DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @edanurhk green card başvurusu

• @kaygu sistemde randevu olmadığı için olabilir mi sizce ? 🙂 ara ara dediğiniz 1-2 ay bekliyor insanlar

• Herkese selamlar dun ank ile baslayan case numarasını aldım sonunda ☺️ kontrol ettigimde in transit olduğunu gordum sanırım dosyam Ankara geldiginde bana gerekli belgeler icin mail olarak gelecek öyle değilmi? yaklaşık 37 gun icinde aldım case numrasini ama iki defa sorgulama yaptıktan sonra case numaramı aldım bekleyen varsa 30 gun dolduğunda sorgulama yapmanızı öneririm herkese sevgiler💐

• @Handan-krks evet mail size ya da nişanlınıza gelecek yakında gönderirler hayırlı olsun. Ds160ı şimdiden doldurabilirsiniz

• @ismailbrn Bugun ready oldu. Cok tesekkur ederim. :)) Ama hangi belgeleri hazirlayacagimi bilmiyorum. Bunu bana haber verecekler mi?

• @findiklahmacun pasaport teslim yerini konsoloslukta seçiyoruz öyle değil mi ? Birde belge gönderilecek olan ptt şubesini seçip ertesi günü Ankara'dan almak mümkün mü sizce ? vizeyi aldıktan sonra Usa'ya gitmek için beklememize gerek var mı yoksa hızlı bir uçuş planı yapabiliyor muyuz ? bilginiz varsa sevinirim

• Merhaba, hiç haftasonu randevu açıldığı oldumu? Bilen varmı?

• Yakin zamanda mulakat alan arkadaslar hangi aya randevu buldunuz?

• @pelin-dikmen hayır ais üzerinden pasaport yerini seçiyorsunuz mülakata 24 saat kala o seçenekte kapanıyor. Ankara da kalsanız bile alamazsanız. En iyi ihtimalle 2 gün. 6 ay giriş süreniz var. Vize 6 aylık.

• Ekran görüntüsü 2023-09-22 212843.png aslında ben bundan bahsetmek istemiştim vize belgelerinin teslim edileceği yer olarak sadece 2 seçenek var bu normal mi ? bu pasaportun bana vize basıldıktan sonra göndereleceği adres mi ?bundan emin olmak istedim

• @flyin merhaba acaba ne yaptınız bu askerlik durumunu bende aynı durumdayım şuan sizin gibi

• @pelin-dikmen evet değiştirmişler bu ekranı önceden farklı yerlerde seçiliyordu ya da başka bir yere taşımışlardır sayfada. Ankara veya İstanbul hangisini seçerseniz oraya gönderiyorlar pasaportu.

• @ob16222, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@Handan-krks evet mail size ya da nişanlınıza gelecek yakında gönderirler hayırlı olsun. Ds160ı şimdiden doldurabilirsiniz

Ds160 formunu kendim ve çocuğum icin ayrı ayrı yapmamız gerekiyor değilmi? birde hesap nasıl aciliyor e-mail geldikten sonrami hesap açabiliyorum? bugun ready oldu dosyam ama daha nişanlım benim bilgilerimi iletmedi ankaraya nasıl ileteceğimize dair bir email gelmedi nişanlıma.

• @Handan-krks evet siz ve sizinle birlikte mülakata girecek çocuğunuz için ayrı ayrı dolduruyorsunuz onlar size ulaşır merak etmeyin 🙂 mail gelse de gelmese de önemi yok hesap açtığınız da açtığınız mail adresi üstünden ulaşırlar nişanlınız üstünden ulaşırlar telaş yapacak bişey yok , ais üzerinden immigrant sekmesi var oradan hesabınızı açacaksınız. Bir an önce ds160 doldurup , hesabınızı açıp randevu bakmaya başlayın. Siz sanırım k1 yerine k2 türüyle başvuru yapmış olmanız lazım çocuğunuzdan dolayı. Vize türünden tam emin değilim randevu aldıktan sonra çocuğunuzu da ödeme yapıp randevuya ekleyeceksiniz tam prosedürü bilmiyorum bu konuda.

• @ob16222 çok tesekkur ederim hesap açıp DS160 formumu dolduracağım hemen ve umarım randevu bulurum kısa zamanda ☺🙏

• Günaydın arkadaşlar NVC den nişanlıma gelen ANK ile ilgili mail PDF üzerinde soyadımda 1 kelime eksik görülüyor bunu nasıl düzeltebilirim? Bu eksiklik vize almama engel olur mu?

• Herkese Merhaba.forumdaki yorumları okuyorum ama bazı yorumlar kafamı karıstırdı..Sunu sormak istiyorum dosyam hazır randevu tarihimi alacağım. Hazırlayacağım evraklarda nişanlımın bosanma belgesi İyi niyet dilekçesi ve I 134 formunun kesinlıke orjınal mi olması gerekiyor..mail yoluyla olmaz mı .. Nişanlım bana ABD den başvuru yaparken zaten bu evrakları kendi hazırladıgı dosyaya koydugunu soyledı.o dosya da Ankaraya gidecek gerek yok dedi.çok kararsızım sadece çıktılar yeter mi .. Lutfen yardım Tesekkurlrr 🙏🙏🙏

• @caglaaksu boşanma belgesinin orijinalini görmek istiyorlar. Ben risk alıp kopyasını götürürüm derseniz siz bilirsiniz. Size gönderdikleri listede de Orjinal diye belirtmiş olmaları lazım. Bizim ne dediğimizin pek bir önemi yok listeye göre hazırlayın. Diğerlerini çok takmıyorlar. İyi niyet vs.

• Randevuyu aldiktan sonrami hangi belgeleri goturucegimizi yazan mail bize geliyor arkadaslar?

Benzer Başlıklar

• 57
  • 3
  • 1480
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

159

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.4k

| | | |