DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@eray26 sizden beklenen bütün maddi birikiminizi göstermenizdir.
    yetip yetmeyeceği, sizin abd'deki ilk dönem planlarınıza bağlı. gideceğiniz eyalet, ilk başta yapacağınız işler vs. yeterli görünmemesi durumunda maddi birikiminizi arttırmanız ya da sponsor bulmanız istenebilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serhank

Yine başka bir soru: CEAC verilerine baktığımda EUlarda 11K ya kadar sıradan ready ler var fakat 12-13k arasında 1 kişiye ready vermiş, 16-17k arası, 20-21k arası ve 25-26k arası case nosu olanlardan 1 kişiye de ready vermiş gözüküyor. Bu 1 kişiler nasıl ready olabiliyor?

ankara için konuşuyorsanız eğer dosyasını başka konsolosluktan ankara'ya taşımış talihlilerin dosyasıdır. eğer EU ise regionları.

• @gucarslan oncelikle cevabiniz icin tesekkur ederim.sponsor istenmesi durumunda ailemizi sponsor gosterebiliyor muyuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eray26 eğer gc sahibi ya da abd vatandaşı ise gösterebilirsiniz.

• @crazycells onu hatırlamıyorum şu an doldurulmuş geçmiş green card formuma nerden ulaşabilirim peki.

• İyi günler ben sıram 17XXX ve DS260 formunu 18.05.2023 tarihinde gönderdim. Sizce geç mi yollamışım? Mail yaklaşık olarak hangi tarihler aralığında geliyor? Yardımcı olursanız sevinirim

• @crazycells açtırırsak'ın net cevabı nedir? Onu merak ediyorum. Açtırırsanız bu bu bu olur diye yazabilirmisiniz, formda hiçbir yerde net cevabını göremedim, herkes "açtırmayın" diyor, kimse açtırırsan şu olur diye birşey yazmamış yada ben göremedim. Teşkkürler.

• Merhaba. Ben ve eşim için DS 260 formunu, sonuçların açıklanmasından 3 4 gün sonra doldurduk. İkimiz için de DS 260 form sitesinde IV Application aldında completed yazıyor. Aklıma takıldı, bunların üstüne bütün formları beraber göndereceğimiz onaylayacağımız bir aşama yoktu değil mi? Yani ikimiz de şuanda submit ettik ve şuanda form ile alakalı bir sorunumuz yok diye düşünüyorum, doğru değil mi? Biraz kuşkucu davranıyorum da bir hata yapmamak için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fucho2 sadece bültende cut-off olmayı ve mülakat tarihiniz için mail bekleyeceksiniz hepsi bu.
    bol şans..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erhan-2 mülakat alamazsınız.
    sanırım yeterince net bir cevap oldu 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Pamuk-0 o forma ulaşabileceğiniz bir sistem yok.

• ⭐⭐

@Erhan-2, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells açtırırsak'ın net cevabı nedir? Onu merak ediyorum. Açtırırsanız bu bu bu olur diye yazabilirmisiniz, formda hiçbir yerde net cevabını göremedim, herkes "açtırmayın" diyor, kimse açtırırsan şu olur diye birşey yazmamış yada ben göremedim. Teşkkürler.

Evet siz görememişsiniz 🙂 Formu açtırdığı için submit tarihi değişen insanlar çok pişman oldular. Mülakatlar dağıtılırken önce CN numarasına sonra da submit tarihi sırasına bakılarak dağıtılıyor. İleri tarihli submitliler mülakat alamıyor.

• ⭐⭐⭐

• @gucarslan bu kadar net diyorsunuz yani. Ben açtirıp düzelttirdim ve tekrar complete oldu.. Hayallerimiz boşami gitti yani.🤣🤣🤦♂

• ⭐⭐

@Erhan-2 bunu hic kimse bilemez. Son bir iki seneki duruma gore yorum yapiliyor. Ama isin dogasinda boyle bir sey yok.

1. Bir kere sizin Case Number zaten cok yuksek.Gecmis senelere bakilarak yorum yapilirsa sira gelmesi cok zor ama imkansiz degil.

2. Numaralar belli bir duzende aciklanirsa yani Ekimde 3000, Kasimda 5000 gibi ve 34 binlere yani sizin numaraniz gelinceye kadar tum numaralar Current olmazsa sizden buyuk numaraya sahip olan bir kisi sirf formu once doldurdu diye sizden once mulakat alamaz.

Sizin yapmaniz gereken sizin numaraniza gelinceye kadar tum numaralarin aktif olmamasi icin dua etmek ve Ankaranin tum ulkeler ile ayni sirayi izlemesini beklemek.

• @gucarslan sizlere güveniyorum zümrüt hanım da sizi önermişti . Mailimiz yanlış gitti ama dosyamızı açtırmayacağız. Zaten maillere sadece kontrol mesajları geliyormuş . Mülakat tarihi ve saati verilmiyormuş. Attınız linkten takip ediceğiz süreci. 🙏

• 2024 DS260 i doldurduktan sonra herhangi bir mail alan varmi

• @hidiraltin dolan ds260 formlarının bandrollü halleri mail olarak geldi,gönderir göndermez

• Ben beklemem gerekiyor sanıyorum, herhangi bir mail gelmedi henüz bana. Lütfen konuyla ilgili bilgisi olan paylaşabilir mi?

• @ozkan-akbulut bana hiçbir mail gelmedi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.2k

| | | |