DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77 ben de yürüyüş ve arabayla turlama videoları izliyorum, NYC’ye hayatımda gitmedim ama gitsem kaybolmam artık 😂 Gezilecek tüm yerlerini gezmişimdir heralde. Bazı videolarda aynı yerlerden geçildiğinde tanıyorum artık. 🙂 Tavsiye ederim hiç izlemeyeniniz varsa. NYC örnekti tabi, özellikle gitmek istenen şehri gezmek ufuk açıcı oluyor. Vloglardan daha yararlı geliyor bana çoğu zaman.

• @ebaris86 Ohh şifa be! Damn

• dv 25 eşim ve kendi adıma başvurumu yapmış bulunmaktayım benim için ikinci başvurum

• @elektra evet özellikle 4K walk city turları çok güzel oluyor, konuşma yok müzik yok 🙂

• Selamlar! Dünyanın neresinde olursa olsun; insanın kalbi iyilik için güzellik için atıyorsa mutluluk onu bir şekilde bulur. Bu platforma yazdığım ilk yazı bu... Amerika'nın aslında ne kadar zor bir ülke olduğunun bilincindeyim ama ne kadar öyle olsa da yaşanmaya değer çok şeyinin olduğu da bir gerçek. Umarım gerçekten gitmek isteyen herkese çıkar. Belki bana da çıkar. 🙂

• Arkadaşlar bir başlık içinde arama yapabiliyor muyuz? örneğin dv2025 baslıgında ben ''greencard başvurusu'' ile ilgili iletiler arayabiliyor muyum?

• @misha90 onu bende aradım bulamadım, sadece yukardaki büyüteç var.

• @ebaris86, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

2024 PASAPORT VE HARÇ ÜCRETLERİ

Yüzde 58,46'lık zamma göre 6 aylık pasaport harcı 1.638 liraya, 1 yıllık pasaport harcı 2.395 liraya, 2 yıllık pasaport harcı 3.912 liraya, 3 yıllık pasaport harcı 5.557 liraya, 3 yıldan fazla olan pasaport harçları 7.832 liraya, defter ücreti ise 793 liraya yükseldi.

Hadi Hayırlısı 🙂

harç değildir o "haraç"tır. harç olsa duramazsın. ayrıca yurtdışından getirilen telefon kayıt "haracı" da 31 bin küsür olmuş.

• ⭐⭐

@nicky yurtdışı çıkış puluna zam bekliyorum ne zamandır gelmiyor onu unuttular herhalde 🙂

• ⭐⭐

@elektra yaa ne güzel işte:) mutlu oluyor insan izlerken değil mi oradaymışcasına :)) bende walmartta raf düzenin ezberledim sayılır zaten çok gittim zamanında ama buradan yeni dizilim konusunda usta oldum nerdeyse 🙂

• ⭐⭐

@nicky marttan sonra bir zam daha gelecek diyorlar 🙂

• Valla benim kaçıncı başvurum oldu saymıyorum...

Her seferinde sonuçlar açıklanıncaya kadar içimde bir umutla yaşıyorum...

Çıkmayınca da çok üzülüyorum...

İnanın bugün çıksın sabaha malı mülkü bırakır giderim...

O kadar istiyorum...

Ki şu anda çok iyi bir işe sahibim..

• Günaydınlar herkese,
    3 gün önce DV2025 başvurumu yaptım. Ana sayfadaki Check status'dan confirmation number'ı girdiğimde geçersiz diyor. Sizce bu normal mi? Henüz başvurular bitmediği için olabilir mi?

• @nicky Yurtdışından telefon getirmek yerine doğudan kaçak alanların sayısı bir hayli yüksek 😀 Yalnız bizim ülkede ki bu vergi sistemini yıllardır anlayamadım, bir ülke düşün onu üreten kişiden daha çok kazanıyor 🤣🤣 Yoksa gerçek bir ekonomist mi?

• ⭐⭐⭐

@misha90 arama sekmesinin içinde detaylı arama diye bir bölüm var oradan konu başlıklarını vs seçebiliyorsunuz belki işinize yarayabilir bir bakın isterseniz

• @Sercu38 evet 2024 Mayıs ayında kontrol edeceksiniz, conf. numaranız şuan icin saklayın

• Bu yıl da başvurumuzu yaptık..umut ve heyecanları tazeledik.

• arkdaşlar merhaba başvuru yaparken kıbrısta doğan kişiler doğduğu ülkeyi kıbrrıs mı yoksa türkiyeyemi seçecekler.

• 2025 dv başvurusunda bulunacak herkese başarılar dilerim.

• arkadaşlar selam greencard başvurusu için kendi imkanlarımla fotoğraf çekinmeye çalışıyorum çok az bir gölge sorunu oluyor onu nasıl düzeltebilirim birde 600*600 boyutu kendim nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz acaba

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |