Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kurunun yanında yaşta yandı olan biz gençlere oldu;Yeni alfabemize şimdiden alışalım.الحياة قد انتهت

• LANET OLSUN

• Herkes hak ettiği gibi yaşar arkadaşlar. Artık vizemi alma yolunda daha fazla enerji harcayacağım. Bir tek ailem adına üzülüyorum, gerisi umurumda değil artık.

• ⭐⭐⭐

Herkese cok geçmiş olsun diyorum önümüzdeki günler felaketin en net boyutunu gösterecek..

• 2024 ve sonrasında mülakat ayarlayabilmek iyice zorlaşır beklentisi oluştu sanki

• Hadi geçmiş olsun, 5 sene daha yola devam 🤣 Bu ülkenin kaderi hep böyle olacak o yüzden farklı bir şey bekleyerek hata etmişiz.

• b1 vizesi ile gidip, iltica başvurusu yapsam nasıl olur sizce, tabi vizeyi de alabilirsem. @Emre-Kurtulmuş @lumos bilgi sahibi diğer arkadaşlar.

• Bazı acı tecrübeleri biz yaşamayalım dedik ama anlaşılan deneyimlemeden öğrenemeyeceğiz, hayırlısı...

• Bundan sonra hayat pahalılığından yakınanın ağzına kürekle vurmak lazım. Artık kimseye bağış yada fakir diye yardım yapmam. Onceden beri diyordum zaten.
    Hatta Artık fitre bile vermeyeceğim. Hakedecek fakir yok herkes zengin bu ulkede.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Çok üzgünüm. İki kız çocuğu sahibi olarak ülkenin geldiği son durumda çocuklarımı düşünerek yaptığım planları devreye sokacağım artık.
    2 ay sonra akaryakıt neden 28 oldu ya diyecek tayfa şu an dışarda seçim zaferi kutluyor.
    Önümde tek alternatif eb3 vizesi var. İkinci bir vatandaşlığım olduğu için mülakat sürecini belki taşıyarak çözebilirim. Bu süreci hızlandırabilir.
    Finansal okur yazarlığı olan bir birey olarak ,hatta öyle olmasak bile başımıza gelecekleri kestirebiliyorum. Herkes için çok zor bir süreç başlıyor. Kolay gelsin demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

• @travelleth forum kurallarina aykiri ama EN NET SEKILDE IFADE EDILIS BICIMI VE GERCEKCI SOYLEM BU!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@travelleth tahmin edebileceginiz gibi forum kurallarina aykiri oldugu icin iletiyi kaldirdim

• Bu akşam bütün umutlarım bu ülke için bitti. Artık bir şekilde yurt dışına gitmek gerek. Şu pahalı bu pahalı demesin artık kimse

• @kugutex Tavrım tam olarak bu 😃 Acıma duygularımdan arınalı çok zaman oldu ama bu akşam daha da farklı bir etki yarattı ben de.

Mehmet Cengiz'in dediği gibi "Bu milletin ..."

Tıklamanız yeterlidir

• Artık vize almak imkansız hale gelecek

Hatta turist vizesi almak bile imkansız olacak.

Ne yazık ki çok üzgünüm. Umutlar bir bir tükendi.

• ⭐⭐

Work and Travel ile Amerika'da olan arkadaşlar, dönmek yerine bir avukat bulup orada kalmanın yollarını soruşturun gerekirse iltica etmeyi deneyin.

Buraya geri dönerseniz büyük ihtimalle bir daha Amerika'yı anca rüyanıza görürsünüz.

• Bu ülkeden nasıl kaçıçaz bizler kafayı yemek üzereyim

• ⭐⭐⭐

@Murat-4 bu konu hakkında yorum yapmak pek kolay değil geçerli iltica sebebiniz olup olmadığını ancak avukatla görüşüp anlayabilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |