Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Özellikle mi Amerika'ya gitmek istiyorsunuz yoksa burdan gideyimde neresi olursa olsun düşüncesinde misiniz?

• @Birgariphayat Orta Doğu hariç her yer birincil tercihim

• @Birgariphayat benim ilk tercihim Norveç aslında, ama şartları gitmesi zor geldiği için Amerikaya gitmek Norveçe göre daha kolay göründü, Amerikaya gitmek içinde farklı sebepler var ama uzun hikaye.

• Bu ileti silindi!

• Talep işleniyor sayfası açık kaldı onay numarası hala alamadım. Başvuru yapmismiyimdir

• @nilfersev success yazısı çıkmadıysa, confirmation numarasını almadıysanız tamamlanmamıştır, baştan deneyin isterseniz.

• @newbie97 cimere yazayım unuttunuz diye. vatandaşlık görevimiz 🙂

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@nicky marttan sonra bir zam daha gelecek diyorlar 🙂

az bile yapıyor. bel olsam hiç acımam. reisimiz yine insaflı bu halka

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@nicky Yurtdışından telefon getirmek yerine doğudan kaçak alanların sayısı bir hayli yüksek 😀 Yalnız bizim ülkede ki bu vergi sistemini yıllardır anlayamadım, bir ülke düşün onu üreten kişiden daha çok kazanıyor 🤣🤣 Yoksa gerçek bir ekonomist mi?

o bir dahi. kasımpaşalı dahi 🙂
    evet ama imei kayıtları da artık sıkıntılı diye duydum. komple yurtdışı telefon işini kesmek istiyorlar. iran'dan, gürcistan'dan, bulgaristan'dan iphone ticareti çok fazlaydı. kasımpaşalı dahiyi uyandırdılar muhtemelen.

• Herkese selamlar uzun süredir gelmiyordum foruma. Daha başvuruyu yapmadım yarın halledicem bakalım neler olucak.

• ⭐⭐

@Birgariphayat Neresi olursa olsun kafasındayım ben yeterki batı tarafları olsun

• CHP'de Mahatma Gandi dönemi bitti, Özgür Özel dönemi başladı.

• arkadaşlar 21 yaş üstü çocuğumuzu başvuruya eklemeli miyiz? yoksa sadece 21 yaş altı mı?

• Merhaba arkadaşlar. Googlea sordum ancak emin olamadığım için sizin de fikrinizi almak istedim. 2024 talihlileri tekrar başvurabiliyor mu? Case no'mun ve form doldurma tarihim yeterince iyi olmadığı için tekrar başvuru yapmamda bir sakınca var mı sormak istedim. 2024 talihlisi olarak son ana kadar uğraşacağım ama tekrar başvuru yapmamı önerir misiniz bir sormak istedim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@freedom 21 yaş artık birey olduğu için tek başına girer. Ondan 21 yaş altı çocuklar yazacaksın.

• Merhabalar, geçen yıl başvurdum çıkmadı bu yıl da mesleğimden ötürü başka biri adıma başvuru yapmak için yardımcı oldu foruma baktım bulamadım araştırdım bulamadım 05.01.1995 olan doğum tarihini 5.1.1995 olarak yazdıkları zaman başvuru geçersiz mı kalıyor sıfır (0) olmak zorunda mı bilgisi olan var mı?

• @ayvalik10 Merhabalar, geçen yıl başvurdum çıkmadı bu yıl da mesleğimden ötürü başka biri adıma başvuru yapmak için yardımcı oldu foruma baktım bulamadım araştırdım bulamadım 05.01.1995 olan doğum tarihini 5.1.1995 olarak yazdıkları zaman başvuru geçersiz mı kalıyor sıfır (0) olmak zorunda mı bilgisi olan var mı?

• ⭐⭐

@Birgariphayat Kesinlikle Amerika. Bilenler bilir Euro Truck Similator var. oyununda Avrupa'da araba surerken bile boguluyorum. Tabi tum Avrupa boyle degildir ama ben Amerika adamiyim

• Arkadaşlar bu resimlerde sorun yaşayan oldu mu? Photo check sitelerinde sorun yok ama tsg photo tool da hala 600 e 600 hatası alıyorum

• @neoseptik fotoğrafı paintte açıp resize kısmından 601 e 601 yaparsan düzelir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |