Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

bakın yarın benim doğum günüm aynı zamanda amerikanın bağımsızlık günü kurtuluşu 🙂 bu bir işaret olmalı diyorum ve bekliyorum 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

bakın yarın benim doğum günüm aynı zamanda amerikanın bağımsızlık günü kurtuluşu 🙂 bu bir işaret olmalı diyorum ve bekliyorum 🙂

Nice yıllara🎉 inşallah bir işarettir🙏🇺🇸🗽

• ⭐⭐

@Serap-2 inşallah çok isteyen herkesin hayallerine kavuşması dileği ile teşekkür ederim 🙂

• @Riethian selamlar. EB3ü nereden nasıl başlattınız acaba? bilgi paylaşabilir misiniz?

• @karaçay, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Riethian selamlar. EB3ü nereden nasıl başlattınız acaba? bilgi paylaşabilir misiniz?

Ben de merak ediyorum başlangıç aşamasını, takip sürecindeyim.

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Efenim, doğum gününüz şimdiden kulu olsun 🎂✨😊

• silindi.

• ⭐⭐ Yasaklı

Mübarek herkes de eb3'e başvurmayı düşünüyor yahu. 35 bin dolar bu kadar kolay bulunabilecek bir paraysa ülkeden bu kadar şikayet etmeyin bence😄 Hayır o parayı biz bulamayanlar ne yapalım peki şikayet dahi etmeyelim o zaman 😄

• @Atlantis00 Anlık 908 bin lira yapıyor 😄 Hani deriz ya herkesin altında lüks araba, herkes tatillerde ama herkes şikayetçi tam o durum olmuş😄 Asıl gariban tayfa biziz, bizim şikayetçi olmamız lazım sayın @Atlantis00

• ⭐⭐ Yasaklı

@GizemYılmazz Ya hani zaten çoğu araba şu an bu para ediyor imkânsız bir para değil onu geçtim de hani tak diye herkes anında bu parayı direkt gözden çıkarabilecek verebilecek kapasitede gibi hissetmeye başladım😄 Her ne kadar çoğu araba az çok bu fiyatlar etse de 908 bin lirayı bir anda gözden çıkarmak 😄 Şaka bir yana herkesin gönlünce olsun her şey

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@GizemYılmazz Ya hani zaten çoğu araba şu an bu para ediyor imkânsız bir para değil onu geçtim de hani tak diye herkes anında bu parayı direkt gözden çıkarabilecek verebilecek kapasitede gibi hissetmeye başladım😄 Her ne kadar çoğu araba az çok bu fiyatlar etse de 908 bin lirayı bir anda gözden çıkarmak 😄 Şaka bir yana herkesin gönlünce olsun her şey

Herkeste yok o para 🙂 bende yok ama olacak kismetse. Birsekilde saglikli huzurlu olup bu parayi sagliyabilirsek birseyler yapabilecegim umarim hersey istedigim gibi olur.

• Bu greencard kolay çıkmıyor, umarım şans 2024 yılında bizimle olur 🙂

• @Darko, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bu greencard kolay çıkmıyor, umarım şans 2024 yılında bizimle olur 🙂

Sadece greencard a kaldiysak bizde sans hic yuzumuze gulmez. Farkli yollari denemek lazim 🙂

• Greencard olasılığı ekonomimizdeki gelişmelerle ters orantılı olarak azalıyor.
    E2 EB3 EVLİLİK bu seçenekleri ciddi ciddi değerlendirmeye başlamak gerek sanırım.

• ⭐⭐ Yasaklı

@seroler Aslında değerlendirecek bir şey de yok evlilik konusunda birini bulursanız direkt gidin en kolayı, eb3 deseniz eğer ki 700-900 bin TL gibi bir rakamı gözden çıkarırsınız o da çok kolay 😄30-35 bin ABD doları ya da 50 bin Kanada doları ile Kanada ve ABD vatandaşlığı almak o kadar kolay ki aslında 😄

• Selamlar gençler ve kendini genç hissedenler 😁

Napıyorsunuz bakalım. Başvurular yaklaşmaya başladı gene bir umut bekliyoruz bu sene

Valla yurt dışı için her yolu deniyorum. Forumda okuduğum kadarıyla da herkes eb3 e başvurmuş. Bu olay da yakında patlar ben diyim size. Heryer de reklamı başladıysa bir olayın, herkes o olaya yönelir.

• ⭐⭐ Yasaklı

@Kesinİzmirli Herkes de varsa 30-35k dolar zaten ne ala bize demek ki insanların ekonomik durumu gayet yerindeymiş 😃

• @debbieLA77 Ne Suriyeliler Türk Pasaportuyla DV'mi Başvuruyor Ya Yok Artık Ya Küfür Edicem En Son Ama Ya Üç Kuruşluk Şansımız Var Onu Bile Bunlarla Paylaşıyoruz Şaka Gibi Ya Ben Bunlara Mavi Kart Falan Veriyorlar Geçici Vatandaşlık İle Geziyorlar Diye Biliyordum Komple Pasaportu Teslim Etmek Nedir Ya Gece Gece Sinirlerim Fırladı Hocam Ya 🤦♂

• @Ekto-Oktan bunlar iyi günlerimiz söyliyim sana, eğer önlem alınmazsa pasaport tan fazlasını kaybedicez, meclise falan girerler bi kaç seneye.

• @Murat-4 Asıl problem kesinlikle bu, suriler ve diğer milletten olan o kadar fazla mülteci, kaçak ve sığınmacı var ki say say bitmez. Bunların derdine deva olacak tek şey Zafer turizm olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

163

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.6k

| | | |