DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ibrahimgvrk evet 5000 case numarasına kadar dağıtım olabilir anlamına geliyor

• @Revolter Muhtemelen Aralık ile şubat arası current olacağız. En rahat dosya taşıyacağımiz ülke ne zaman belli olur neye göre bakacağız? Mesela bu sene umman,hong kong ve viyanaydi,önceki sene Hindistan vardi vb. Bu sene hangisi olacağını ne zaman anlariz ?

• Herkese Merhaba, 32xx sıralı kazananım başvuruda bulunduğum mail adresine bir türlü ulaşamadım mülakat tarihini başka ne şekilde öğrenebilirim acil yardım edebilirseniz sevinirim.

• @mehmetatal Merhabalar, öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

• @Arda-Kaymaz Bu sorunuzun bence asıl bilinmeyeni ne zaman sorusu değil, çünkü bu konuyla alakalı spesifik bir tarihin veya bir zaman aralığının olması mümkün değil. Eğer olur da bizleri kabul edecek konsolosluklar var ise bu konsoloslukların bulunduğu ülkeleri ancak kapılarını çalıp içeri buyur edilince öğreneceğiz.

• @Arda-Kaymaz Aslında dosya taşıma işinde her sene farklı ülke konsoloslukları iyi performans gösteriyor. Önce ki sene barbados çok iyi performans gösterirken bu sene Avusturya ve Umman oldu ama bizim dönemimizde yani 23 talihlileri arasında kimse Barbados’a dosyasını taşıyamadı. Bu yüzden dosya taşımış ülkeler arasında sınırlı kalmayın elinizden geldiğince ilk etapta vize istemeyen bütün konsolosluklara mail atın.

• @lumos Cevabiniz icin tesekkur ederim. Visa Bulletin For October 2023 linkinde Ekim icin Avrupa'da CN 4.500 sinir olarak belirlenmis. Bu Ekim ayinda mulakata girecek son kisinin 4.500 CN oldugunu mu, yoksa mulakat daveti alacak son kisinin CN 4.500 oldugunu mu gosteriyor? Bu bana biraz surpriz oldu acikcasi, cunku okuduguma gore son birkac senedir dosya numarasinin hicbir onemi kalmadigi, DS-260'i erken dolduranin daha erken mulakat alacagi yaziyordu.

• @bbsrn aslinda her ikisi de degil, avrupada herhangi bir ulkedeki Cn 4500 ankaradaki Cn 1000 den daha once mülakat alabilir.

• @jtcarlos Haklisiniz. Biz Hollanda'dan toplam 39 kisi cekilisi kazanmisiz. Turkiye'de herhangi bir ilcede bundan daha fazla kisiye cikmistir 🙂 Bu durumda tabii ki konsolosluklarin islem hizi farkli olacaktir. Maili alana kadar hicbir sey soyleyemeyiz gibi.

• @bbsrn geçen sene düşük case numberı olup geç ds-260 dolduran ve milakat alamayan birçok kişi oldu dikkat edilmesi gereken bir durum

• Merhaba ben greencard kazandım fakat kıbrısta yaşıyorum ve başvuruda bulunurken türkiyedeki adresimi girmek zorunda kadım son gündü ve buranın posta kodunu kabul etmiyordu ds260 formunu doldururken buradaki adresimi ve türkiyedeki adresimizide yazdım. Türkiyedeki adresimin çocukluğumundan beri aileme ait olduğunu belirttim. Bu konu süreci olumsuz etkiler mi?

• @Busem-Ateş etkilemez rahat olabilirsiniz. Adres bilgileri çok takıldıkları bir durum değil.

• merhabalar mülakat yerimi nasıl değiştirebilirim istediğim ülkeye alabiliyormuyum bilgisi olan var mı?

• @sean_86 teşekkür ederim ...

• @Busem-Ateş
    Ds260 erken doldurup geriye kalan bilgileriniz girin kabul edilmeyeni o şekilde yapabilirsiniz

• @Busem-Ateş Yaşadığınız adresleri çok detaylı incelediklerini düşünmüyorum

• Umarım ankara bu ay mülakat dağıtım yapar es falan geçmez

• @symbi0te umarım , galiba ağustos ayında 2 gün sonrasında dağıtıl yapmıştı, belki yine o şekilde yapar ( yapsında yeter )

• @symbi0te heyecanla birileri 'mulakat maili aldim' yazsin diye surekli bakiyorum ama ses seda yok henuz.

• @Umut-Şele @jtcarlos herkes benim yazmamı bekliyormus pusuya yatmış herkes bende sizin gibi birileri yazsın diye bekliyorum yada en azından kafamızda bir rakam olussun istiyorum kaça kadar verilir diye

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.5k

| | | |