Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sumeyyenur Bu benim aklıma niye gelmedi. 😁

• @Serkan-YILDIZ Biz şahsen kurban kestirmeyi düşünüyoruz 😁 Biz Amerika'ya taşınıyoruz diye hayvan neden canından oluyor onu bilmiyorum ama 🤡

• @sumeyyenur Kan akmasın yazıktır. Ben giderken hangi eşyamı kime vereceğimi düşünüyorum. Sadaka yerine geçer sanırım. 🤞

• Ais kaydı oluşturdum çıktı aldım arkadaşıma bilgilendirme videosu çekmek için başka bilgisayardan giriş yaptım yanlış şifre girme sebebiyle ais panelim kilitlendi sanırım anasayfada isim soyismim mail adresim den başka birşey çıkmıyor ne yapmalıyım ?

• ⭐⭐⭐

@ccengizz1881 müşteri hizmetlerine ulaşıp yardım isteyebilirsiniz

• Evet MH yi aradım sorun yok dediler fakat panelim değişmedi bakalım mulakatt da ve sonrasında anlaşılır yazarim

• @Berkay-BHR Tebrik ediyorum, Amerika hayatınız için bol şans ve başarılar dilerim.

• @sumeyyenur aa biz de adak adamistik şimdi bunu görünce aklima geldi. Gitmeden kestirmek lazım 🙂

• @Gokhan-Eke istenen evraklar belli zaten, eksik evrak olmamasına dikkat edin. sponsor olarak ailenizden gosterebileceginiz biri varsa iyi olur. Sponsorun bütün mal varlığı hesap dokumleri vs isteniyor tabii. Banka hesabınıza yuklu olmayan miktarlarda ve nereden geldigini aciklayabileceginiz sekilde para atarak biriktirmeye baslayabilirsiniz. En onemlisi ise bir niyet maktubu yazarak gidiş sebebinizi ve orada kalmayıp ulkenize geri doneceginizi ikna edici bir şekilde anlatmaniz.

• @Berkay-BHR tebrik ederim vizeniz hayirli olsun

• @sumeyyenur Acaba bizde böyle adak falan adadık mı yaa🙄 Yapmış olabiliriz çünkü😀

• @zeynomistan süreçte o kadar stres yaşadık ve almak istedik ki, her şeyi adamış olabilirim 😅

• @senamd ben de 3 tane horoz adamıştım kesmenin vakti geldi sanırım 😂😅

• Selam! Bizim bu sefer Maskata yolculuk benim için aşırı zor geçti.. uçakta bile sıcaktan ve havasızlıktan çok kötü oldum..( bir kaç sefer kustum bile) otelde de..biz de Dallas Texas düşünüyoruz…orası da sıcak..umarım iklim bana çok kötü gelmez ya. Baya endişelendim bu sefer..acaba başka yere mi gitsek..🙃

• @ozzgedenizz evet evet gitmeden halledin amerikada zor olur kurban kesmek 😅

• @incomprisa Bizde Atlantaya gidicez kuzenimiz orda. Sıcak olayından bizde endişeliyiz ama evden çıkıyosun arabaya biniyosun her yer klima diye sıkıntı yok diyolar. Sizi biraz stres endişe falan da etkilemiştir Amerikada öyle olmaz😀

• @zeynomistan teşekkür ederim. Evet doğru, 1,5 sene bu bitmeyen stres var..mülakat alır mıyız diye.. şimdi az kaldı. Vizeler alalım da sonradan adım adım her şey çözeriz inşallah

• @zeynomistan zeynep hanım atlantanın hangi bölgesine gitmeyi düşünüyorsunuz?

• @senamd Cumming e gidiyoruz. Sizde mi Atlantaya gidiceksiniz yoksa 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.5k

| | | |