Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @onuronur noa1 sizin dosyanızın karşı taraftan teslim alındığı tarih.size wac ile başlayan bir numara vermiş olmaları lazım o numara ile sisteme girdiğiniz de şu tarihte dosyanızı aldık diye bir mesaj var O tarihten itibaren saymaya başlayın bu sürede uzayabilir de kısabilirde tamamen dosyaya bağlı.onay aldığınız tarih de noa2 tarihi olacak. Nvc süreci sonra başlıyor noa2 den hemen sonra. Onun içinde bir 3 ay sayacaksınız. Sonra randevu artık şans işi hemende alabilirsiniz şansınıza açarlar ya da 2-3 ay bekleyip de alabilirsiniz ortalama başvurudan vizeyi alana kadar herşeyin yolunda gittiğini varsayalım 17-18 ayda sonuçlanır. Belki ilerleyen dönemlerde mucize olur süreç kısalır adınıza. Ama şimdilik 17 ay olarak düşünün vizeyi elinize almayı.

• @ob16222 wac ile başlayan numara nisan 20 sinde verildi anladığım kadarıyla noa1 bu oluyor doğru mu şimdi noa2 yi bekliyoruz zannedersem. Bu arada verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum üstadım 🙏

• @onuronur Kasım 2022'de yaptık bizde hocam keşke dediğiniz kadar hızlı olsa😅

• merhabalar ben nişanlı vizesine başvurmayı düşünüyorum kız arkadaşım 3 senedir amerikada ve greencard sahibi ve bende bulgaristan vatandaşlığına sahibim düşüncemiz ya nişanlılık vizesine başvurmak ya da turist vizesi ile amerikaya gidip orda evlenmemiz ama hangisinin kolaylık sağlayacağı ve zorluk sağlayacağı hakkında aklım karmaşık bilgi sahipleri cevaplayabilirse çok sevinirim

• Arkadaşlar merhaba
    Boşanma kararı ve şerhlini ingilizceye çeviri yaptırdıktan sonra noter onayına ve apostile gerek var mı?

• Merhaba,
    K1 Nisanlilik vizesi ile Abd'ye gelip Nisan ayinda Aos basvurusunda bulunan bir arkadasimizin dosyasi, Mayis ayinda parmak izi verdikten sonra "Mulakat tarihi olusturuldu" olarak degisti ve yeniden bir kac form doldurmasi istenip Agustos sonuna mulakat tarihi verildi. Daha once basina buna benzer bir durum gelen var mi ? Mulakat istenmesinin sebebi ne olabilir yardimci olabilir misiniz ?
    Konusu Aos basligina da yazdim fakat kimseden bir cevap alamadim. Belki buradan bilen birileri ulasir...

• @sltn daha önceden cevap vermiştim aynı sorunuza tekrar vereyim. Hayır gerek yok. Yeminli tercüman yeterli. İçim rahat etmez diyorsanız noter onayı ve apostil yaptırın.

• @Gurman-A memurun takdiri. K1 sürecinde şu an green card online ilerliyor ama %100 online olacak diye bir kural yok.

• @gmegmeg Nişanlılık vizesine başvuramazsınız çünkü dilekçeyi verenin amerika vatandaşı olması gerekiyor. Sizin için bu işin tek yolu evlenip eş vizesine başvurmak; ama onu ABD'de yapabilir misiniz bilmiyorum çünkü evlilik niyetiyle ülkeye turist vizesi/ESTA ile girmek "fraud" ve banlanmanıza neden olabilir. Yeşil kartlı için eş vizesi forumlarına sorarsanız daha iyi cevaplar verirler.

• arkadaşlar merhaba, ben numaramı değiştiricem de, vize randevu vs ile ilgili telefonla aramıyorlar değil mi sadece mail atıyorlar vs

• Arkadaşlar merhaba şuan sadece ankaradan randevu almayı bekleyen kimler var ve randevuyu takip edebileceğimiz grup var mı

• evlendikten ne kadar üre sonra green card alabiliyoruz? 2 yıl mıydı?

• Şuan randevu kovalayan arkadaşlar birlik olmaz isek randevu almamız çok zor. Randevu açılsın istiyorsanız lütfen aşağıdaki mail adresine aşağıdaki mesajı yollayınız.
    Mail adresi: [email protected]

To Whom It May Concern,

As K1 visa applicants, we are having trouble finding an interview appointment. The interview appointments are opened in 3-month periods and the waiting period, which is already 18 months, may extended to 24 months. As K1 visa applicants, who appear as a priority in the system, We are kindly requesting the creation of new available appointment time slots for August or september .

Sincerely,

• @samsa ne zamandır randevu almaya çalışıyorsun?

• @samsa çok net ve açıklayıcı yazmışsınız teşekkür ederim ben de göndereceğim maili. biz tahmini Ekim gibi NOA2 alacağız ve randevu bulma süreci en stresli dönem olacak gibi hissediyorum. zaten beklediğimiz bu kadar süre aşırı fazla!

• Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba .Ben 2 tane soru soracağım .1.si ben erkek arkadaşımla 3-4 yıldır konuşuyorum ama yüz yüze hiç görüşmedik .Kendisi Eylül ayında gelecek yüz yüze görüştükten sonra nişan yapacağız .Merak ettiğim konu şu son 2 yıl içerisindeki whatsapp konuşmalarını istiyorlar mı? Çünkü ben de o da konuşmalarımızı arşivlemedik ve sildik .Bu büyük sorun teşkil eder mi ?
    2.sorum - ben 2 yıl içinde turist vizesinden red aldım .bu durumun başvuracağım k1 vizesine olumsuz bir etkisi olur mu ? Şimdiden teşekkürler

• @MertHRB, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@samsa ne zamandır randevu almaya çalışıyorsun?

2 gündür

• @BordeauxBro kesinlikle öyle. NOA2den sonra her şey sular seller gibi.

• Toplam ben dahil 2 kişiye daha ihtiyacım var randevu kovalamak için.
    Randevu kovalayan 2 kişi bana ulaşırsa what'sap grubu kuracağım.

• Arkadaşlar ben ank numaramı 61 günde aldım.

Benzer Başlıklar

• 116
  • 1
  • 1476
  • 57
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |