Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tufank cok tesekkur ederim🙏🏻

• ⭐⭐

@ebru_ çekilişi kazanırsanız bu bir sorun olmayacaktır. Ds260 formunda mevcut adresinizi ve geçmiş adreslerinizi girebilirsiniz.

• @tufank Teşekkür ederim 🙏🏻

• Son bir gün kala ilk mesajımızı atalım.
    2021 den buyana bir türlü başvuru yapamamistim.
    Amerika rüyası ilk 2021 de oluştu hemen bende başvurumu yapayım dedim ama bir baktım ki başvuruların bittiğini gördüm hemde üzerinden henüz 24 saat bile geçmemişti 🙈
    2022 de pasaport şartı geldi pasaportta çıkarmada bir sorun çıktı sorunu hallettik ama maalesef yetiştiremedik. 2023 pasaport şartı kalktı tek olumlu kısım benim açımdan 6 Mayıs doğum günüm umarım güzel bir doğum günü hediyesi olur.

• @Ping-PONG hayal edin amerikaya giden ucakta elinizde içeceğiniz,pencereden gökyüzünü izlerken kulaklikta bu müzik..off Allah'ım nasip et

• Arkadaşlar forumu genel olarak okudum ama rastlayamadım bir sorum olacak ben lisans mezunuyum ondan önce 2 yıllık meslek yüksekokulu bitirdim her iki diplomamda mevcut ancak lise diplomamı bulamıyorum e devletten bakincada 2008 öncesi herhangi bir belge verilmediği yazıyor ds260 da lise diploması olmaması sorun olur mu yoksa sadece tarih ve okul bilgilerini girmek yeterli olur mu şimdiden teşekkür ederim

• @mehmet21 son mezun olduğun diploma yeterli öncekilere gerek yok sıralı diploma serisi istenmiyor

• ⭐⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Önce ki senelerde yapıyorduk sizce kime çıkacak? bence @dytmelek @Rhonster @Lossantosdy bunlardan birine çıkacak 😂🙏 hadi hayirlisi

Erkan kardeşim sağolasın inşallah bize de sana da çıkar 🙏🏻 Az kaldı umarım bundan sonra DV2024 aşamaları başlığında görüşürüz 🙏🏻☺

• Saat olmuş bilmem kaç, sabah 09:30 toplantı bekler, ben hala google maps üzerinde san diego sokaklarını dolaşıyorum. Nasıl olacak bu işler? =))

• ⭐⭐⭐

@Rhonster hemşehri kontenjanından kıyak geçti diyorsun yani, o zaman şanslıyım hem çok hemşehrim var forumda hem de yakın arkadaş, bu durumda sana da çıkacak hazır ol 🤗

• ⭐⭐⭐

İyi geceler / günaydınlar efenim ☺

Havasu Falls In Arizona, USA

FB_IMG_1683244557899.jpg

📷: [instagram.com/natawhee7]

• @Akın-Özçelik ne fark eder ki cikacagi varsa cikar 🙂

Son 1.5 gun. Eminim bircogumuz mutlu ayrilacak bu yil.

• @hadi-BE bazi insanlar surekli geziyor. valla imreniyorum bazen.

bazen de diyorum ki bu kadar cok gezsem heralde tad alamazdim. insan birseyi surekli yaparsa onun bir anlami kalmiyor.

• vakit azaldıkca daha az girmeye calısıyom foruma 🙂 kendimi strese sokmamak adına cumartesi gece bu saatlerde aaa sonuçlar açıklanıyodu dimi diyip bakmayı planlıyorum 🙂 ve açıklanmadan 10 dakka once f5 yapmaya başlarım gibime geliyo 😂

• Günaydın herkese. Son 1 gün, heyecan dorukta. Ya nasip lets hacking gooo

• ⭐⭐

İki gündür green card çekilişini düşünmekten uyuyamıyorum.

Allahım sen nasip et yarabbim.

Şu forumdaki üyelerin yüzünü güldür.

Randomly selected de.

• Hepimize çikacak hocam merak etmeyin.

• @mehmet21 inşallah hocam Allah hepimize nasip eder. Doğum gününüz kutlu olsun...

• @Chromium hocam bir insan 8 kere başvurup da nasıl umudunu kesmez. Valla helal olsun size. İnşallah bu sene o sene.

• ⭐⭐

yarın büyük gün diyebilir miyiz yani şimdi 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |