Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Bu ileti silindi!

• NOA1: 31 Ocak 2023
    NOA2: 3 Kasım 2023.

I129-f Formunu doldururken buradan çok yardım almıştım, herkese teşekkür ederim.

NOA2’den sonra ne yapmamı önerirsiniz?

• @thisnew tebrikler benim Noa2'de 26 ekim, Nvc'den haber bekliyoruz

• @thisnew Noa2'de Ank ile baslayan bir numara var. Nvc den kontrol ettirin. Ready oldugu zaman, Ds160 formunu doldurun ve randevu arayin

• @thisnew Bu kadar kısa sürede almanıza çok sevindim.Genelde 12-17 ay arası sürüyor.

• Selamlar.Başvuru yapalı 9 ay oldu.Ocak ayında askere gideceğim.
    Askerdeyken noa2 sürecine geçersek yapmam gereken bi işlem var mı?Dosyam Ankara’ya ulaştığında orda beklemesi bi sorun yaratır mı ?Randevu alamayacağım için.

• @Emir-1 merhabalar, noa2nin gelmesine birkaç ay var şuanki güncel durumu bilmiyorum ama, ank numaranızın gelmesi, dosyanızın ready olması vs bunlar da min 1,5 - 2 ay, ds160ı doldurduktan sonra geçerlilik süresi 6 ay, bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum hocam.

• Teşekkür ederim.yani dosya ready olduktan sonra bi süre yok sanırım. Askerlik sonrası ds160 doldururum

• randevu sistemi açık arkadaslar bekleyen varsa hemen alsın

• @Handan-krks Ben goremedim hala randevular acik mi?

• Benim bir sorum olacakti, biz ds160 formunu, casemiz in transitteyken submit yapmistik, simdi case ready durumda, ve randevu acilmasini bekliyoruz. bu ds160 formunu in trnasit doneminde doldurmam bir sikinti olustururmu, yoksa tekrardan mi doldurmaliyim? Bilgisi olan varsa cevaplarsa cok sevinirim.

• @Handan-krks hangi tarihler icin acilmisti randevu?

• Merhabalar K1 vizesini aldıktan sonra üniversite okuyabilir miyim? Üniversitede asistan olarak çalışabilir miyim?

• 8 aralık ve 15 aralık icin açıktı sonra ocak 19 açıldı falan takipte kalın lütfen bu aralar daha çok kontrol edin

• @Handan-krks tamam tesekkurler

• @mysteriouspie çalışma izninizi aldıktan sonra evet çalışabilirsiniz , Üni okumak ile ilgili bir kısıtlama yok gerekli şartları yerine getirdikten sonra

• merhaba, randevudan sonra pasaport ne zaman ulaşır tahmini? istanbul seçmiştim şubeyi

• Merhabalar herkese. NVC'den dosyanin yola ciktigini soyleyen mail 2 Kasim'da geldi ve su an In Transit gorunuyor. Ankaraya benim de bilgilerimi iceren bir mail attik 3 gun once ancak henuz ona cevap gelmedi, ne kadar onemli gelmesi bilemiyorum. Asil sorum su ki, benim askerlik tecilim yilbasinda bitiyor. Eger ki interview tarihini yilbasindan oncesine alamazsam gorusmeye goturecegim askerlik belgesi bir sikinti yaratir mi bana. Ben yilbasindan sonrasina sarkarsa vize gelene kadar cezasini odeyip ertelemeyi dusunuyordum askerligi. Bilgisi olan var midir acaba? Tesekkurler simdiden

• Arkadaşlar herkese merhabalar yeni zamanda k1 tamamlamış yada şu an k1 süreçi çerisinde olan arkadaşlara bir sorum olacak. Kız arkadaşımla K1 yapmayı düşünüyoruz güncel bekleme süreleri şu an nasıl geri dönüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

• @pin merhaba, orjınalden kastınız nedır? nısanlım bosanma belgesını uscıs scan gonderdı ve onay aldık, divorce certificate online aldıgım belgeyı ankaraya götürsem sorun olur mu dıyorsunuz?

Benzer Başlıklar

• 57
  • 1478
  • 1
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |