Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kafama takildi confirmation number girirek green card kazandigimizi ogrendik diyelim ds 260 formu ne zaman aktif olucak bize mail mi gelicek o konuyu atlamayalim @gucarslan @ayvalik10

• ⭐⭐

@onurito çekiliş sonuçları açıklandıktan sonra ds260 formu 2-3 gün sonra açılıyor. tahmini salı-çarşamba gibi.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@RaVeNx, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Haftaya buralara yolum düşecek. Var midir musait olan? Bir şeyler içer, eski gunleri anariz 😁

Ocean Drive 🌴 Miami Beach, Florida

FB_IMG_1683193493492.jpg

📸: [instagram.com/o.malikoff]

FL de mi yaşıyosun

İstanbul Yenibosna 😂

• İlk başvurumu yaptım, herkesin hakkında hayırlısı neyse o olsun sevgili dostlar.

• @Cemda Evet uyardılar zaten arkadaşlar. Olur da talihlilerden biri olursam ilk buraya geleceğim 🙂

• @diablo_ercan tesekkurler hocam o sene bu sene olsun

• ⭐⭐

• 1 gün kaldı sevgili arkadaşlar, herkese sabır ve şans diliyorum, umarım dilediğimiz hayallerimize yaklasiriz. Belki hepimize çıkmaz ama buradan güzel ve umut dolu kazananları görmek için de sabırsızlanıyorum. Kazanlar kadar mutlu olacağımızı biliyorum. Böyle bir bağ oluştu forumda. Eşim ve ben başvurduk. 2 ayrı şans kodunu girip bu heyecanı yaşamakta çok güzel olacak eminim. Kafamda kazandıktan sonra planlar tamamlandı. Eğer kazanamazsak Eylül bizi bekler mayıs'a gün sayarız tekrar. Ama nedense kazanacağız gibi bir derin his var içimde:)) sevgiyle kalın

• İlk başvuran arkadaşlar kazanamadıkları durumda yaşayacakları hüzünü az çok kendimden biliyorum 🙂

• ⭐⭐

@Özgür-Can, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra Başvuru değil de başvuruyu kazanırsa red verirler direk, çünkü zaten göçmenlik şansı var, şu videoda avukat anlatıyor. Süre 14:40

Sonuçlar daha açıklanmamıştı, başvuru yaptığı gerekçesiyle red almıştı.
    @hayallerabd idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam.

• Merhaba arkadaslar. Bisey sormak istiyordum. Ben dv basvurusu yaparken bir hata yapmis olabilirim şoyle ki 5 yildir ayni yerde ikamet ediyorum fakat ikametgahimi aldirmamistim ailemin evinde gorunuyordu fakat ben basvuru yaparken simdi ki adresimi yazdim ve subatta ikametgahimi aldirdim. Olurda kazanirsam ve ds260 doldurdugumda tarihler ortusmedigi icin sizce sorun yasar miyim?

• kazanma ihtimali %2, kazanmama ihtimali % 98 olunca otamatik olarak beyin mayıs gecsede bi an önce ekim gelsine kodlaniyor. ilk seferki heyecan umut yok sonucta istatistik bilimi konusuyor bilime ne kadar inansamda bu cekilis yokmuş gibi yaşasam da şu son günler geldiğinde o %2 lik ihtimale daha çok tutunuyor insan . ya çıkarsa ya o sene bu seneyse . insallah bu senedir .

• @byn_dogan bence ihtimal 2% daha da düşük ve çıktıktan sonra tonla işlem var fakat bu ihtimalin gerçekleşmesi ve yeni bir sayfa açma fikri insanı pozitif etkiliyor. umarım hak eden herkes hayallerine ulaşır.

• ⭐⭐

@mervesngl ds260 formu bu ve buna benzer bilgilerin son halini yazdığınız form. Dolayısıyla adres ilgili bir sorun yaşamazsınız başvuru kaynaklı. Kritik bir hata olmadığı sürece mülakatta eleme olmaz.

• Ulan Pasaport çıkarttım 10 yıllık, geçen sene pasaport yok diye başvuramamıştım. Bu sefer pasaport şartını kaldıracakları tuttu.
    Eyyyy Amerika ne yapmayı amaçlamaktasın !!!!

• Pasaport şartının kalkmasından dolayı bu yıl belkide hiç olmadığı kadar şansımız düşük ancak şans işte adı üstünde.. 1.5 gün kaldı.. Mayıslar güzeldir.. Bir Galatasaraylı olarak mayısları hep bizimdir diye sevmişizdir.. Bu yıl kutsal 3 leme bekliyorum Galatasaray Şampiyonluğu
    Kemal dedenin şampiyonluğu
    Green card 🙏🙏🙏
    3. Sıradaki özellikle isteyen herkese nasip olsun 🙂 sonuçlardan sonra yazmak üzere bir defteri daha kapatıyoruz.. iyisiyle kötüsüyle.. acısıyla tatlısıyla..
    Ya gideceğiz Yada gideceğiz.

• selamlar,

Ben freelance olarak çalışıyorum ds260 formunda iş yeri bilgilerine ev adresimi mi yazmalıyım, bilgisi olan var mı?

• Merhaba arkadaşlar, greencard başvurusunda ikametgah adresim yerine şuan kalmakta olduğum adresi girdim diye hatırlıyorum ama emin de olamıyorum. DS-260 formunda ikametgah adresimi yazarsam ve başvuru formundaki adres ile eşleşmezse sorun olur diye düşündüm. Bu konuda ne yapabilirim?

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 1. Madde hariç diğerlerinin altına ben de imzamı atıyorum 😀 1. Maddeye de “Şampiyon Beşiktaş” diyorum ama bu green card kazanmaktan bile daha düşük ihtimal 😀

Benzer Başlıklar

• 9899
  • 22394
  • 13158
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |