DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Şimdi dv2025 de yine geçen seneki gibi 3686 kişi kazansa fakat 500 bin kişi katılmış olsa yüzde 0.73 yapıyor 😃 Neyse nasip kısmet 😕 😃

işte ben ihtimalin öyle olduğunu sanmıyorum varsayalım 5 kişi başvuru yapıyor 4 ü bekar 1 i evli. Evli olana çıkınca hem karısına hem çocuklarına çıkmış sayılıyor ve buda çıkma oranı ihtimalini yüksek gösteriyor. Benim tahminime göre çıkma olasılığı %0.3-0.4 aralığında. 3686 kişi eşler vs dahil sayı

• ⭐⭐⭐

@newbie97 direk bizim ülkenin hangi sayısından bahsediyorsunuz. Ülke bazında görebileceğiniz tek sayı o ülkeden o sene kazanan kişi sayısı olur başka bir sayı bulamazsınız ülke bazında

• ⭐⭐

image.jpeg

Greencard kazanırsam abartma seviyem 😀

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

image.jpeg

Greencard kazanırsam abartma seviyem 😀

iyi guldurdun hocam.:) umarim cok isteyen herkese cikar. Ben hafta sonu basvuru yapacagim bakalim hayirlisi olsun artik. Cikarsa 2 kisiyiz ben ve kedim :)))

• Bu arada yoklama kacagi olup gc cikanlar nasil bir yol izlemeli? 🙂 valla cikarsa o sorunum var:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gtx295 yoklama kaçağı bile olsan sonuçta hakkında yakalama kararı çıkmadıkça yurtdışına çıkabilirsin yeter ki yakalama çıkmasın. Daha teknik konuları @denizci10 sorabilirsin

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 yoklama kaçağı bile olsan sonuçta hakkında yakalama kararı çıkmadıkça yurtdışına çıkabilirsin yeter ki yakalama çıkmasın. Daha teknik konuları @denizci10 sorabilirsin

Hocam elcilik askerlik durum belgesi istiyor. Fakat o belgeyi alamiyorsun.. Cikarsa dona kalmiyalim 😃

• dostlar merhaba, DV-2025 Başvurusu yapmak istiyorum ama sıfır bilgiye tecrübeye sahibim , evliyim ve bir çocuğum var. beni detaylı bilgilendirmenizi rica edicem.
    sorularım var hepsini buraya yazamıyorum tek tek destek olursanız sevinirim. teşekkürler

• @ayvalik10 yeniler bildiğim kadarıyla yoklama kaçağı görünüyor sadece, yakalama kararı v.s olmuyor, eskiden oluyormuş galiba sen kaçaksın diyerek inzibata teslim etmeler falan.

• bu sene de başvurumuzu yaptık. heyecanlı bekleyiş başladı yine 😃

• Merhaba, bilenler yardımcı olursa sevinirim.
    Mesela diyelim kazandım ve ds260 formu doldurucam, 2 yıl meslek yüksek okulu + 2 yıl (Dikey geçiş sınavı ile) fakülte mezunu olunca, ds260 formundaki mezun olunan okulların tarihlerini girdiğimde kabul görüyor mu? Bu durumda olanlar genelde nasıl yaptılar acaba, yoksa sadece diplomaya mı bakıyorlar?

• ingilizce bilen arkadaşlar have ile has farkı nedir, hangisi nerede kullanılıyor

• @Murat-4 Kanka FK Language kanalından şu videoyu izlemeni öneririm

Aslında olay şu sekilde;

I
    You
    We = Have
    They

He
    She = Has
    it

• @Olası-Jonny istenilen özelliklerin hepsi var teşekkür ederim

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş çok önceden bir siteye denk gelmiştim sol altında konsoloslukların sayıları yazıyordu hangi ülke hangi case numbera kadar gelmiş hangi numaralar AP olmuş diye o siteyi biliyor musunuz ben bir sefer görüp kaybettim bir daha da denk gelemedim

• @Darko, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bu arada dv-2024 kazanan sayısı açıklanmış, aşağıdan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
    Türkiye'den 3600 kişi kazanmış.

Yunanistan'dan sadce 66 kişi kazanmış olması bir benim mi ilgimi çekti?

• @Uçan-hollandalı ikiside sahip olmak dimi

• @Murat-4 Evet ikiside sahiplik anlamları veriyor artı olarak farklı konularda da kullanımı mevcut örn. zorunluluk ve geçmişin geçmişi gibi, fakat şuan da sahiplik olarak bilip daha sonrasında üstüne katarak ilerletecegin için hiç kafan karışmasın 👍

IMG-20220829-WA0000_092406.jpg

Burada bütün dil bilgisi yapıları mevcut, bir yandan da bu resim ile aklına takılanlara bakarsın.

Son olarak aşağıda bağlantısını paylaşacağım sitenin mobil uygulamasi mevcut, telefonuna indirirsen çok büyük faydasını görürsün. Kelimelerin üç farklı aksanda seslendirmeleri mevcut ve kelimenin hangi sektörde hangi anlamlarda olduğuna kadar gösteriyor. Yıllardır kullandığım bir uygulama ve fazlasıyla memnunum

https://tureng.com/tr/turkce-ingilizce

• @Uçan-hollandalı sen oraya have been yazmışsın aklıma direk have been not selected geldi 😂 alakam bu kadar.

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ayvalik10 yeniler bildiğim kadarıyla yoklama kaçağı görünüyor sadece, yakalama kararı v.s olmuyor, eskiden oluyormuş galiba sen kaçaksın diyerek inzibata teslim etmeler falan.

Evet olmuyor ama olurda cikarsa iste. 😃 askerlik durum belgesi alamiyorsun:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

161

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.3k

| | | |