Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hele ses verin yine başladık mı gün saymaya 😁 1-2 ay ara vermek lazım yoksa akıldan çıkmazki 😂

• Allah analı babalı büyütsün kardeşim. Allah bahtını açık etsin, onun şansına kazanırsınız inşallah 🙏

@numbwalker DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Hepimize hayırlı olsun. Ben çocuk bekliyorum o daha heyecanlı. Umarım sonuçlara bakmayı unutmam 😋 işin şakası her gün buraya girip bakacağım neler yazılmış diye. Heyecanı diri tutmaya çalışacağım. Dualar yükleniyor...

• Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bugün başvurumu yaptım. Hemde son gün. Hemde bitmesine 10-15 dakika kala 🙂 Bir sorum var. Şuan bekarım. Mesela sonuçlar açıklandıktan sonra evlenirsem, işleyiş nasıl olacak ? Çünkü başvururken bekarım diye işaretledim

• @furkan-erdem DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bugün başvurumu yaptım. Hemde son gün. Hemde bitmesine 10-15 dakika kala 🙂 Bir sorum var. Şuan bekarım. Mesela sonuçlar açıklandıktan sonra evlenirsem, işleyiş nasıl olacak ? Çünkü başvururken bekarım diye işaretledim

Kardeşim lafı uzatmaya gerek yok kazandıktan sonra evlenirsen eşinde seninle gelecek 🙂

• Bizim kuzen ve saftirik arkadaşlara son anda hatırlattım da kapanmadan başvurabildiler. Bakalım heyecanla onların sonuçlarını bekleyeceğiz 😊

• Şimdi herkes kabuğuna çekilsin ve hayallere dalsın oraya gidersem neler yapabilrim planları vs. mayıs da görüşmek üzere 🙋🏻♂

• @crazycells emekleriniz yadsınamaz çok teşekkürler.

• Arkadaşlar hepinize bol şanslar dilerim, yüzümüz güler inşallah. Arkadaşlarında belirttiği gibi @crazycells ayrıca teşekkürler sabrın ve bilgin için.

• herkese bende bol sans dilerim ve ins hersey gönlümüze göre olur .. bu işte kararlı ve azimli olmak sart bu yüzden pes etmeden yola devam . Site yöneticilerine ayrıca çoook tesekkürler 🙂

• Dün başvuran arkadaşlar bugün siteyi açıp sonuç kontrol etmeye çalışıyormuş 🙂 Sitede DV2019 başvuru sonuçları kontrol edilebiliyor şu anda Mayıs ayından itibaren 2020 sonuçları görüntülenebilir durumda olur 🙂 Bilgi vermiş olayım

• Herkese selamlar Avrupa bölgesi ve dünyada başvuru sayıları aciklandimi

• Ya bazı videoların altında görüyorum ben de bazı yorumları, sonuçlar belli oldu mu, sizin sonuç ne oldu falan gibi.. Ya sabır.. Bu kadar mı bîhaber olunur arkadaş durumdan, süreçten ya! Hayatını kökünden değiştirecek bir adım attığından bile haberleri yok bu tarz insanların valla üzüleyim mi onlar adına, kendi hesabıma sinirleneyim mi bilemiyorum :))

• @aysegul buna benzer şeyler söyleyince bize bir küfürler ediyorlar ortalık inliyor 🙂

• Uzun ve heyecanlı bir bekleme süresine girdik artık. İlk defa katılıyorum ve açıkçası baya heyecanlıyım. Siz arkadaşlar bu bekleme süresinde kendinizi çıkması durumuna göre nasıl hazırlıyorsunuz. İngilizce mi öğrenmeye başladınız, paramı bulmaya çalışıyorsunuz gibisinden. Ben yavaştan İngilizce öğrenmeye başladım mesela. Şuan zaten A1 ile B1 arasında bir seviyedeyim. O zamana kadar da baya geliştiririm diye düşünüyorum. Tüm forumdan katılan arkadaşlara bol şans diliyorum.

• Tüm başvuru sahiplerine bol şans dilerim tekrar. Umarım gitmeyi gerçekten isteyen kişiler kazanır bu lotoyu.

• @aysegul işte o tür kişiler kazanıpta gitmeyecekler hakkımızı yiyenler

• Ben her ay sonu belli bir miktar kağıt olarak ( döviz bürosundan ) dolar almaya başladım.. çıkarsa o zamana 4 kişilik bir aile olacağımız için buradaki masraflarımı karşılarım diye düşünüyorum.. çıkmazsada yatırım olur gözüyle bakıyorum..

@engin DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Uzun ve heyecanlı bir bekleme süresine girdik artık. İlk defa katılıyorum ve açıkçası baya heyecanlıyım. Siz arkadaşlar bu bekleme süresinde kendinizi çıkması durumuna göre nasıl hazırlıyorsunuz. İngilizce mi öğrenmeye başladınız, paramı bulmaya çalışıyorsunuz gibisinden. Ben yavaştan İngilizce öğrenmeye başladım mesela. Şuan zaten A1 ile B1 arasında bir seviyedeyim. O zamana kadar da baya geliştiririm diye düşünüyorum. Tüm forumdan katılan arkadaşlara bol şans diliyorum.

• @mhepekiz Gerçekten şaka gibi... hemen hemen tüm videolarınızı izlmişimdir, aynı şeyi kaç kere en basit haliyle söylüyorsunuz... Google var ya.. insanlar 5 dakikalık bir araştırmayla bu foruma bile gelebilir.. sizin videolarınızın ve bir kaç vlog yapan Youtuber ın videolarının altındaki yorumlara bakıyorum, söz meclisten dışarı gerçekten çok aciz bir toplum olmuşuz... Kıta değiştirmeyi, bambaşka bir toplumda sıfırdan yaşamayı göze almış bir insan nasıl böyle yorum yapabilir okudukça hayrete düşüyorum..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nazo @iacar @bowyerlee cok sagolun, tesekkurler. Herkese cekiliste bol sanslar!

Dunku secim sonuclarina istinaden (hala resmi olarak bitmemis olsa da) iki partinin kongreyi bolusmesi iyi oldu. Trump, istedigi yasalari gecirmek isterse iki tarafin da destegini almali. Ozellikle gecmis donemlerde gecirmek istedigi yasalara bakinca Demokratlarin Trump'la hicbir sekilde anlasamayacagini dusunuyorum ve umuyorum. Gerci Trump'in gocmenlik yasasi kendi partisi Cumhuriyetciler tarafindan bile %100 kabul gormemisti, o kadar asiriydi yani...
    Ancak al gulum-ver gulum hesabi bir anlasmayla ortayolu bularak bir adim atilabilir ama Trump'a guvenilmemesi gerektigini ogrenmislerdir diye dusunuyorum (ozellikle de yuksek mahkeme hakimi fiyaskosundan sonra). Bu da Green Card Cekilisinin de bulundugu gocmenlik yasalarinin bir sure kolay kolay degismeyecegi anlamina geliyor. Ama Demokratlar ve Cumhuriyetciler bir sekilde orta yol bulup bir gocmenlik yasayi gecirirlerse, cok buyuk ihtimal cekilis bunun bir parcasi olmayacak. Cunku iki taraf da Green Card cekilisinin cok da vazgecilmez oldugunu dusunmuyor.

• @mendebur DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ben her ay sonu belli bir miktar kağıt olarak ( döviz bürosundan ) dolar almaya başladım.. çıkarsa o zamana 4 kişilik bir aile olacağımız için buradaki masraflarımı karşılarım diye düşünüyorum.. çıkmazsada yatırım olur gözüyle bakıyorum..

@engin DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Uzun ve heyecanlı bir bekleme süresine girdik artık. İlk defa katılıyorum ve açıkçası baya heyecanlıyım. Siz arkadaşlar bu bekleme süresinde kendinizi çıkması durumuna göre nasıl hazırlıyorsunuz. İngilizce mi öğrenmeye başladınız, paramı bulmaya çalışıyorsunuz gibisinden. Ben yavaştan İngilizce öğrenmeye başladım mesela. Şuan zaten A1 ile B1 arasında bir seviyedeyim. O zamana kadar da baya geliştiririm diye düşünüyorum. Tüm forumdan katılan arkadaşlara bol şans diliyorum.

Onu bende yapıyorum. Eğer çıkarsa tek gideceğim ben gerçi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |