Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @About-You çok güzel haber 🙂 bende 13'ünde gidiyorum, 1 hafta kalarak başvuru yapacağım 🙂

• @ogün-burak bende 13 ünde gidiyorum sizinki hangi uçuş 🙂

• direkt uçuş, Montreal'a 🙂

• Arkadaşlar merhaba, bende hep olumlu düşünerek başvuruma devam ediyorum ancak bir sorum olacak ; bu red verme olayı gerçekten can sıktı, red alan bir tanıdığınız var mıdır ? -miş -mış'lı cümlerlerden gına geldi içim karardı 🙂

• @mhmt tekrardan hayırlı olsun. Bizde bekleyelim bakalım zaman ne gösteriyor

• Ben de 16sında gidiyorum Toronto da olan varsa bi kahve içebiliriz

• Örneğin vize başvurudan red aldık 2. Başvuru yaktığımızda tekrar parmak izi ve biyometrik veriliyor mu? 13 yaş çocuk için verilmiyor biliyorum doğru mudur ?

• arkadaşlar aranızda devlet memuru olup ta çalışma iznini alıp istifa edecekler var mı?
    Bir konu da izlediğimiz videolarda hiç mühendislik yapan burda kariyerini bırakıp gidenler yok bana denk gelmemiş te olabilir. sizin tecrübeniz ya da tanıdıklarınız var mıdır

• @nbbyr ben mühendisim, eşim de mühendis. Orada kalıcı olarak bulunan mühendis arkadaşlarımız da var.

Çok Memnun olanları var, döneceğim diyenler var. Hepsi mühendis seviyesinde iş buldu, hepsinin ortak noktası şu: ilk 6-12 ay çok zor, gerçekten zor.

• @beklee çok teşekkür ederim. İnşallah en yakın zamanda sizde olumlu dönüş alırsınız 🙏🏻

• Arkadaşlar selam çalışma iznim az önce onaylandı. !!!

Tüm süreç;

• 23 Haziran - Başvuru
    • 8 Eylül - Correspondence Letter
    • 11 Eylül - Valid Document kısmında sonuç onayı
    • ? - In Canada Approval Letter

• @About-You Yolunuz açık olsun umduğunuz her şey sizi bulsun🙏🏻

• Merhaba arkadaşlar; TS2023 başvurusunda red alanlar için toplu dava açılacak. Lütfen bu videoyu izleyin çevrenizde red alanlar varsa ulaştırın. Av. Vakkas bey cuma günü ellerine ulaşan redler ile toplu olarak davayı başlatacak . Bilgi ve mail icin bilgileri bırakıyorum.

• Toplu davaya başvuru ve bilgi için: Av. Vakkas Bilsin-Lewis&Associates LLP [email protected]

• @Batın-Çolak başvurunuz red geldiyse ya da farklı vize türüne başvurunuzda biometrik tekrar verilmiyor. Biometriğiniz 10 yıl geçerli.

• Paranızı avukatlara yedirmeyin, hele böyle bir durumda ölü yatırımdır.

• ⭐⭐

@mhmt Tebrikler, ne kadar sure ve ne amacla kalacaksiniz bilmiyorum ama eger sadece turistik bir ziyaretse; 12 Eylul itibari ve donus tarihinizden de bir gun sonra tarihli bir sigorta yaptirmanizda fayda var, Butun bankalarin calistigi kurumlar yardimci oluyor, butcenize uygun her hangi biri olur. Iyi yolculuklar.

• @About-You Çokçaa tebriklerr yolunuz açık olsun herşey gönlünüzce olsun . Darısı başımıza Amiin 🙂

• @Seda-Uysal-Avcı teşekkür ederim Peki parmak izi için gerekli belgeler nelerdir ? Tüm vize başvuruda yüklenen belgeleri vfs global verecek miyiz

• Herkese merhaba son günlerde pasaportunu teslim alan oldumu?
    25 ağustosta pasaportu vfs İstanbul'a teslim ettim .
    18 gün geçmesine rağmen hala basım aşamasında gösteriyor.
    Yakın zamanda pasaportu teslim alanlar ne zaman teslim ettiler acaba pasaportlarını vfs ye.
    Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.5k

| | | |