DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar open work permit başvurusu yapmak için Kanada'da olacağım 25 Eylül'den önce. Owp onaylandıktan sonra belgelerin postalanacağı Kanada adresi gerekiyor ve danışmanlar bunun için yüksek ücret istiyor. Kanada içerisinde başvurup Tr'ye geri dönenler nasıl hallettniz bu işi ?

Bir de başvurunun online yerine posta aracılığı ile yapıldığında 15 günde sonuçlanabileceği yazılmış. Bu kesin mi bir doğruluğu var mı ?

Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim

• @nbbyr hava yoluna göre değişiyor.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @joker00 sanal adres saglayan yerler var onlardan hizmet alabilirsin.

esas önemli konu kanada icinden ts2023 basvurusu yapıp kanada dısına cıkmak neticeyi etkiliyor mu ? henuz bu konuda net bilgi yok... onay alamayanlar varmış son gunlerde duyumlar alınıyor.

• @i-wanna-go-to, içinde söyledi: Kanada Turist Vizesi Başvurusu

@joker00 sanal adres saglayan yerler var onlardan hizmet alabilirsin.

esas önemli konu kanada icinden ts2023 basvurusu yapıp kanada dısına cıkmak neticeyi etkiliyor mu ? henuz bu konuda net bilgi yok... onay alamayanlar varmış son gunlerde duyumlar alınıyor.

Teşekkür ederim cevabınız için. Sanal adres derken postanın sonuçta oraya gitmesi lazım. Ama dediğinizi araştırırken ondan hariç şöyle bir şeye denk geldim. Postal box diye. Bunu kiralıyoruz, posta buraya geliyor. Adres diye bunu yazsak olur mu acaba ? Ama formda da hem posta adresi hem oturum adresi soruluyor. Oturum adresine ne yazacağız ama Kanada adresi mi yazacağız Türkiye adresi yazsak sorun olur mu acaba ?

• @joker00 Nereye gideceksniz kaç gün kalacaksınız yer konusunu hallettiniz mi

• @nbbyr, içinde söyledi: Kanada Turist Vizesi Başvurusu

@joker00 Nereye gideceksniz kaç gün kalacaksınız yer konusunu hallettiniz mi

3 gün kalacağım, Airbnb tuttum Toronto'da. Çalışma izninin postalanacağı adresi ayarlayamadım maalesef.

• @joker00 basvuru yapıp kanada dısına cıkma konusunda tam net bilgi yok..Neticeyi negatif etkiler mi ? belli değil. ve bu sekilde basvuranlardan negatif sonuclar duymaya basladık

• @joker00 Montreal e gidip karayoluyla ottowa ya da toronto ya geçmek mantıklı mıdır çünkü montreal e uçak bileti daha uygun sanki

• Şu an VFS nin önündeyim. Nedense Oldukça kalabalık. Acaba Hep böylemiydi yoksa bu programdan dolayımıdır
    Edit: anladım burası sadece kanadaya bakmıyor heralde pek çok ülke var.

• @joker00 Vizeyi almışsınız. Canada biletlerini almışsınız. Kalacak yeride bulmuşsunuz.

Tüm bu adımları yaptıktan sonra sırf adres konusunda OWP başvurunuzu riske atmayın.

Ben yerinizde olsa 650 CAD ı verip danışmandan hem başvuru için destek alıp hemde adres işini çözerdim.

• Temmuzun 10unda parmak izi verdim. Hala pasaport istemi gelmedi. Bende eğer ayın 25ine kadar yetişirsem geri gelmeyi düşünmüyorum riske atmamak adına.

• @cruelboys 22 ağustosta vize onay geldi, 23 ağustosta pasaport teslim ettim. Hala pasaportlara vize basılıp geri gelmesini bekliyoruz.

Bu sıralar pasaportunu geri alan var mı?

• @nbbyr pasaportunuz geldi mi? Ne kadar sürdü pasaport tesliminden sonra gelmesi, bir de kendiniz mi kargolamıştınız?

• 4 ağustosta başvurdum 7 ağustosta parmak izi verdik depremzedeyiz, herhangi bir cevap yok hala

• @A-K-0 04 ağustosta gönderdim 29 ağustosta geldi

• @cruelboys sizin ki neredeyse 2 aya yakın süre olmuş, inş en kısa süre sonunda hayırlı olarak sonuçlanır.

Bu süre zarfında konsoloslukla iletişime geçtiniz mi, ne zaman sonuçlanacağını öğrenebilmek için herhangi bir şey yapabiliyor muyuz?

• @grounddreamer
    dostum sen danısman reklamımı yapıyorsun ? Birde tam spesifik ucret belirtmissin.. ????

zaten ts2023 cok iyi pazarladılar..kanada ya turist gelip basvuru yapıp geri donersiniz ve kesin 3 yıl calısma izni alırsınız minvalinde algı yonetimi yeterince yapıldı..ama gercekte negatif neticeleri duymaya basladık...basvuru yaptıktan sonra kanada dısına cıkmak buyuk risk ve hata...
    magdur olan cok kişi var
    resmi bir kaynak gosterebilirmisin ? basvuru yapıp daha sonra kanada dısına cıkabilirsiniz acıklaması yapan ?

• @joker00 basvuru yapıp kanada dısına cıkmak buyuk risk !!!
    son gunlerde bu minvalde basvuran ve netice negatif olan duyumlar almaya baslandı.
    her basvurana 3 yıllık calisma izni veriliyor ve netice belli olana kadar kanada icinde kalma sartı yok v.b. ile pazarlama soylemlerine cok inanmayın

tek resmi kaynak kanada hukumeti ircc canada.ca tum bilgileri detaylı incelerseniz boyle bir acıklama yok.. basvuru yapıp kanada dısına cıkabilirsiniz asla acıklanmamıs.
    resmi bir kaynak gosterebilirmisin ? basvuru yapıp daha sonra kanada dısına cıkabilirsiniz acıklaması yapan bilgi, yazı v.s. ?

Benzer Başlıklar

• 12
  • 4
  • 8
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

169

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.6k

| | | |