DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @newyorkenjoyer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Allah rızası için biliyorsanız yardım edin. case numberim düşük olduğu için eksiksiz doldurmayı planlıyorum ve dosyayı tekrar açtırıp sıramı kaybetmek istemiyorum

henuz ds260 formunu doldurmadim

bi aile dostundan adres ve tel numarasi bekliyoruz

tavsiyeleriniz oluir mu hemen doldurayim mi acaba?

telegram grubu vs biliyor musunuz acaba?

özel mesajdan da yardımcı olacak arkadaşlar varsa bekliyorum.
    çok teşekkür ederim

Merhabalar
    DS260 formunu hemen doldurmanız gerek.
    Bu yıl telegram grubu yok.
    Diğer tüm bilgiler için bu başlığı okuyun :
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları
    ve excel dosyasına kayıt olun.

• Herkese Merhaba , forumda yeniyim DV-2024 kazananlarındanım case 24XXX ilk başvurumdu güncel olarak kamu bankasında 2.5 yıldır silahlı özel güvenliğim adli sicilim tertemiz pasaportumu bekliyorum 2/3 güne gelecek ardından DS260 ı sumbitleyeceğim nacizane tavsiye ve önerilerinize ihtiyacım var teşekkür ederim.

• Merhabalar covid aşısıyla ilgili bilgisi olan var mı? Ben 2021 yılında biontech aşısı oldum ancak tek doz hemen akabinde 1 hafta sonra covid geçirdiğim için 2. dozu olamadım. Sağlık bakanlığının aldığı karara göre tek doz yeterli oluyor du covid geçirdiğim için. Şimdi DS-260 formunu doldurup gönderdim ve 2 doz covid aşısı zorunluymuş sanırım. Tekrar sıfırdan 2 doz mu vurdurmam gerekiyor yoksa tek doz yeterli olur mu yada daha önce yaptırdığım tek doz ve geçirdiğim covid yeterli olur mu ? Bilen birileri cevap verirse sevinirim.

• @newyorkenjoyer arkadaş yazmış DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları sayfasından takipte kalın, telegram açtılarmı bilmiyorum önceden açmışlardı belki tekrar açarlar, adres kısmını sonradan doldurabiliyorsunuz. formu biraz karıştırın çokça bilgiye ulaşırsınız.

• ⭐⭐

@Murat-4 Telegram yok bu sene DV2024 icin, forumdan devam.

• @lumos Hocam imzanıza bakınca görüyorum ki DS-260 formunun üzerinden bugün itibarı ile tam olarak 1 sene geçmiş, halen mülakat alamadınız mı?

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı Merhaba, mulakat almamak bir yana, daha cutt-off degilim 😭 .

• @lumos Cut-off derken yani nasıl bir kopma bu, kusura bakmayın o tabiri daha önce duydum ancak detayını bilmiyordum. Bir de bu soruyu sorarak yaranızı deşmiş gibi oldum sanki kusura bakmayın tekrardan

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı Bultende aktif degil CN henuz demek istedim. 30000'e kadar mulakat alabilir benim 302XX.

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı Kusur yok merak etmeyin, benim aklimdan cikmadigi icin yara zaten hep acik 😁 .

• @lumos Dosya taşıyan arkadaşlar olmuştu burada birkaç yazı okurken fark etmiştim, sizde böyle yapmayı denediniz mi yoksa Ankara'dan devam mı?

• ⭐⭐

@kadiruslucan Merhaba. Eger DV2024 talihlisiyseniz, sorulariniza saglikli cevaplar alabilmek icin lutfen surecinizi imzaniza tasiyiniz. DV2024 surecini daha saglikli takip etmek icin ise sizi, DV2024 Green Card Lotosu Aşamaları basligina davet etmek isterim.
    Bir doz daha yaptirmaniz simdilik yeterli, mulakat zamaninda tekrar kurallar guncellenebilir, takipte olun.

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı Ben coktan tasidim da, bulten de aktif olmak gerekiyor, sabirla bekliyoruz... 💪 🙏

• @lumos siz sürece benden daha hakimsiniz, dosya taşımayı denedinizmi bilmiyorum, isterseniz o yolu izleyin, ben kazansaydım aklımda vardı, yılbaşına kadar bekleyip sonradan taşımaya çalışacaktım.

• ⭐⭐

@Murat-4 Tesekkur ederim, Ocak ayinda tasidim. Bulten bekliyorum ama.

• @lumos Nereye taşıdınız?

• @kadiruslucan Merhaba hocam, ABD covid aşısı şartını 11 mayıstan itibaren kaldıracağını açıklamıştı geçen günlerde. https://www.ensonhaber.com/dunya/abd-koronavirus-asi-zorunlulugunu-11-mayista-sonlandiracak

• arkadaşlar yurtdisinda yaşayıp ikameti turkiye olan ve ankarada randevu almak isteyen var mı? ben ikametgahım hala ankara gözüküyor benim italyada eğitim vizem vardı ve sonra oturum izni kartım oldu toplam 1 buçuk senedir falan ara ara ailemi ziyarete gittim sadece turkiyeye. adli sicil kaydını sadece ankaradan alırım diyordum ama gerekli belgeler kısmında 6 aydan fazla bir yerde yaşadıysaniz oradan da polis kaydı istendiği yazıyor. sizce nasıl bi yol izleyeyim?

• @newyorkenjoyer, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arkadaşlar yurtdisinda yaşayıp ikameti turkiye olan ve ankarada randevu almak isteyen var mı? ben ikametgahım hala ankara gözüküyor benim italyada eğitim vizem vardı ve sonra oturum izni kartım oldu toplam 1 buçuk senedir falan ara ara ailemi ziyarete gittim sadece turkiyeye. adli sicil kaydını sadece ankaradan alırım diyordum ama gerekli belgeler kısmında 6 aydan fazla bir yerde yaşadıysaniz oradan da polis kaydı istendiği yazıyor. sizce nasıl bi yol izleyeyim?

Hocam rica etsem bu 6 aydan fazla ikamet edilen yere dair ilgili kısmın fotosunu ya da pdf sini atar mısınız?

• @lumos siz dosya taşımayı numaranız aktif olmadan nasıl yaptınız biraz bilgi verebilirmisiniz bende yesil pasaport dosya taşımayı halledebilirsem çoğu ülkeye vize almam gerekmiyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

251

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |