Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar bende aktif abd vizem var ve daha onceden de abdye giris cikis yapmistim. Can+ programini duyduktan sonra başvurumu yaptim ve 8 Mayista parmak izim onaylandi. Turkiyeden yaptim basvuruyu ve Haziran sonu Torontoya gitme planim var yetisme sansi nedir sizce?

• @About-You Süre ile ilgili yorum yapmak çok zor... Bir an önce başvurun ve bekleyin.

• Merhabalar Aralık 28 Kanada turıstık vızesı ıcın VSF global merkeze parmak ızı verdım … bu arada avropayada ocakta vize aldım Marta 3 günlüğüne Berlin’e gıtım geldım . Kanada vızesınden hala meil gelmedi normalda parmak ızı verıldıkten sonra ne zaman vıze cevabı çıkıyor bılgısı olan varsa lütfen

• @Minoshka-Feliçita Merhaba Sistemden kontrol ediyor musunuz mail junk a düşmüş olabilir mi?

• @emrsvt edıyoruz ama haber yok …

• @emrsvt şirket kontrol ediyor ama haber yok diyor Meilde gönderdi cevap gelmedi.

• @Minoshka-Feliçita 28 Aralıktan buyana beklemenizi anlayamadım Türk vatandaşımısınız ?

9 Mayıs 2023 te biyometrik verdim. bugün itibari ile vizemin onaylandığı bilgisi geldi. ( 8 gün )

• @emrsvt hayır Özbekıstan vatandaşiyım 5 senedır turkıyada yaşiyorum . Aynı yerde 3.4 senedır sigortalı çalişiyorum patronum ve ailesiyle beraber başvuru yaptık onlar turk.ama hec bırımıza cevap gelmedi daha …
    Bu arada 2 kere shengen vızesı almıştım çok hızlı gelmıstı ıkısıde

• @emrsvt, içinde söyledi: Kanada Turist Vizesi Başvurusu

@Minoshka-Feliçita 28 Aralıktan buyana beklemenizi anlayamadım Türk vatandaşımısınız ?

9 Mayıs 2023 te biyometrik verdim. bugün itibari ile vizemin onaylandığı bilgisi geldi. ( 8 gün )

Merhabalar, öncelikle vizeniz hayırlı olsun. Hangi bize türü acaba? Şu ara genel olarak vizelerin sonuçlanmasının çok uzun sürdüğü bilgisini edinmiştim ama size müthiş hızlı gelmiş vizeniz, çok şanslısınız galiba☺
    Bizde öğrenci vizesine başvuracağız. Acaba kaç haftada gelir. Asıl sormak istediğim ise, banka hesap dökümünüzdeki tutarı açıklamanız gerekti mi?

Biz 8 ay öncesinde dairemizin satışından aldığımız tutarın olduğu hesabı göstereceğiz. Ancak satış belgemiz , eski tapu vs yok, bu paranın kaynağını belgeleyemezsek sorun yaşar mıyız? Sözlü olarak niyet mektubumuzda bunu belirtsek yeterli olur mu acaba?

Onun dışında maaş hesabımıda gösterceğiz, bir öneriniz olur mu acaba?

• @black21 Merhabalar Turist vizesi başvurusu yaptık ;

Vizenin bukadar hızlı onaylanmasına bende anlam veremedim. Pasaportumda amerikan vizesi var belki onun etkisi olmuştur diye düşünüyorum. Ben hesabımdaki parayı maaş bordroloru ile desteklediğim için bunu ayrıca belirtmeme gerek kalmadı. Ama olağan dışı bir para göstermeniz durumunda bunu destekleyecek belgeyi isteyebilirler.

Ben kredi kartı ekstremi 6 aylık hesap dökümümü ve birikim hesabındaki tutarları gösterdim.

• @emrsvt Anladım, hesaptaki meblanın sebebini anlayabilmeleri önemli yani. Sözlüde belirteceğiz, bir yazıda almaya çalışacağız öyleyse.
    Bizde ayrıca hem maaş hesabı hareketlerini hemde ekstreleride gösterelim öyleyse.

Bu arada bizimde abd vizelerimiz var, hatta 5 yıllık shengen vizemizde var, belki süreci hızlandırır, sizin gibi şanslıysak. Çok teşekkür ederim 🙏

• @black21 GC key e üye olduktan sonra , Vize başvurusu adımında " aktif amerika vizeniz varmı" sorusuna evet deyip tüm vizelerinize ait fotoğrafları tek bir PDF dosyasında yükleyin.

Umarım herşey gönlünüzce olur.

• Benim 8 mayistaki basvurum hala bekliyor bakalim ne zaman gelecek 😀

• @emrsvt Çok teşekkür ederim, önerinize dikkat edeceğim, sizinde herşey gönlünüzce olur umarım🙏

• @About-You Umarım sizinde vizeniz en kısa zamanda onaylanır, siz hangi vizeyle gideceksiniz?

• @black21 turist vizesi icin basvuru yapmistim bende aktif abd turist vizesine sahibim

• @About-You O zaman sizinde vizeniz erken gelebilir diğer arkadaş gibi, hadi bakalım güzel haberlerinizi bekliyoruz🙏

• Kanada’da yasadigim donem devlette calisan tanistigim birisinin soyledigine gore vize ve permit basvurularinin sonuclanma suresinde sans faktori cok onemliymis. Soyle ki; basvurunuz sisteme dustugu zaman bir memura ataniyor ve o memurun elindeki sirada bekleyen dosyalari sonuclandirma hizi, dosyalarin karmasikligi, memurun izne cikip cikmamasi gibi etkenler islemleri uzatiyor. Yani siz havuzda sirada bekleyip siraniz geldiginde dosyaniz musait olan kisiye atanmiyor.
    Ama calisanlarin baktiklari dosya tipleri degiskenlik gosterebiliyor. Belki bu yuzden hali hazirda ABD vizesi bulunan bir kisi bazi kontrollerden muaf tutulup daha hizli sonuc aliyor olabilir.
    Umarim hepiniz bir an once vizenize kavusursunuz.

• @emrsvt Merhaba bugün Red meıl geldı Malı yetersızlıgı diye ucumuzda 50 taneden fazla tapu sunmuştuk 5 tane şirket bıde kart hesapları sadece kredi kart lımotı 923.000 tl buna rağmen red geldi şimdi ne yapabılırız… şirketımız su an Kanada’da sorun var ıngılteryaya başvuru yaptıktan sonra yıl sonuya doğru yıne basvururuz diyor … itiraz etsekte degısmez diyor

• @emrsvt acaba sorun şirketten dolayı olabılırmı…ama bızım 4.5 kere shengen vızemızı abımında Hollanda vızesını sorunsuz almişti …ne yapacağımızı bılmıyoruz şu an

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

153

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |