Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Anladım peki bu vize mülakatı ingilizcemi oluyor ve iş görüşme mülakatı da aynı şekilde

• @Ecehzr vize mülakatı İngilizce olmaktadır. İş mülakatı yok ama çalışacağınız için şirkette sizden İngilizce bilmenizi istiyor.

• @eb3vize-com benim ve sizin tarafınızda her şey mükemmel olmasına rağmen ret durumu olabilir mi? Olursa tekrar başvuracak mısınız? Tekrar başvurduktan sonra yine ret gelirse ne olacak, para yanacak mı?

• @eb3vize-com saatlik 16 dolar kesin mi? İş ilanlarına baktım, genelde 13 dolar veriyorlar.

• @eb3vize-com Süreci Basariyla Tamamlayip Amerika Sinirlarina Girip Green Card Elde Ettikten Sonra Babamı Aile Birleşimi İle Green Card Sahibi Yapabiliyormuyum? Öyle Bir Hakkım Var Mı?

• @Furkan-Aus her şey mükemmel olması demek ret gelmemesi demek zaten. Eğer buna rağmen yine de ret gelirse sebebine bakar ona göre avukatlarımız itiraz sürecine başlarlar.

• @Furkan-Aus evet şu an çalışan kişiler saatlik 16 dolar almaktadırlar.

• @Ekto-Oktan Hayır babanıza sadece vatandaş olduktan sonra Green Card alması için sponsor olabilirsiniz.

• Merhaba şuan da birçok insan danışmanlık almak istiyor ama güvenemiyor neticede az bir para değil ve Türkiyede bir ofisiniz bile yok yani parayı aldıktan sonra kapatıp gitseniz kim size nereden ulaşacak? Eğer danışmanlık verdiğiniz insanlar var ise bunları paylaşabilirsiniz avukatınız Muhammed bey youtubeden tanınan bir isim onun ile videolar çekebilirsiniz bizde bir güven oluşması için

• @İbrahim77 ben varım.

• @trivolley Süreç nasıl devam ediyor şuan ne aşamadasınız? Hani avukat ile iletişimdesiniz? bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• @eb3vize-com Merhabalar, süreç ile ilgili olarak sizin tarafınızdan bir sorun olduğunda gerekli işlemleri yapacağınızı söylüyor ama bizim tarafımızdan bir sorun (bulaşıcı hastalık olsun, adli sicil kaydı olsun) olması durumunda red yememiz durumunda paramızı ve hakkımızı kaybedeceğimizi söylüyorsunuz haklı olarak. Ama aslında evraklarımızda hiç bir eksiklik olmaması veya yalan beyan olmaması halinde yine konsolosluktaki yetkili tarafından normal turist vizesi alma aşamasındaki gibi bir yetkilinin isteği doğrultusunda bir red işlemi söz konusu olabilir mu ? Olabiliyorsa böyle bir reddedilmeden dolayı kaybımız yine 20 bin dolar olacak mı ?

Diğer bir sorum ise sürecin uzunluğu. Mevcut yoğunluk ve konsolosluklardaki vize süreçlerinin yavaş ilerlemesinden mütevellit sürecin çok uzayabileceği kanaatindeyim. Bugün başvurmamız sonucunda bu süreç ne en iyi ihtimalle, ne en kötü ihtimalle; ortalama halde ne durumda olacaktır, ne kadar sürecektir.

Teşekkür ederim.

• @İbrahim77 PWD sürecindeyiz hep beraber. Şirket ile ve kendi aramızda iletişim halindeyiz. Ben avukatlarla görüşme yapmadım. Ama yapan arkadaşlar olmuş.

• ⭐⭐ Yasaklı

Merhaba. Kız arkadaşımla bir yıl içinde evlenmeyi düşünüyoruz. Evlendiğimiz de toplam ücret ne kadar olur? İkimizde oturum izni alabiliyor muyuz?

• ⭐⭐

@Atlantis00 birinize almak yeterli olur eb3 için. Birisi gc alırsa diğeride aynı haklardan faydalanabiliyor.

• @Atlantis00 Eğer süreci Türkiye içinden takip edecekseniz 20.000 USD sizin için + eşiniz için 1345 USD + her ikiniz için Unganlar ücreti. Eğer sizin süreciniz olumlu sonuçlanırsa eşiniz veya 21 yaş altı çocuğunuz sizinle beraber aynı haklardan yararlanır. Yani onlar da greencard sahibi olurlar.

• ⭐⭐ Yasaklı

@trivolley 20 bin dolar olsa tek masraf çok iyi. Fakat ilk 1 ay çalışmıyoruz yani o sırada ev tutma masraflar vs. 10 bin doları buluyor. Sonrasında zaten mcdonlds aşırı az para veriyor. Çok çok masraf isteyen bir süreç Nereden baksak cepte 40-50 bin dolar olmadan yapılamayacak bir şey

• @Atlantis00 Sizin eb3vize.com un ücretini sorduğunuzu anladığım için ona göre bilgilendirme yaptım. Siz Amerika'daki yaşam maliyetlerini işin içine katmışsınız. Amerika'daki yaşam maliyetleri herkese göre değişkenlik göstereceği için kişinin kendisini ilgilendirir.

• @eb3vize-com ben profesyonel olarak bateristlik yapıyorum elimde devletten alınmış ustalık belgesi var bu vizeye başvurursam eğer bu bir artı olur mu

• ⭐⭐ Yasaklı

Arkadaşlar firma ile anlaşıp, başlayan kişiler oldu mu acaba? Rica etsem varsa özelden birkaç şey sorabilir miyim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |