DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @zeynomistan kesin bir şey demiş olmayım ama galiba bank of America saving hesabınıza yatırdığınız parayı baz alarak limit belirliyormuş. Yatırdığınız parayı 5 6 ay kadar depozito olarak alıyorlarmış

• ⭐⭐⭐

@zeynomistan ben banka memuruna sorduğumda kartın onay almasıda miktarınıda neye göre karar verildiğini bilmediklerini söylediler tabii ki hesapta bulunan para, tahmini yıllık kazancınız vs etkilidir bu durumda. Ama eşimle ben birlikte başvuru yaptık tahmini yıllık gelir aynıydı hesapta bulunan paradada aramızda bir kaç bin dolar fark vardı sadece o onay alırken ben red almıştım mesela ilk başvuruda

• ⭐⭐⭐

@ozgurcc bahsettiğiniz secured kart için geçerli. Sizin belirlediğiniz limiti hesabınızda bloke koyarlar ve o miktarda kredi kartı verirler

• Benim numaram 17 binlerin başında ve halen tarih vermediler. Kafayi siyirmak üzereyim.

• @Ceren-Ozbek Oncelikle Tebrikler . Nisan ayinda parmak izi verdiyseniz , bugun yarin mulakat almaniz gerek . Hatta almis olmaliydiniz ? USCIS e telefon edip Dosyanizin durumunu sorun , ticket acin ve artik Senatore de yazin . Zaman az kaldi ..

• @Figen mulakat almadim RFE gondwrdiler evliligimi kanitlamam icin 1 hafta olmustur gondereli bekliyorum detaylari AOS adi altinda yazdim ben EAD ve SSN mi de aldim RFE ile ayni gun bakalim ne zaman donecemler senator e de yazdm bu arada bana birkere form alindi tesekkurler yazdilar baska da geri donus yapmadilar.

• Az önce benim ve eşimin greencard onayı geldi buarada eşim f1 vizesini kaybetmiş ve iltica başvurusu yapmıştı herkes bize olmaz diyodu bugün bu haberle belki diğerlerine de umut olur 🙏🏼 umarım herkes bugün itibari ile güzel haberi alır

Dosya Numarası: 2023EU27XXX
    Dv fee payment: 18/05/2022
    Dv fee receipt notice: 07/06/2022
    NOA letter received : 24/03/2023
    Biometrics notice : 12/04/2023
    Bio scheduled date: 28/04/2023
    EAD received date: 03/08/2023
    SSN received date: 04/08/2023
    RFE recevied date: 04/08/2023
    Green Card approved: 19/08/2023

• Ceren-Özbek Vizeniz hayırlı olsun.

• @Emre-Kurtulmuş Peki Emre Bey ev almak için kredi notu ne kadar süre sonra oluşmaya başlar biliyo musunuz

• ⭐⭐⭐

@zeynomistan FICO skorunuz kredi kartı aldıktan 6 ay sonra oluşmaya başlıyor ama ev almak ev için düzgün bir puan oluşur mu ama o süreçte onu bilemiyorum

• @Emre-Kurtulmuş En çok masrafta ilk zamanlar yapılıyo halbuki tam kredi notu oluşturmalık. Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için 🙏

• Herkese merhaba.
    Dv2023 talihlisi olarak bu gune kadar Ankara dan mail bekledik, ağustos ayının sonuna yaklaşmışken henüz bir gelişme yaşanmadı, bu tarihten sonra eylül ayı için Ankaranın mülakat tarihi verme ihtimali var mı? Dosya taşımak için geç kalmış olabilirim miyiz? Aos yapmak için geç kalınmış olabilir mi? Bu tarihten sonra yapılacak en doğru hamle ne olur yardımlarınız için teşekkürler saygılar.

• ⭐⭐

Merhaba,

@fly_90, içinde söyledi:

..., bu tarihten sonra eylül ayı için Ankaranın mülakat tarihi verme ihtimali var mı?...

Bu ihtimal verilere gore dusuk olsa da teknik mahiyette imkansiz degil ama Ankaraya Guvenmeyin.

@fly_90, içinde söyledi:

...Dosya taşımak için geç kalmış olabilirim miyiz?...

Son iki aydir dosya tasiyabilen olmadi, bu nedenle gec kaldiginizi soyleyebilirim, ama son haftalar diye belki yesil isik yakilabilir hic beklemeden denemenizi tavsiye ederim.

@fly_90, içinde söyledi:

...Aos yapmak için geç kalınmış olabilir mi?...

Bunun icin de sure acisindan dezavantajlisiniz, lutfen ilgili basliga bakin: AOS .

• @fly_90 Bence hiçbişe için geç değil.

• @fly_90 En azından kolay pes etmemiş, denemiş olursunuz

• @Ceren-Ozbek tebrikler.

• @sumeyyenur hahahah çok güzel bir yaklaşım olmuş bizim duruma 🙂

• Genelde amerika türkiye diplomalarını kabul etmiyor edilenleride ( mesela hemşire lisans diploması olan kişi orada belli eğitimden sonra hemşire yardımcısı oluyor)acaba önlisans diplomalarınının geçerliliği ne ?

• Selamlar arkadaşlar. Case number : 152XX hala mülakat beklemekteyim. sizce Eylül ayına kadar mülakat çağrısı alabilir miyim ? tecrübeli arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak isterim. şimdiden çok teşekkürler.

• ⭐⭐

@eipeksen Merhaba, oncelikle lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin.

Ankara Konsolsolugu'nun ve tum dunyadaki konsolosluklarin DV2023 performanslari icin bu websitesine bakabilirsiniz.
    Bununla birlikte DV2023 Turkiye tablosuna da goz gezdirip kendi dosyaniz icin tahmin yurutebilirsiniz.

Esenlikler,

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

93

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.6k

| | | |