Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77 estağfurullah işimiz bu. Her zaman sorularınıza yanıt vermek bizleri mutlu eder.

• @Murat-4 isterseniz 4 günde 40 saati doldurursunuz isterseniz de 6 günde bu sizinle restoran manager ı arasındadır. Genelde bir önceki hafta belli olur sizin vardiya saatleriniz.

• @agb_48 bizim danışanlarımızdan sürecini tamamlayanlar yok henüz çünkü yeni başladık bu sürece ama devam edenler var. Ama bu videoda Gözde Hanımın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz dilerseniz.

• @eb3vize-com Merhaba hocam peki ücreti ödedikten sonra olumlu sonuçlanması garantimi yada garanti veriyormusunuz.

• Ortalama kaç yıl sürer hocam gitmek

• @eb3vize-com 2. Maddedeki avukat olayını sormak istiyorum, 20 bin dolara avukat ücreti dahil mi, yoksa 20 bini size ödedikten sonra, ayriyetten seçeceğimiz avukata da ayrı bir ücret mi çıkacak

• @sezgisarikas benim anladığım avukatlık hizmeti içinde

• eb3vize.com hiç kimseyi göndermemiş bu arada daha yeni başlamışlar ,yani biranda kurumsal bir yapıya sahip oldular mı merak konusu , ofisleri nerede kaç çalışanları var vs bunları bilmek önemli

• ⭐⭐

@Cemda bunlarda önemli konular tabiki ama ben bir sakatlık olacağını pek düşünmüyorum çünkü aynı şirket tarzında bir sürü var amerikada isimleriyle ve şubeleriyle sayabilirim sana… o şarda diğerleri gibi bu 10.000 kişilik kontenjandan küçük parçalar almışlardır başlamışlardır…. Aralarında türk olması da bizim açımızdan iyi bence biz bu gafta sonu oturup bir ciddi ciddi konuşucaz kendi aramızda ve bir karar vericez bakalım

• @debbieLA77 Sakatlık olarak düşünmedim yanlış anlamasınlar çok güzel anlatıyorlar herseyi ben güvendim mesela yani o güveni aldım diyebilirim.Sizde görüşünce bizi bilgilendirirseniz çok seviniriz çünkü ekip olayı çok önemli bence böyle bir oluşumda

• @Cemda pardon yanlış anlamışım onlarla mı konuşacaksınız

• ⭐⭐

@eb3vize-com benim bir sorum daha olacak acaba vize çıktıktan sonra amerikaya geliyoruz ya ilk uçakla… iş için ne kadar bekleriz başlamak ve maaşa geçmek için… bir de eyalet seçimi nasıl oluyor? Çoğunluk neresi olur ona göre plan yapmak gerekli çünkü bizimle gelmek isteyen arkadaşların güvenlik ve okul ile ilgili kaygıları var mesela çalışılacak yer fabrikası mı yoksa herhangi bir şubesi mi ? mesela bu da bir detay… eşimiz ne zaman çalışmaya başlayabilir ? Ssn ve green kartın gelmesi için 1 ay diyoruz ya o süreçte çalışabiliyor muyuz? Eşimiz çalışabiliyor mu? 20.000 doları birimiz ödüyoruz işlemler birimiz üzerinden ilerliyor diğer kişinin avukatlık işlemleri ve süreci için ne kadar ek ücret istiyorsunuz? 20.000 doların nin içinde sağlık kontrolleri vs ücretleri de var mı yoksa onlar ekstra mı? Onun dışında son soru bizden nasıl belgeler istiyorsunuz bunları tercümanlık bürosundan çevirileri yapılacak mı? Onlarda ayrı ayrı ücretler çünkü ç…. Totalde herşey ne kadar olur onu hesaplamaya çalışıyoruz teşekkürler

• ⭐⭐

@Cemda doğru anlamışsınız bizde aynı durumdayız araştırıyoruz ama beni tedirgin eden başka şeyler var güven değil 🙂 ne kadar sürer uzar mı? Yaş sınırı var mı? Vs gibi deli sorular

• Keşke ücreti abd içine girildikten sonra verilseydi bu miktarı verio 3/4 yıl beklemek birde olacakmı olmayacakmı insanın kafasında hep bir soru işareti olcak

• @debbieLA77 Şimdi ben sitelerine kayıt oldum vs gördüğüm kadarıyla herseyi siteden yapıyorsun 🙂 ödemeyi de yapıyorsun yani ,,kimle muhatap olacaksın onu anlayamadım hersey sanal gibi

• ⭐⭐

@debbieLA77 @Cemda bu şirket zaten forum içerisinde aktif olan @denizci10 beyin çalıştığı veya ortak olduğu şirket. Kendisi zaten Türkiyede vize danışmanlığı veriyordu amerikaya gitti ve böyle bir yola girdi diye biliyorum. Değilse kendisi düzeltir zaten. Karşılıklı sözleşmeler imzalanacak ve sözleşmelerde her konu netleştirilecektir. Süreç uzun olabileceğinden psikolojik olarak hazırlanmak asıl önemli olan.

• ⭐⭐

@selamibasaran aaa çok sevindim eğer öyleyse

• @selamibasaran reel olarak muhatap olacaksa hiç düşünmem çok sevinirim yani, çünkü sitede sözleşme imzala vs yazıyor net ortamında ..Peki bu bilgileri kim verecek bizlere yani muhatap olacağımız kişiyi vs çünkü hemen başlamak istiyoruz sürece

• ⭐⭐

@sny22 olur olur 🙂 asıl sorular bence zaten bence uygun kriterler var mı ? bizden istenen ne en çok ne gibi özelliklere bakıyorlar… vs bunlar önemli… @eb3vize-com

• ⭐⭐

@Cemda bende üye oldum aynen öyle… ilk ödemeden sonra iletişim başlıyor sanırım kimseyle muhatap olmayı bekleme bence amerika turist vizesi için kimse ile muhatap oluyomusun önce? Hayır formu gönderiyorsun parayı ödüyorsun randevunu bekliyorsun mülakatta görüşüyosun birileriyle… bundada öyle bence sadece bir avukatın var

Benzer Başlıklar

• 14
  • 26
  • 968
  • 2071
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |