Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kemallacin Hocam en iyisi greencardsız bir yolla gitmek. Her sene söylüyorum söylemeye de devam edeceğim. Bu loto şeffaf meffaf değil arkadaş!

Fotoğraf yüzünden mi, yanlış şekilde bilgi doldurmaktan mı elendik bir açıklama yapılıp ardından HNBS denmesi gerekir. Talihli seçimi ne zaman, nasıl yapılıyor? bunların açıklığa kavuşturulması lazım.
    Saçma sapan başvuruların önünün pasaport şartı vb. başvuru gereklilikleriyle alınması gerekli. Herkes Trump'a sallıyordu ama şöyle bir bakınca en akılcı şeyleri o yapmış.

Dediğim gibi en iyisi başka yollarla gidip greencard almak ardından orduya katılma vs. ile süreci kısaltıp vatandaşlık almaya bakmak.
    Yoksa greencard çıksında gideyim derken yaş, ömür, heves uçup gidiyor.
    Bu dünya düzeninde şans denen bir şey kalmamış. Her insan kendi şansını oluşturmak zorunda malesef.

• ⭐⭐

@waterman aynen oyle farkli aksiyon gerekli. Cekilise arka planda basvurup da unutmaliyiz. Eger Cikarsa bonus olur, cikmazsa devam

• @Blacksocks daha demin gördüm birtane “Çıktı ama gitmeyi düşünmüyoruz” üstelik CN de düşük

Lükse bak !!!

• Merhaba gren card kazanan arkadaşlara tebrikler ilk denememde ama bana cikmamiş😥 artik ne olurse olsun gitmek için eleğimde ne geliyorsa yapacam ben Özbekistan vatandaşiyim 7 senedir turkiyedeyim burden turist yada öğrenci vizesiyle gitmek istiyorum Green card çok hakimim çok araştirdiğim için ama turis öğrenci vize hiç bilgim yok ne önere bilirsiniz ve basil ilerlemem gerekiyor yardimçi olursaniz sevinirim 🙏🏽

• ⭐⭐

Onu bunu bırakın da, bu gc yi nereye şikayet edebiliriz, hani bi tane salak yüzünden pasaport şartı kalktı ya, geri getirilmesi için ne yapmamız lazım

• @emrsvt Gelde saydırma işte..

• Arkadaşlar merhaba..bana ne yazıkki çıkmadı ancak eşimin bilgilerini giriyorum dünden geri bilgiler geçerli değil diyor..her kombinasyonu denedim olmadı bu sorunka karşılaşıp çözen oldu mu?

• ⭐⭐

Turist vizesi randevuları tahmini kaç ay sonraya veriliyor?

• @Esra-Siren hocam bende 23 binlerdeyim sıra gelmez diyorlar dosyayı başka bir ülkeye aldırırsanız olabilir dediler

• Kaç senedir eşimle başvuruyor çıkmayınca çıkmıyor gerçi koskoca forumda bile 2 3 kişiye çıktı çıkma olasılığı çok düşük genede umut ediyoruz.

• @mikael Yakın bir arkadaşım 2021 yılında başvurmuştu 7 ay kadar beklemişti. Daha sonrasında mülakatta reddedip postalamışlar 🙂

• @mrokanc Hocam tebrik ederim umarım hayallerinize kavuşursunuz, bir an önce DS-260 formunu doldurmayı da ihmal etmeyin. Tekrardan tebrikler

• Lafimi hic esirgemeyecegim o oylesine başvurup bize cikti girmeyeceğim diyenlerin allah hakkindan gelsin. Baska bisey demiyorum.

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı umarım bu süre biraz kısalmıştır. 7 ay çok

• Bende ancak bakabildim ve çıkmadı, yine koydu tabiki ama eskisi kadar koymadı 2025 odasına geçelim

• Selam Herkese,
    Bu sene de olmadı 🙂 yapacak bir şey yok. Kazananları tebrik ederim. Bizim için ise farklı şeyler deneme zamanı 😉 Hadi Bakalım...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

DV2024 talihlisi arkadaşların dikkatine!

eğer DV2024 çekilişinde talihli olduysanız lütfen bütün iletileriniz ve sorularınız için DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığını kullanın.

• Kilitlendi  gucarslan gucarslan 
  • Kilit kaldırıldı  gucarslan gucarslan 

• @raskarnos tebrikler.. doldurabilirsiniz. Mülakat tarihi aldıktan sonra dosyanızı açtırıp pasaport bilgilerinizi ekleyebilirsiniz

• Case number 23 binlerde geçmiş yıllara yönelik kaçıncı numaralara kadar açılmış istatistik var mı acaba

• Neyse en azından ilk moral bozukluğunu yaşadık bu sene daha fazla bir şey koyamaz heralde .d

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |