var gibisinden?bole bi mail atmalimiyix? @crazycells @The-Black-Eagle ben esimle de kontrol ettim mail adresimiz dogru spamda da bisey yok

• Bu arada aklima bisey geldi @bgurkangunes sanirim size mail gelmemisti siz sora direk evraklari kcc’ye mail atmistiniz degil mi?Konu ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

• @berkergn13 sanirim yukarida yanlis kisiyi tagledim sizi tagliyecektim:)

• @mel biz eşimle bugün mail atma kararı aldık. Evrakları tekrar kontrol edip kcc ye mail atıcaz açıkçası sorgulamak için. Case number ı bizimkinden sonra ve ayrıca form submit tarihi yine bizden sonra gelenlere anlam veremedik. Mail atıp dosya süreciyle ilgili bilgi isticez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mel DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Peki acaba kcc’ye hic mail atan var mi bize mail ulasmadi bi problem mi var gibisinden?bole bi mail atmalimiyix? @crazycells @The-Black-Eagle ben esimle de kontrol ettim mail adresimiz dogru spamda da bisey yok

Hayir, email gelmesini dusundugunuzden sonra birkac ay boyunca email almazsaniz bu dediginizi yapabilirsiniz. Aksi takdirde isleri akisina birakmalisiniz.

• @crazycells ben tam olarak anlamadım. Ne zamandan sonra yani. Arkadaşın belirttiğine göre numarası 19binlerde ve dosyayı eylül ayında submit etmiş. 2 ay sonra kcc den mail almış. Ben haziran başında submit ettim ve numaram 18binlerde. Doğal olarak bize de gelmiş olması gerekmiyormuydu. 6 ay oldu bizimkisi. Mail atalımmı atmayalımmı. Attuk diyelim dezavantajımı olur. Tereddüt ettim şimdi böle yazınca 🙂

• Evet ben de tereddut ettim bizde 15 binlerdeyiz ve 5 haziranda ds260 i submit ettik.15 binlerde mail alan var mi hic ?

• @uslanmaz yektayla muhabbetimiz var kızarak yazmadım yahu 🙂 onu zaten Houston'a kabul etmiyoruz... Conecticuttsta da olmazsa alaskaya gitsin 🙂

• Merhabalar şimdi ben kcc ye mail göndereceğim ama bu police certificate hakkinda bir sorum olacak abd de kaldigim sure zarfi icin police certificate almam gerekiyor mu evetse nasil alabilirim cn 13xxx

• @dnzyldrm merhabalar ABD oldugu için almanıza police certificate almanıza gerek yok

• @mel Bize de gelmedi; neye gore gonderiyorlar anlamadim.

• 24.800 lerdeyim sizce bana sıra gelme ihtimali varmı.

• @jammel gelme ihtimali var hatta yüksek ihtimal diyebilirim.. temmuz ağustos gibi olabilir... en kötü eylül ama sıra size gelir çok endişelenmeyin bu kadar... 18 binde olan arkadaşlar bile bize sıra gelir mi diye soruyor bu panik neden var anlamadım.
    Sizede sıra gelmezse biz ne yapalım yahu 🙂

• @nevergiveup bizim normalde endişemiz yoktu. Lakin çok ağır işliyor işte tüm zamanlarım en ağırı gibi bir ortam oluşunca 🙂 biz de hayırdır dedik.

• @caglaror caglar abi sana california yakisir tabi ya :))) nasilsin rahat misin ins ?

• @semavi hahaha abi takiliyorum ya :)))) houston amerikanin beynidir ya . seviyoruz houstonu :)) ama biz kuzeyliler biraz daha egoluyuz olsun okadar :PP

• @mel evet doğru ben de kendiliğimden mail attım bi sorun çıkmadı evraklarınız tamamlandı maili geldi

• @berkergn13 size evrak maili gelmemesine rağmen siz attınız ve bu maili mi aldınız. Numaranız kaç ve hangi evrakları gönderdiniz. Mailinizde dosya numarası falan ne belirttiniz.

• Sayın @crazycells son dönemde forumda kcc mail gönderimleri ve case number ların current olmasına rağmen mail gelmemesi üzerine bir çok tartışma bulunmakta,yukarıda sayın @mel kcc den kendisine mail gelmemesine rağmen mail yönlendirdiğini yazmış,bu konuda forumda bir bilgi kirliliği bulunmakta,konunun aydınlanabilmesi yalnızca sizler gibi konunun ehli kişilerin bizleri yönlendirmesi ile olabilir,bizde kcc mailini beklemeden mail yönlendirelim mi?destek rica ederim

Benzer Başlıklar

• 4
  • 29945
  • 13
  • 22394
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |