Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @asariel Bu konuda yardımcı olan şirketlerden örnek verebilir misiniz?

• Gece 12 de açıklanıyor sanıyordum.Akşam 7'deymis meğerse.Bir abimiz çok güzel şeyler yazmıştı da tam hatırlamıyorum.İşin aslı greencart a umut bağlamamak gerektiğini çıkarsa sürpriz olmasını söylemişti ki haklı da. Herkes için hayırlısı olsun.Kazanan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun

• Ne tuhaftır ki birazdan uyumaya yatanlardan bazılarımız, uyandıkları yeni günün akşamında hayatlarının 180 derece değişeceği bir talihi göğüsleyecekler. Hakkımızda hayırlısı olsun...

• @wisconsin92 çoğu kişide değişeceğini gördüğü halde bu şansı elinin tersi ile itecekler 🙂

• @Legar Henüz araştırmadım o konuyu, ama illaki mülakata yakın paylaşım yapanlar olur bu konu ile ilgili

• @SchoField evet maalesef bu da bir gerçek ve sinir bozucu dostum 😑

• 2006-2008 yılları arasında kazakistanda üniveriste okudum benden oradan sabıka kaydı istyecekler 🙂 şaka gibi nasıl alacağımı bilmiyorum

• Bu yılda olmazsa artık iltica etmeyi düşünüyorum 😢

• ⭐⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen kanada da daha fazla ve anlatıldığı gibi mükemmel bir yer değil bence

• @wisconsin92 umuyorum

• Merhaba, benim bir sorum olacaktı. Dört kişilik aile hepimizin de yeşil pasaportu var, bu bağlamda Avrupa'da herhangi bir yere gitmek sorun değil. Ben green card mülakatı için, görüşmeleri, mülakatı, sağlık muayenesi vb gibi işlemleri Avrupa'da yapabilir miyim?
    Ankara malum randevu vermiyor. Bir yerde, Avrupa'da yaşıyor olmanız gerekir diyor. Şart mı yaşamak? Mülakat zamanı araba ile iki günde varırım Viyana'ya mesela? Defalarca gittim kendi aracımla.

• Heyecandan uyuyamıyorum

• Merhaba, forumda yeniyim... confirmation Number'ı belgeden kopyalayıp yapıştırmama rağmen yanlış doğrulama kodu hatası vermesi neden olabilir acaba? Unuttum kısmında da tüm bilgileri doğru girmeme rağmen hata veriyor. 😞

• ⭐⭐

@persona1966 Oturumunuz olması şart değil , Öncelikle Mülakat almayı istediğiniz konsolosluğa mail atacaksınız , Olumlu dönüş alırsanız , Viyana'ya arabayla mı gitmek istersiniz , uçakla mı o siizn kararınız , ama Öncelikle bakalım Ankara bu sene nasıl bir performans verecek

• @persona1966 Geçen haftalarda dosyasını Türkiye'den Viyana'ya taşıyan ve dolayısıyla GC alan arkadaşlar var.

• @ardaktas Aynı durumdayım, ufak bir mide ağrısı ve kalp atış hızı yükselmesi. En son bu duyguyu aşık olduğum kıza karşı duymuştum. Yıllar geçmesine rağmen sebepsizce hissettim. 🤣 Artık o kadar moda girdim ki Google Haritalar üzerinden USA caddelerinde geziyorum

• ⭐⭐

Büyük gün geldi çattı.. Forum ahalisindeki herkese iyi şanslar diliyorum. Akşamı nasıl edeceğiz bakalım.

Valla gene kendimi çok kaptırdım lanet olsun. Çıkmazsa çok yıkılacağım. Kendimi kaptırmayacağım diyorum diyorum gene kaptırıyorum. Reddit hesabı açtım ama orada sadece Amerika'yla ilgili kanalları takip ediyorum. Oraları gördükçe daha kötü oluyorum..

• @gulsumpelit yarın 19:00 da

• @Cemda Teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐

@Chromium Bu greencard olayının en dezavantajı bu , yok bu sene kaptırmayacağım diyorsun son günler son saatler yine aynı his bağlanıyorsun hayallerle birlikte Amerika'ya

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |