Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese iyi akşamlar. Umarım her şey gönlümüzce olur.

İş siteleri ile ilgili bir kaç mesaj gelmişti Şu anda sayfalar arasında buamadım. Rastgelen varsa paylaşabilir mi?

• @gtx295, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Dün kedim evin catisina cikmisti. 2 gundur gelmedi cok heyecanliydim suan agliyorum. Umarim cekilis ile hepimiz mutlu oluruz. 😞

Gelir inşallah. Onlar yolu bulur bir şekilde....

• @GYATist umarim hocam dualarinizi bekliyorum 😞 butun hersey ust uste geldi. Umarim biraz olsun sevincim olur . Tanri hepimize yardim etsin

• Selam milet

• @gtx295, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@GYATist umarim hocam dualarinizi bekliyorum 😞 butun hersey ust uste geldi. Umarim biraz olsun sevincim olur . Tanri hepimize yardim etsin

Aminnnnnnnnnn🙏🙏🙏🙏🙏

Tam da yatsı okunuyor Ataşehirde🙏

• @gtx295 sen çatıya çıkamıyormusun peki kolaydır aslında çıkması belki inememiş yardım bekliyordur, yada birini çıkarabilirsin

• @hdemircanusa Mersinde neredeydin

• @Cemda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gtx295 sen çatıya çıkamıyormusun peki kolaydır aslında çıkması belki inememiş yardım bekliyordur, yada birini çıkarabilirsin

Buyuk kedi hocam. Birde cani var eger hareket etseydi mutlaka can sesini duyardim.Normalde havaalmaya cikiyordu ev dublex olunca bende musade ediyordum. Ellerim kirilasaydi da etmeseydim icimde bosluk olustu. Telefonda onun resimleri heryerde sesini sanki duyuyorum. Evladim gitti insanin sevdigi birisi ayrilmasi cok kotu cidden..

• @gtx295 hocam 2 Gün çok değil aslında bence telaşlanma , bizim kedimiz bazen 15 gün gelmezdi ,çok normal bence kötü düşünme muhakkak gelecektir

• @gtx295 hocam kumunu disariya birakin, o kokusunu alir doner bir sekilde

• @Cemda, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gtx295 hocam 2 Gün çok değil aslında bence telaşlanma , bizim kedimiz bazen 15 gün gelmezdi ,çok normal bence kötü düşünme muhakkak gelecektir

Vallahi hocam cati ya baktim ama bulamadim. Baskalarina sordum kimse gormemis. Birisi almis midir acaba? Nereye gidecek ki bu kedi anlam veremiyorum... nereye saklanir yakin evlerin catilarina vs baktim bulamadim... Umarim gelir hocam 😞 Normalde hic boyle yapmazdi aksam olmadan donerdi iceri yemegini yerdi acliga da fazla dayanamiyor yavrum 😞 aksilikler hep ust uste geliyor simdi kedim de yok:( butun kotuseyler aksilikler hep ust uste mi gelir? hep ust uste mi uzulurum... Tanri gercekten belami vermis 😞

• @gariban hocam ıyı aksamlar ıs tecrubesı kısmında suan calsıtıgım yerde 8 yıldır calıyorum. daha oncesınde 6-7 denızcılık fırmasında calıstım ama kontrat usulu calıstıgım ıcın 5-6 aylık surelerle calıstım. her fırma ıcın ayrı ayrı tarıhler adresler ve fırma ısımlerı gırmem gerekıyor. bunun yerıne suan calsıtıgım ıs bılgılerını gıresme alt kısmında bu ıs ıle ılgılı 2 yıl ve uzerı egıtım ya da deneyımın kısmına ı worked as a ship officer at various shipping companies approximately 2-3 years between 2009-2014 dıye gırsem de hıc oncekı fırmaları tek tek gırmesem olur mu? ya da daha oncekı calsıtıgım yerlerı hıc karıstırmadan7-8 yıldır calsıtıgım kurumu yazsam yeterlı olurmu eksık bılgı gırmıs olurmuyum daha oncekı calsıtıgım yerlerı gırmesem. bı problem olurmu

• @Rhonster Hocam geriye doğru baktım ama bulamadım ancak eminim okuduğuma. Hatta bahse konu mesajı yani son sıraya atılma mesajını teyit eden bir mesaj daha vardı. Bulabilen olursa ve atarsa sevinirim. Maksat doğrusunu öğrenelim.

• Zaman geçmiyor sanki.cumartesi niye gelmiyor

• @gtx295 Hocam kedi sesi açıp biraz evde dolaşsanız veya çatı dediğiniz yerde dolaşsanız sesle bir de mama ile.

• Yasaklı

Bir de benden dinleyin. 😂

• ds260 formu green card aciklandiktan kac saat sonra açılıyor birde bizim adresi evi değistirmeden değisti örneğin kapı numarası önceden 68 di simdi 35 oldu adreste öncekinide yazayım mı

• Merhabalar 2024 ilk başvuru kıskandıracak bir talih guler mi yüzümüze 😎🥸

• Çıkma olasılığını:
    0 ile 1 arasında şeklinde düşününce keyifli,
    100 kişilik 400 sıra, her sıradan bir kişiye çıkacak şekliyle düşünüldüğünde de sinir bozucu bir durum (400K katılan, 4000 talihli olarak düşününce)

işte bu yüzden girmemek lazım buraya, aha ben yine sıyırdım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |