Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serhank Parayı sol cepten sağ cebe atmak ile benzer bir durum olmuş bu 🤣 kimi kime şikayet edeceksiniz ki hocam? Milyonlarca mülteci alanlar ta kendileri.

• Birşey soracağım,Konsolosluk için hazırlanacak evraklarda adli sicil kaydı ve boşanma belgeleri vs gözüküyor,geçmişte birisi ile mahkemelik oldu isem onunda mahkeme kağıtları lazım mı,almış olduğum bir hüküm yok ama geçmişteki mahkeme kayıtları lazım mı,bir diğer hususta boşanma ile ilgili hangi evraklar lazım,boşanma belgesi tek başına yeterli midir

• @ozkan-akbulut sicil kaydınızda adli sicil kaydı yoktur yazıyorsa bi problem olmaz.

• ben ds260 formunu üçüncü günde doldurdum lakin ondan sonra kccden dosya numaramın aktif olmasıyla ilgili mail mi alacağım. çünkü mail almadım hala ve biraz endişeliyim.

• Yasaklı

@lissa tebrikler. öncelilke vize sürecinizi imzanıza taşıyın ve DV2024 Green Card Lotosu Aşamaları başlığının ilk iletisini dikkatlice okuyun.

• merhaba. bu sene için telegram grubu henüz oluşturulmadığını okumuştum. acaba hiç açılmayacak mı bu sene için? ya da geçmiş telegram gruplarına katılabilir miyiz bilgi edinmek adına? sosyal medya hesapları başlığında bulamadım. teşekkür ederim şimdiden.

• @fyrnaa fy2024 için telegram grubu olmayacak diye biliyorum. forumun daha aktif kullanılması için.

• ⭐⭐⭐

@fyrnaa telegram grubu açışmayacağı söylendi, forumdan aktif olarak takip edebilirsiniz DV2024 Aşamaları başlığından

• tüm arkadaşlara dv23 talihlisi olarak bir tavsiye vermek isterim eğer ki schengeniniz yoksa schengen alın şimdiden ve ankaraya güvenmeyin her zaman çabalayın öğrenin ve birşeyler yapmak için uğraşın dv lottery kazanmak size gc vermiyor siz kendiniz alıyorsunuz özellikle dosya numaranız düşük değilse kesinlikle dosya taşımayı şimdiden araştırın ve yola koyulun !

• Arkadaşlar şimdi bu green card için avrupada 32000 diyor yani bu ne anlama geliyor acaba?

• ⭐⭐

• @debbieLA77 yani ben 2024 kazananıyım şuan hangi case numberda sıra onu anlamak istiyorum

• @ahmtsefakaya DV2024 süreci daha başlamadı, süreç 1 Ekim itibariyle başlayacak.

• @Meho35, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hadi artık ya ne zaman gelecek bu mülakat mail'i beklemekten ciğerim soldu 😮💨

Kaçıncı başvurunuzda çıktı?

• @Darko ilk başvuru da çıktı

• @Meho35 en az 5 ayınız var biraz sabredin bizler 1.5 yıldır bekliyoruz 🙂

• @Revolter Tamamdır şimdi anladım teşekkürler.

• @Meho35 Hem üç haneli dosya numarası hem de ilk başvuruda çıkması cidden inanılmaz bir şey 🤣

Anlık kalp ritmi seviyesi;

• @Tuğberk-Önder mülakat bu ay mı belli oldu?

• @jtcarlos 1 ay önce belli oldu mülakat tarihi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |