DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @onuronur sistem bakımdadır , telaşını anlıyorum ne zaman başvurduğunu hatırlamıyorum ama 1 seneni kafadan sil , 1 seneden önce o yazı değişmeyecek hiç bişey yazmayacak orada gördüğünden farklı. zaten herhangi bir olumsuzlukta size ulaşacaklar ek kanıt talebi vs. O yüzden çok düşünme neden böyle oldu acaba aksilik mi var diye. Dosyanız kabul olduysa her şey yolunda demektir. Gerisi beklemek

• @ob16222 çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için 🙏

• Bu ileti silindi!

• Merhaba arkadaşlar.
    Dün itibariyle (24/08/2023) Allah'a şükürler olsun ki vizem onaylandı. Darısı tüm vize bekleyen arkadaşlara İnşallah. Benim, mülakata girecek arkadaşlara naçizane tavsiyem öncelikle çok sakin ve doğal davranmaları olacak. Çünkü kesinlikle dikkatimi çekti ki vücut dilinize çok dikkatlice bakıyorlar. Sırada beklerken mülakatta olan insanları ve görevli memurları çok iyi takip ve analiz ettim. Ayrıca, siz her ne kadar doğruları ve gerçekleri söyleseniz bile heyacandan dolayı şaşırma, unutma, takılma gibi şeyler olduğu an mülakat uzuyorda uzuyor. Tabi görevli memurlarda haklılar çünkü evlilik simsarlığı yapan insanlar varmış ve her şeyden emin olmak istiyorlar. Benim görüşmem 5 dakikaya yakın sürdü. Önceden evlilik yaptığım için özellikle bununla ilgili bir çok soru sordular. Ve nişanlınızla ne zaman nerede nasıl evleneceksiniz tarzı sorular. Benim için oldukça kolay bir mülakat oldu çünkü planlarımız ve dolayısıyla bütün cevaplarım zaten hazırdı. Daha sonra bir kaç soru hepsi bu kadar. Herkese iyi şanslar diliyorum. Sevgiler, Saygılar.

• @suat-mavi Tebrikler. Sizin adınıza çok mutlu oldum. İngilizce bilmiyorum. Mülakatta türkçe konusabilirmiyiz?

• arkadaşlar vize ücretini Amerikan debit kart ile ödeyen var mı ? herhangi bir sorun yaşayan oldu mu ödeme sırasında önlem almak için soruyorum 🙏🏽

• @zeynepaydın Çok teşekkür ederim. Darısı sizinde başınıza inşallah. Evet Türkçe konuşabilirsiniz. Zaten hangi dilde konuşmak istediğinizi soruyorlar ilk başta.

• @pelin-dikmen yeriniz de olsam türk kartlarından biri ile öderdim.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• merhab ds160 sonrası submit yapamıyorum ? ne yapmam gerek acaba ds 160 formun suresi mi geçti? yeni bir form mu doldurmak gerekiyor.? bilenler yanıtlarsa sevinirim

• @ny34ist 30 günü geçti mi?

• @ny34ist yeni form doldurun.

• @ny34ist Ds160 eksiksiz hatasız tam olarak doldursanız bile formu bilinmeyen bir sebepten dolayı gönderemiyorsunuz maalesef. Daha önce bunu yaşayan insanlar var hatrı sayılır sayıda. Formu tekrar doldurmanız gerekiyor ama unutmayınki bir yada bir kaç defa yine gönderemeyebilirsiniz. Sabırlı olmalısınız. Fotoğraf yüklerkende bilinmeyen sebeplerden dolayı kabul etmiyor ama sürekli sürekli deneyince kabul ediyor ilginç 😀

• Merhaba 83 gündür gönderdiğimiz eksik evrakla alakalı geri dönüş almadık. araştırmamıza göre maximum süre 60 gün ama bizim bi hayli gecikti. Bizimle aynı sorunu yaşayan var mı aranızda? 9 hazirandan beri RFE onayı bekliyoruz.

• @DOGANLEYLA endişe etmenize gerek yok o bilgi güncel değil artık +90 günü bulabiliyor bazen k1 dosyalarında istenilen evrakı gönderdiyseniz beklemekten başka bir seçeneceğiz yok ya da Amerika’da ki nişanlınız uscis customer supportu arayıp dosya ile bilgi almayı deneyebilir çok bişey beklemeyin ama karşıda ki memur da level 1 , memura bağlanmak için ilk çıkan ses kaydına pass info veya schedule a new appointment diyerek bağlanabilir onun dışında bağlanmanız imkansız gibi bir şey. Sizden wac numarasını isteyecek yanınızda hazır bulunsun. Süreçte başarılar

• @ob16222 Nişanlımın bulunduğu eyalette göçmenlik biriminde çalışan birinden destek almaya başladık ancak oda e mail atıp sadece süreçle ilgili bilgi alabiliyo. umarım biran önce yanıt gelir. teşekkür ederim geri dönüşünüz için...

• @DOGANLEYLA, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Merhaba 83 gündür gönderdiğimiz eksik evrakla alakalı geri dönüş almadık. araştırmamıza göre maximum süre 60 gün ama bizim bi hayli gecikti. Bizimle aynı sorunu yaşayan var mı aranızda? 9 hazirandan beri RFE onayı bekliyoruz.

Oldukça uzun bir süredir bekliyorsunuz. Mutlaka inquiry yapın haftada 2 defa.

• Merhaba arkadaşlar. Nişanlım boşanma belgesi dışında bana, diğer belgeleri de orjinal gondermeli mi? Mesala dogum veya maas bordrosu?

Benzer Başlıklar

• 57
  • 3
  • 1485
  • 116
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |